تعبیر خواب بانک | دیدن بانک چه معنی دارد

5/5 - (1 امتیاز)
تعبیر خواب بانک | دیدن بانک چه معنی دارد

دیدن بانک در خواب چه تعبیر دارد؟ این رویا می تواند معانی مختلفی داشته باشد که هم می تواند مثبت و یا منفی باشد. برخی از مردم بر این باورند که خواب دیدن بانک ها نشان دهنده مشکلات اقتصادی است. وقتی مشکلات مالی دارید، بیشتر مستعد این هستید که چنین خوابی را ببینید. در ادامه می توانید تعابیر مختلفی که در این باره وجود دارد را بخوانید.

تعبیر خواب بانک چیست؟

هنگامی که پول نقد را در بانک برداشت می کنید، این خواب نشانه رشد اقتصاد شما است. اما اگر چک را در بانک نقد کنید، این نشانه ضرر در زمینه اقتصادی است. این خواب حتی نشان می دهد که در کار خود شکست خواهید خورد.

وقتی در بانک دزدی می‌کنید، زمان زیادی را برای کسب‌وکاری تلف می‌کنید که احتمال موفقیت آن کم است. برای رسیدن به اهداف خود باید در نحوه عمل خود تجدید نظر کنید.

هنگامی که در بانک کار می کنید، این خواب به شما می گوید که امور اقتصادی خود را به طور منظم انجام دهید. رویاپردازی به عنوان یک کارمند بانک نیز می تواند نشان دهنده کاری باشد که شما را راضی کرده است. پس از مدتها انتظار محقق خواهد شد. اما اگر در دنیای واقعی که در یک بانک کار می کنید، این خواب معنایی ندارد.

وقتی یک کارمند بانک را در خواب ببینید نشان می دهد که در آینده خوش شانس خواهید بود. اگر در جریان مذاکره باشید، موفق خواهید شد و راضی خواهید بود.

اگر شما یک کارمند بانک شوید، این خواب نشان دهنده موفقیت در کارها است.

وقتی در خواب با کارمند بانک صحبت می کنید، این تصویر در مورد ضررهای مادی هشدار می دهد. ممکن است بدهی داشته باشید و در شرایط بدی دوباره وام بگیرید. در این صورت ثروت خود را از دست می دهید و ممکن است اموال ارزشمند خود را به گرو بگذارید.

معنی این خواب از منوچهر مطیعی تهرانی

بانک در زندگي امروز ما بانک جانشين خلف و صديق صرافي هاي قديمي است و صرافي نيز يکي از کهن ترين مشاغل شناخته شده است که پيدايش آن با کشف طلا مقارن بوده و با رواج سکه به اوج رسيده است.

بانک در خواب يک عامل طامع تعبير مي شود يعني همان تاويلي که براي صراف و صرافي هست و معبران قديمي دانسته و نوشته اند.

چنان چه خود را در بانک و در رديف مشتريان ديديد در آينده موردي پيش مي آيد که سر و کارتان با يک انسان طماع و بخيل و خسيس مي افتد. شخصي که به هيچ وجه شما او را تاييد نمي کنيد و نمي پسنديد اما بالاجبار با او معامله و معاشرت خواهيد کرد.

اگر خويشتن را در خواب به جاي تحويل دار بانک ديديد که پشت گيشه نشسته ايد خواب شما مي گويد به چيزي دل بسته و دل خواهيد بست که آن چيز متعلق به شما نيست و اگر هم بتوانيد مالک شويد مدتي طولاني صاحب آن نخواهيد بود. اگر خود را مقابل گيشه ديديد اما جائي بوديد که تحويل دار ديده نمي شد راهي براي پيشرفت (آموختن بيشتر) به روي شما گشوده مي گردد.

اگر تحويل دار را توانستيد ببينيد و او يک مرد بود اتفاق مي افتد که کسي رازي را براي شما فاش مي کند که شما براي شنيدن و دانستن آن راز صالح نيستيد و چنان چه تحويل دار يک زن بود کسي به شما خيانت مي کند و از نظر مالي زيان مي رساند.

اگر زني اين خواب را ببيند به شدت گرفتار حسد زنانه مي شود. يا خودش به ديگري حسد مي ورزد و يا ديگري به او حسادت مي کند. اگر در زندگي روزانه خود غالبا به بانک مي رويد و با پول و تحويل دار و دريافت و پرداخت سرو کار داريد بانک طبيعي است و فقط گوياي کار است.

تعبیر خواب بانک از دیدگاه آنلی بیتون

اگر خواب ببینید در بانک سکه طلا موجود نمی‌باشد، دلالت بر آن دارد که به سود و موفقعیت نخواهد رسید.

اگر خواب ببینید در بانک اسکناس‌ها و سکه‌ها روی هم انبوه شده‌اند، علامت آن است که به احترام و دارایی شما افزوده خواهد شد و در تمام سطوح اجتماعی از احترامی بسیار برخوردار خواهید شد.

دیدن تحویلدار بی کار در بانک، علامت آن است که در امور کاری خود با شکست مواجه خواهید شد.

لیلا برایت

گر خواب ببینید که مشغول پول گذاشتن در بانک هستید، نشانه‌ی رسیدن به آرزوهایتان است.

اگر خواب ببینید که از بانکی پول برداشت می‌کنید، نشانه‌ی زیان و ضرر مالی است.

اگر در خواب مشغول صحبت با یک بانکدار باشید، بیانگر آن است که بلایى از سر شما رفع مى‏شود.

اگر در خواب خود را صاحب یک بانک ببینید، نشانه‏ى آن است که در انجام یکى از معاملات خود سود چندانى حاصلتان نمى ‏شود.

پیشنهاد: تعبیر خواب طلا

حتما ببینید

تعبیر خواب دکمه | دیدن دکمه در خواب چه تعبیری دارد؟

تعبیر خواب دکمه | دیدن دکمه در خواب چه تعبیری دارد؟

در این مطلب تعبیر خواب دکمه برای دختر مجرد، زن باردار، متاهل و مطلقه از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *