تاریخ دربی ۱۴۰۱ ۱۴۰۲ | زمان بازی دربی استقلال و پرسپولیس

4.6/5 - (183 امتیاز)
تاریخ دربی ۱۴۰۱ ۱۴۰۲ | زمان بازی دربی استقلال و پرسپولیس

تیم های پرسپولیس و استقلال تهران از مدعیان قهرمانی در لیگ برتر فوتبال ایران هستند. این دو تیم هواداران زیادی را در بین فوتبال دوستان دارند و هر هفته بازی های آنها را پیگیری می کنند. حال آبی و قرمزپوشان پایتخت در هفته دوازدهم مسابقه حساس دربی تهران را در پیش رو دارند و این مسابقه برای هر دو تیم بسیار مهم است. ممکنه هوادران این دو تیم دوست داشته باشند بدانند که تاریخ بازی دربی در فصل ۱۴۰۱ ۱۴۰۲ لیگ برتر فوتبال ایران کی و چه روزی است؟ برای اطلاع از تاریخ و زمان بازی تیم های پرسپولیس و استقلال تهران با پیک نت همراه باشید.

تاریخ و زمان بازی دربی استقلال و پرسپولیس ۱۴۰۱ ۱۴۰۲

نود و نهمین دربی پایتخت بین دو تیم استقلال و پرسپولیس در چارچوب هفته دوازدهم روز سه شنبه 29 آذر در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.

این بازی پیشتر قرار بود در 13 آبان برگزار شود که به دلیل بازی های جام جهانی به آذر ماه موکول شد.

میزباننتیجهمهمانتاریخساعت
استقلال؟پرسپولیسسه شنبه 29 آذر 140117:30

تاریخچه

تیم های پرسپولیس و استقلال تهران در ادوار گذشته لیگ برتر، جام حذفی و … 98 بار رودرروی هم قرار گرفته اند که در این مسابقات 26 برد سهم آبی پوشان و 25 برد نیز سهم قرمزپوشان پایتخت بوده است و47 بازی هم به تساوی ختم شده است.

در این دیدارها پرسپولیس 95 گل به ثمر رسانده و استقلال هم 90 گل را وارد دروازه قرمزپوشان کرده است.

از نظر تعداد بردها استقلال با یک برد بیشتر از پرسپولیس در جایگاه بهتری قرار دارد و از نظر گل زده نیز پرسپولیس سهم بیشتری را دارد.

حال با این نتایجی که در دوره های قبلی لیگ، جام حذفی و … به دست آمده است، می توان پیش بینی کرد که این بازی برای هر دو تیم بسیار سخت باشد و احتمالا هم در پایان نود دقیقه به تساوی ختم شود و هر کدام از تیم ها یک امتیاز را کسب کنند.

شما مخاطبان هم می‌ توانید در بخش نظرات نتیجه این دیدار حساس را پیش بینی کنید.

2 نظر

  1. ایران که قراره از جام جهانی پرت بشه بیرون که دیگه چرا تعویق کردن بازی و در ضمن برد پرسپولیس کبیر معروف قطعیه تاج کبیر کجا بود آخ

  2. ب امید برد تاج کبیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *