اخبار

سریال از یادها رفته چند قسمت است ؟

دوست عزیز، لطفا از ما حمایت کنید

سریال از یادها رفته چند قسمت است؟

سریال از یادها رفته چند قسمت است ؟ سریال «از یادها رفته» به کارگردانی بهرام بهرامیان اثری تاریخی متعلق به دهه ۲۰ محسوب می‌شود که حامد افضلی و رؤیا خسرونجد نویسندگی آن را بر عهده داشته‌اند و عباس نعمتی به عنوان سرپرست نویسندگان، این دو را در نگارش متن همراهی کرده است.

سریال از یادها رفته چند قسمت است ؟

اکبر تحویلیان درباره پخش سریال «از یادها رفته» در ماه رمضان بیان کرد که در فاز اول این سریال در ۲۵ قسمت پخش خواهد شد.

اکبر تحویلیان در گفتگو با مهر درباره سریال از یادها رفته و مراحل تولیدی این سریال برای پخش در رمضان سال جاری عنوان کرد: تدوین ۲۰ قسمت از این سریال تمام شده و بخشی از آهنگسازی آن باقی مانده است.

وی درباره فضای این سریال برای پخش در ماه رمضان توضیح داد: این سریال قصه جذابی دارد و مخاطب می تواند با آن همراه شود. ما چیزی به نام سریال مناسبتی نداریم یعنی نباید لزوماً فکر کرد که سریالی که در ماه رمضان پخش می شود حتماً باید درباره روزه باشد.

تحویلیان در پایان درباره تعداد قسمت های سریال نیز که قرار بود در ۵۰ قسمت ساخته شود، گفت: فاز اول این سریال در ۲۵ قسمت آماده می شود.

تعداد قسمت های سریال از یادها رفته

سریال «از یادها رفته» به کارگردانی بهرام بهرامیان اثری تاریخی متعلق به دهه ۲۰ محسوب می‌شود که حامد افضلی و رؤیا خسرونجد نویسندگی آن را بر عهده داشته‌اند و عباس نعمتی به عنوان سرپرست نویسندگان، این دو را در نگارش متن همراهی کرده است.

در این مجموعه که از شبکه یک پخش خواهد شد بازیگرانی چون حسین یاری، حسین پاکدل، هلیا امامی، میترا حجار، پوریا پورسرخ، بیتا فرهی، کامران تفتی، لیلا بلوکات، سیما تیرانداز، مهدی سلوکی، رضا یزدانی، رسول نجفیان، علیرام نورایی، حبیب دهقان‌نسب، مهرداد ضیایی ، ارسلان قاسمی و … به ایفای نقش می پردازند.

سریال از یادها رفته در چند قسمت پخش خواهد شد

سریال از یادها رفته چند قسمت است ؟

[divider style=”dotted” top=”20″ bottom=”20″]

پیشنهادها:

بازیگران سریال از یادها رفته

بازیگران سریال دلدار

بازیگران سریال برادر جان

تیزر سریال روزهای بی قراری

تیزر سریال شرایط خاص

بازیگران سریال روزهای بی قراری

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا