زمان بازی فولاد خوزستان و آهال ترکمنستان در لیگ قهرمانان آسیا 2022 کی هست

3.9/5 - (9 امتیاز)

زمان بازی فولاد خوزستان و آهال ترکمنستان در لیگ قهرمانان آسیا 2022 کی هست

زمان و ساعت بازی دو تیم فوتبال فولاد خوزستان ایران و آهال ترکمنستان در مرحله گروهی از لیگ قهرمانان آسیا 2022 کی  و چه روزی هست؟ با مجله پیک نت همراه باشید تا از تاریخ دقیق این دیدار باخبر شوید.

زمان بازی فولاد خوزستان و آهال ترکمنستان در لیگ قهرمانان آسیا 2022 کی هست

تیم فولاد خوزستان در سومین دیدار از دور رفت مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف آهال ترکمنستان خواهد رفت.

فولاد خوزستان با وجود ارایه بازی‌ های خوب و فنی هنوز نتوانسته به پیروزی برسد و دو مساوی در کارنامه‌اش ثبت شده تا در رده سوم جدول گروه قرار بگیرد.

شاگردان نکونام پنجشنبه شب به مصاف آسان‌ترین تیم گروه می‌روند تیمی که یک بازیکن خارجی هم ندارد و حتی سرمربی‌ اش هم اهل کشور ترکمنستان است با این حال اگر فولادی‌ ها حریف را دستکم بگیرند ممکن است دوباره غافلگیر شوند.

فولاد بهترین فرصت را در اختیار دارد تا به اولین برد آسیایی‌اش برسد. آهال ضعیف‌ ترین خط دفاع گروه را هم دارد  و بهترین فرصت برای بازیکن سرعتی فولاد است که گلزنی کنند.

لیگ فوتبال ترکمنستان جزو لیگ‌ های درجه ۴ آسیا به شمار می‌ آید. این کشور غالبا سهمیه در آسیا ندارد و اگر سهمیه‌ ای کسب می‌کرد در مسابقات AFC کاپ حضور پیدا می‌کرد. اما از سال گذشته که لیگ قهرمانان آسیا ۴۰ تیمی شده فرصت داشته تا در مرحله پلی آف حضور پیدا کند.

اما در این فصل با حذف استقلال و پرسپولیس در منطقه غرب آسیا این تیم ترکمنستانی نیز فرصت پیدا کرده از پلی آف به صورت مستقیم در مرحله گروهی حضور پیدا کند. با توجه تجربه اول این تیم ترکمنستانی انتظار نمی‌ رود رقیب سختی برای فولاد باشد.

تاریخ و ساعت بازی

بازی دو تیم فوتبال فولاد خوزستان ایران و آهال ترکمنستان ساعت 21:45 روز پنجشنبه 25 فروردین 1401 برگزار خواهد شد.

نتیجه دیدار

فولاد 1 – 0 آهال

منبع: فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.