اخبار

زمان پخش و خلاصه داستان سریال دلدار / روایت دو عاشقانه موازی

دوست عزیز، لطفا از ما حمایت کنید

زمان پخش و خلاصه داستان سریال دلدار / روایت دو عاشقانه موازی

زمان پخش و خلاصه داستان سریال دلدار : نوید محمودی یکی از کارگردانان و تهیه‌کنندگان سریال «دلدار» درباره این مجموعه که قرار است ماه رمضان از شبکه دو سیما روی آنتن برود به مهر گفت: «دل دار» یک قصه عاشقانه است که در بستر عشق و اتفاقات اجتماعی که جوانان درگیر آن هستند مثل ازدواج، شغل و انتخاب‌های نادرست اتفاق می‌افتد.

 خلاصه داستان سریال دلدار

نوید محمودی کارگردان سریال ، جنبه عاشقانه این سریال مخاطب را با خود همراه می‌کند و اجازه می‌دهد که در بستر این روایت عاشقانه نکات دیگری را هم که دغدغه‌مان است درباره‌اش حرف بزنیم.

محمودی درباره قصه اصلی این سریال توضیح داد: خط اصلی داستان درباره آرش جوان نخبه دانشگاهی است که به دلیل بیماری مادرش دانشگاه را رها کرده و بعد از چند ماه و بر اثر اتفاقی، عشق دوران دانشگاهش یعنی رونا را می‌بیند.

موضوع سریال دلدار

دو عاشقانه موازی در قصه «دلدار»

وی اضافه کرد: رونا و آرش با بازی سوگل خلیق و محمدرضا غفاری در بستر قصه با اتفاقاتی مواجه می‌شوند که به نظرم عاشقانه جوان و جذابی پیش رو داریم. داستان عاشقانه دیگری هم در این سریال داریم که مربوط به شادی خواهر آرش با بازی الناز حبیبی است که در محل کارش به جوانی (حسام محمودی) علاقه‌مند می‌شود و درواقع مخاطب دو داستان عاشقانه موازی را در این سریال می‌بیند.

وی در ادامه درباره طبقه اجتماعی که در این سریال در نظر گرفته شده هم گفت: شخصیت‌های سریال ما از طبقه متوسط هستند که بخش بزرگی از اجتماع هستند شما این آدم‌ها را روز و شب در کوچه و خیابان می‌بینید. خود ما این طبقه را دیده‌ایم و فهمیده‌ایم که مثلاً نداشتن شغل چقدر می‌تواند یک خانواده را از هم بپاشد و سعی می‌کنیم در این سریال همین اتفاقات را روی کاغذ بیاوریم و به تصویر بکشیم.

زمان پخش سریال دلدار

فیلمبرداری سریال تا دهه اول رمضان

کارگردان «دل دار» درباره اینکه فیلمبرداری سریال تا چه زمانی طول می‌کشد، اظهار کرد: فکر می‌کنم حدود ۱۲ یا ۱۳ روز در ماه مبارک رمضان فیلمبرداری داریم و تمام تلاش خود را انجام می‌دهیم تا در کمترین روز سریال را به آنتن برسانیم چون هر چقدر کار آماده‌تر باشد و مسائل فنی زودتر انجام شود بهتر است.

وی اضافه کرد: من و آقای (جمشید) محمودی کار را با هم و با دو گروه جلو بردیم و در چند روز گذشته من از کارگردانی فاصله گرفتم و بیشتر کارهای پس تولید را بر عهده گرفتم تا سریال زودتر ساخته شود.

محمودی در پایان گفت: در حال حاضر ۳۰ قسمت از سریال به نوعی فیلمبرداری شده اما در این ۳۰ قسمت سکانس‌هایی باقی مانده که باید به تصویربرداری برسد.

[divider style=”dotted” top=”20″ bottom=”20″]

پیشنهادها:

بازیگران سریال از یادها رفته

بازیگران سریال دلدار

بازیگران سریال برادر جان

تیزر سریال روزهای بی قراری

تیزر سریال شرایط خاص

بازیگران سریال روزهای بی قراری

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا