تاریخ دربی ۱۴۰۱ ۱۴۰۲ | زمان بازی دربی استقلال و پرسپولیس

4.5/5 - (322 امتیاز)
تاریخ دربی ۱۴۰۱ ۱۴۰۲ | زمان بازی دربی استقلال و پرسپولیس

تیم های پرسپولیس و استقلال تهران از مدعیان قهرمانی در لیگ برتر فوتبال ایران هستند. این دو تیم هواداران زیادی را در بین فوتبال دوستان دارند و هر هفته بازی های آنها را پیگیری می کنند. حال آبی و قرمزپوشان پایتخت در هفته دوازدهم مسابقه حساس دربی تهران را در پیش رو دارند و این مسابقه برای هر دو تیم بسیار مهم است. ممکنه هوادران این دو تیم دوست داشته باشند بدانند که تاریخ بازی دربی در فصل ۱۴۰۱ ۱۴۰۲ لیگ برتر فوتبال ایران کی و چه روزی است؟ برای اطلاع از تاریخ و زمان بازی تیم های پرسپولیس و استقلال تهران با پیک نت همراه باشید.

این دو تیم در بازی رفت به نتیجه مساوی رضایت دادند و حالا باید در بازی برگشت در هفته بیست و هفتم به مصاف هم بروند.

تاریخ و زمان بازی دربی استقلال و پرسپولیس ۱۴۰۱ ۱۴۰۲

بازی برگشت

صدمین دربی پایتخت بین دو تیم پرسپولیس و استقلال در چارچوب هفته بیست و هفتم روز یکشنبه 3 اردیبهشت 1402 در ورزشگاه آزادی برگزار می شود.

تیم میزباننتیجه بازی برگشتتیم مهمانتاریخ بازیساعت بازی
پرسپولیساستقلالیکشنبه 3 اردیبشت 140217:30

بازی رفت

نود و نهمین دربی پایتخت بین دو تیم استقلال و پرسپولیس در چارچوب هفته دوازدهم روز سه شنبه 29 آذر در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.

میزباننتیجه بازی رفت مهمانتاریخساعت
استقلال 2 – 2پرسپولیسسه شنبه 29 آذر 140117:30

تاریخچه بازی های استقلال و پرسپولیس

تیم های پرسپولیس و استقلال تهران در ادوار گذشته لیگ برتر، جام حذفی و … 99 بار رودرروی هم قرار گرفته اند که در این مسابقات 26 برد سهم آبی پوشان و 25 برد نیز سهم قرمزپوشان پایتخت بوده است و48 بازی هم به تساوی ختم شده است.

در این دیدارها پرسپولیس 97 گل به ثمر رسانده و استقلال هم 92 گل را وارد دروازه قرمزپوشان کرده است.

از نظر تعداد بردها استقلال با یک برد بیشتر از پرسپولیس در جایگاه بهتری قرار دارد و از نظر گل زده نیز پرسپولیس سهم بیشتری را دارد.

حال با این نتایجی که در دوره های قبلی لیگ، جام حذفی و … به دست آمده است، می توان پیش بینی کرد که این بازی برای هر دو تیم بسیار سخت باشد و احتمالا هم در پایان نود دقیقه به تساوی ختم شود و هر کدام از تیم ها یک امتیاز را کسب کنند.

بر خلاف بازی رفت که نتیجه این مسابقه به تساوی ختم شده بود، اما در دیدار برگشت تیم های پرسپولیس و استقلال برای گرفتن سه امتیاز به زمین خواهند رفت و یکی از این تیم ها با بُرد زمین را ترک خواهد کرد.

شما مخاطبان هم می‌ توانید در بخش نظرات نتیجه این دیدار حساس را پیش بینی کنید.

5 نظر

  1. ادمین جان خواهشا پاک نکن یه سوال دارم از مسئولین ورزش فارس یکی از پرسابقه ترین باشگاهه ایران برق شیراز رو نابود کردید که کیو جاش بیارید دیدید که هرکیو هم خواستید به زور بیارید بالا نشد چرا چون اصالت ا لین رکن هر باشگاهیه فجرم که غلام پیروانیو و دوران خونه نشین کردید برقم که خلیل آتش افروز محمد عباسی شاعلی کلانتری تموم شد لطفتون به فارس و شیراز؟

  2. ایران که قراره از جام جهانی پرت بشه بیرون که دیگه چرا تعویق کردن بازی و در ضمن برد پرسپولیس کبیر معروف قطعیه تاج کبیر کجا بود آخ

  3. ب امید برد تاج کبیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *