اسامی نفرات برتر کنکور ۱۴۰۱

5/5 - (1 امتیاز)
اسامی نفرات برتر کنکور ۱۴۰۱

سازمان سنجش آموزش کشور اسامی نفرات برتر کنکور سراسری ۱۴۰۱ در گروه‌ های آزمایشی علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی، علوم انسانی و پنج نفر اول در گروه‌های هنر و زبان‌ های خارجی را منتشر کرد.

نتایج اولیه آزمون سراسری امشب (سه شنبه 11 مرداد 1401) در سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر می‌ شود و و داوطلبان می توانند با وارد کردن اطلاعات شخصی خود از رتبه کنکورشان آگاه شوند.

اسامی نفرات برتر کنکور ۱۴۰۱

آزمون سراسری سال ۱۴۰۱ طی چهار روز و از روز چهارشنبه (هشتم تیر) در گروه آزمایشی هنر با شرکت ۱۶۱ هزار و ۳۴۳ داوطلب آغاز شد. داوطلبان گروه‌های آزمایشی علوم انسانی و ریاضی و فنی نیز صبح پنجشنبه (۹ تیر) به رقابت با یکدیگر پرداختند. در آزمون سراسری امسال در گروه آزمایشی علوم انسانی ۴۱۲ هزار و ۵۷۷ داوطلب و در گروه آزمایشی ریاضی و فنی ۵۷۴ هزار و ۴۷۲ و ۱۴۵ هزار و ۶۵۷ نفر شرکت کردند.

۵۷۴ هزار و ۴۷۲ نفر هم در گروه آموزشی علوم تجربی صبح جمعه (۱۰ تیر) در آزمون سراسری ۱۴۰۱ با یکدیگر رقابت کردند. همچنین ۱۹۰ هزار و ۹۱۰ داوطلب در گروه آزمایشی زبان‌های خارجی صبح شنبه (۱۱ تیر) در آزمون سراسری امسال شرکت کردند.

اسامی نفرات برتر کنکور 1401 به شرح زیر است:

گروه زبان‌های خارجی

رتبهنام و نام خانوادگیمحل اقامت
1کیارش علیزادهتبریز
2امیرحسین کیوانیمشهد
3علیرضا ملک حسینیاراک
4نوید یونسی ملردیتهران
5سیدعلیرضا سیدشاکریتهران

گروه هنر

رتبهنام و نام خانوادگیمحل اقامت
1کیاناز شاطریاناصفهان
2شایا قنادان زادهتهران
3صبا سلطانیتهران
4ملیکا هادی نیاتهران
5علیرضا فصیحی نژادتهران

گروه علوم انسانی

رتبهنام و نام خانوادگیمحل اقامت
1محمد بهرامیکرمانشاه
2مائده ملکیتبریز
3سیده مهرناز سیدیمشهد
4امیرمهدی تبارتهران
5پرهام سنکیانمشهد
6احسان کلاته عربیمشهد
7حدیث گرجیتهران
8سوگند بیگلریتهران
9مطهره قربانعلیاراک
10علیرضا نصیریشمیرانات

گروه علوم ریاضی و فنی

رتبهنام و نام خانوادگیمحل اقامت
1سیدحسین سیدمهدی جاسبیتهران
2امیرپارسا بهرامیتهران
3علیرضا ملک حسینیاراک
4امیرهمایون شریفی زادهگرگان
5پوریا غفورییزد
6امیرماهان معصومیاصفهان
7محمدپارسا قادر احمدیتهران
8آرمین خسرویتهران
9شایان بقائی نژادمشهد
10سبحان لطفینیشابور

گروه علوم تجربی

رتبهنام نام خانوادگیمحل اقامت
1فرناز حسن زادهکهگیلویه و بویر احمد
2علیرضا دهقانی تفتییزد
3سبا رضایی بروجنیبروجن
4محمدطه رنجیارومیه
5نگار هاشم زادهتبریز
6ارشیا انتظاری ابوخیلیتهران
7عالیه میرزاییشهر بابک
8رضا نوریارومیه
9سیدعلی علوی خوشحالسبزوار
10امیرمهدی امامیزنجان

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *