آدرس سایت و کد فعال سازی اینترنت رایگان دولت برای سه دهک اول یا پایین جامعه

5/5 - (1 امتیاز)
آدرس سایت و کد فعال سازی اینترنت رایگان دولت برای سه دهک اول یا پایین جامعه

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در جمع خبرنگاران از اختصاص بسته اینترنت چهارماهه و دائمی رایگان برای سه دهک پایین یا اول جامعه خبر داد. در ادامه می توانید آدرس سایت و کد فعال سازی اینترنت رایگان دولت برای یارانه بگیران را ملاحظه کنید.

آدرس سایت و کد فعال سازی اینترنت رایگان دولت برای سه دهک اول یا پایین جامعه

جواد موحد معاون دولت الکترونیک سازمان فناوری اطلاعات درباره نحوه ثبت نام دریافت اینترنت رایگان سه دهک کم درآمد یارانه بگیر که معمولا کسانی هستند که یارانه ۴۰۰ هزار تومانی دریافت می کنند می‌ باشد، گفت: سرپرستان خانوار سه دهک اول دریافت یارانه می توانند با مراجعه به پنجره واحد خدمات دولت my.gov.ir بعد از ثبت نام وارد صفحه ای شوند که گزینه مشاهده وضعیت مشمول بودن دریافت اینترنت رایگان وجود دارد و آن را فعال می کنند.

وی افزود: پیامی برای فعال شدن اینترنت رایگان برای شماره تماس ثبت شده می آید و در صورتی که سرپرست خانوار تمایل به تغییر شماره تماس وارد شده را دارد می تواند شماره جدید را وارد و کلمه تایید را کلیک کند.

موحد با اشاره به اینکه هر سه اپراتور مشمول این طرح هستند، تصریح کرد: این بسته فقط برای سرپرستان خانوار اختصاص یافته است و شماره تماس وارد شده باید به نام سرپرست خانوار باشد.

وی افزود: در صورتی که متقاضیان امکان مراجعه به پنجره واحد خدمات دولت را نداشتند می توانند از طریق کد USSD و با وارد کردن #۱۲۳۴*۴* در گوشی همراه خود برای دریافت بسته رایگان اینترنت اقدام کنند.

گفتنی است؛ این بسته ها چهار ماهه بوده، اما به صورت دائمی هر چهار ماه یکبار برقرار می شود.

منبع: فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *