تعبیر خواب انجیر از حضرت یوسف و امام صادق

5/5 - (1 امتیاز)
تعبیر خواب انجیر از حضرت یوسف و امام صادق

اگر در خواب انجیر را دیده اید و به دنبال تعبیر آن هستید؛ مجله پیک نت، تعبیر خواب این میوه ی خوشمزه را از معبرانی چون حضرت یوسف و امام صادق و دیگر معبران مشهور اسلامی و غربی گردآوری کرده است که در ادامه می توانید، بخوانید.

به طور کلی، تعبیر خواب انجیر نویدبخش است، زیرا بیانگر این است که خداوند متعال به زندگی بیننده خواب برکت می دهد و برکات و خیرات فراوانی به او عنایت می کند. اما اگر بیننده در خواب خود انجیر نارس ببیند، این نشان می دهد که او در معرض حسادت یک فرد نزدیک است یا با مشکل بزرگی در زندگی خود روبرو می شود.

تعبیر خواب انجیر از حضرت یوسف و امام صادق

تعبیر خواب انجیر از حضرت یوسف

از دید حضرت یوسف، دیدن هر نوع میوه در خواب، از جمله انجیر، نشانه خوشبختی و برکت است.

تعبیر خواب انجیر از امام صادق

دیدن انجیر در خواب خوب نیست و نشان دهنده غم و ناراحتی است. اگر در خواب دیدید که انجیر شیرین می خورید معنی خواب این است که بعد از غم و ناراحتی شادی به زندگی شما می آید.

اگر به کسی انجیر دادید معنی خواب این است که ناراحتی از زندگی شما می رود و فروش انجیر نیز همین معنی را دارد.

اگر در خواب انجیر خریدید یا کسی به شما داد معنی خواب غم و غصه برای شما است.

دیگر معبران اسلامی

تعبير خواب انجیر به روايت ابراهیم کرمانی

انجير زرد به خواب ديدن و خوردن، دليل بيماري است و انجير سياه، دليل بر غم و اندوه و انجير سبز به وقت خود چون به طعم شيرين است زياني ندارد.

تعبیر خواب انجیر به روایت ابن سیرین

ابن سیرین بر این باور است که انجیر در خواب، نشان دهنده ی برکت مالی و سلامتی است و دیدن انجیر بیانگر آن است که بیننده خواب به زودی مبلغ زیادی به ارث می برد یا از یکی از دوستانش هدیه گران قیمتی دریافت می کند و خواب خرید انجیر بیانگر این است که خواب بیننده فردی سخاوتمند است که به نیازمندان کمک می کند.

دیدن انجیر در خانه به خواب بیننده نوید می دهد که از شغل فعلی خود به شغلی بهتر با درآمد مالی بیشتر می رود و اگر خواب بیننده در خواب انجیر خورد، نشان دهنده این است که به زودی خبرهای خوبی از خانواده خود خواهد شنید.

اگر بیننده ببیند که شخصی به او انجیر می دهد، خواب به او هشدار می دهد که مدت زیادی در طول عمرش به بیماری خاصی مبتلا خواهد شد و باید صبر و تحمل کند تا خداوند متعال شفای او را عنایت فرماید.

دیدن انجیر برای فردی که هنوز در دوران تحصیل است نشان دهنده پیشرفت، موفقیت و شکوفایی و توانایی ایجاد بسیاری از روابط خوب است که در مراحل بعدی به فرد کمک می کند.

تعبیر خواب انجیر برای دختر مجرد

دیدن انجیر برای یک دختر مجرد خبر از بهبود وضعیت مالی او در آینده نزدیک می دهد. رویای انجیر نشان می دهد که فرد زندگی اجتماعی موفقی دارد و همچنین دوستان زیادی دارد که او را دوست دارند و در روزهای سخت در کنارش می ایستند. 

خوردن انجیر در خواب برای دختر مجرد، بیانگر این است که به زودی با مردی خوش تیپ و ثروتمند که در شغلی معتبر کار می کند و جایگاه بالایی در جامعه دارد، ازدواج می کند. 

دیدن انجیر سبز به خواب بیننده خبر می دهد که در زندگی خود بر تمام موانعی که با آن روبه رو است غلبه می کند و خیلی زود به اهداف خود می رسد.

دیدن خوردن انجیر خشک در خواب برای دختر مجرد، بیانگر این است که تاریخ عروسی او با مردی نزدیک است که دارای صفات اخلاقی اصیل و دارای ویژگی های جذاب است و این نیز بیانگر کسب مال فراوان است.

چیدن انجیر در خواب برای دختر مجرد بیانگر نزدیک شدن به تاریخ ازدواج اوست و همچنین نشان دهنده این است که برکات و خوبی ها و فواید بسیاری نصیب او می شود و احساس رضایت و خوشبختی می کند.

پیشنهادها:

تعبیر خواب انجیر برای زن باردار

دیدن انجیر بیانگر تسهیل امور سخت برای بیننده خواب است و همچنین بیانگر نزدیک شدن به تاریخ تولد فرزند اوست پس باید برای پذیرایی از کودک به خوبی آماده شود. 

اگر زن باردار در ماه‌های اول حاملگی بود و جنسیت جنین خود را نمی‌ دانست و در خواب دید بچه‌ای انجیر می‌خورد، نشان‌ دهنده این است که جنین او پسر است.

خوردن انجیر در خواب برای یک زن باردار بیانگر احساس رضایت و شادی او است، زیرا این نشان دهنده داشتن بسیاری از ویژگی های اخلاقی اصیل است.

اگر زن حامله ای در خواب ببیند که از درخت انجیر می چیند و می خورد، نشان از توانایی او در تحمل فشارها و مسئولیت هایی است که بر دوش اوست و این نشان می دهد که فرزندانش را به شیوه ای شایسته تربیت می کند.

اگر زن حامله در خواب خود را در حال خوردن انجیر خشک ببیند، علامت آن است که موعد زایمان او نزدیک است و باید برای این امر به خوبی آماده شود.

اگر زن حامله ای در خواب انجیری را ببیند که رنگ آن زیبا و عاری از هر گونه آلودگی بود، بیانگر آن است که خداوند متعال جنین مورد نظر او را به او عنایت می کند و به احتمال زیاد جنین پسر خواهد بود.

وقتی زن حامله ای در خواب می بیند که مربای انجیر می خورد، نشان دهنده این است که شوهرش چقدر او را دوست دارد و تمام دردی را که در دوران بارداری کشیده است را فراموش می کند.

اگر زن حامله ای در خواب انجیر فاسد یا خراب ببیند، نشانه آن است که جنین خود را از دست می دهد یا سقط می کند.

حتما ببینید

تعبیر خواب خودکار قرمز، آبی و سیاه + خودکار هدیه گرفتن

تعبیر خواب خودکار قرمز، آبی و سیاه + خودکار هدیه گرفتن

دیدن خودکار در خواب یکی از خواب هایی است که بیشتر ذهن بیننده را به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *