اخبار

توزیع «سبد کالا» و «عیدی» مددجویان ظرف هفته آینده

5/5 - (1 امتیاز)

توزیع «سبد کالا» و «عیدی» مددجویان ظرف هفته آینده

[box type=”shadow” align=”” class=”” width=””]رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) از واریز آخرین مستمری سال ۹۷ مددجویان کمیته امداد طی فردا شب خبر داد.[/box]

توزیع «سبد کالا» و «عیدی» مددجویان ظرف هفته آینده ، واریز مستمری سال 97 فردا شب

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) از واریز آخرین مستمری سال ۹۷ مددجویان کمیته امداد طی فردا شب خبر داد.

 ایسنا، پرویز فتاح در نشست خبری خود که به منظور تشریح عملکرد یکساله این نهاد و پاسخ به سوالات خبرنگاران برگزار شد گفت: بر اساس دستور رئیس جمهور «سبد کالا» و همچنین «عیدی» مددجویان هم ظرف یک‌ هفته آینده پرداخت می‌شود.

فتاح با بیان اینک سال سختی را به پایان می‌بریم افزود: این سختی در جامعه هدف ما هم ظهور و بروز داشته است. با برنامه‌ ریزی‌ها و همراهی مردم، دولت و مجلس وظایفمان را به شکل کامل طی این سال به نتیجه رساندیم و نتیجه اقدامات آرامشی است که در جامعه هدف ما حاکم است.

وی با بیان اینکه همیشه سعی کردیم در سختی‌ها کنار مردم باشیم، اظهار کرد: با وجود سختی‌ها به آینده امیدواریم. اقشار تحت پوشش کمیته امداد ضعیف‌ترین هستند اما مورد حمایت نظام‌اند. نگران نیستیم اما مسیر سختی را پیش رو داریم.

توزیع «سبد کالا» و «عیدی» مددجویان ظرف هفته آینده

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) با بیان اینکه شب گذشته یارانه به حساب همه افراد تحت پوشش واریز شد، گفت: فردا شب مستمری همه افراد تحت پوشش واریز و پرونده مستمری سال ۹۷ بسته خواهد شد. سبد کالا و عیدی نیز بر اساس دستور رئیس جمهور ظرف یک هفته آینده واریز خواهد شد و هر خانواده تحت پوشش کمیته امداد و سازمان بهزیستی به شکل متوسط ۲۰۰ هزار تومان دریافت می‌کند.

به گفته فتاح سبد کالای شب عید بر خلاف مراحل قبلی نقدی خواهد بود زیرا فرصت لازم برای پرداخت این سبد به صورت غیرنقدی وجود ندارد.

فتاح از پرداخت ٩۵ درصدی بودجه کمیته امداد از محل خزانه خبر داد و گفت: کمیته امداد از محل بودجه تبصره ١۶ هم ١۴٠٠ میلیارد تومان ردیف بودجه داشت که٩٧ درصد آن جذب شده است و بیش از ١١٠ هزار فقره وام پرداخت شده است. به گفته وی امسال ۴٧٠ میلیارد تومان وام توسعه روستایی  پرداخت شده است.

[divider style=”dotted” top=”20″ bottom=”20″]

پیشنهادها:

یارانه اسفند ما 97

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا