تعبیر خواب خربزه از نظر ابن سیرین

5/5 - (1 امتیاز)
تعبیر خواب خربزه از نظر ابن سیرین

دیدن خربزه در خواب بنا به تعبیر بسیاری از معبرین بیانگر آینده ای پر از موفقیت و اتفاقات خوب است که فراتر از انتظار بیننده است و ذهن او را از شادی وقوع آن متحیر می کند. در ادامه با تعبیر خواب این میوه خوشمزه از نظر ابن سیرین و دیگر معبرین مشهور آشنا شوید.

خربزه، با طعم لذیذ و آبدار خود، یکی از محبوب‌ ترین میوه‌های تابستانی است. این میوه منبع خوبی از ویتامین‌ های A و C، پتاسیم، فسفر، کلسیم و آهن است و دارای مقادیر قابل توجهی از فیبر و آنتی‌ اکسیدان‌ ها می‌ باشد.

تعبیر خواب خربزه

دیدن خربزه در خواب از رؤیاهای نیکویی است که معانی نیک بسیاری دارد که به خواب بیننده خبر می دهد که خداوند درهای وسیعی از رزق و روزی را به روی او می گشاید که موجب بهبود اوضاع مالی و اجتماعی او می شود.

بسیاری از معبرین می‌گویند دیدن خربزه در خواب، نشانه آن است که خداوند فرزندان صالحی به بیننده عنایت می‌ کند که به فرمان خداوند او را در اوج سعادت قرار می‌ دهد.

خواب خربزه از ابن سیرین

دیدن خربزه در خواب بیانگر آن است که بیننده خواب دورانی پر از شادی و اتفاقات شاد را در آینده خواهد داشت.

این خواب همچنین بیانگر این است که خداوند همه دعاهای او را مستجاب می کند و او را به همه خواسته ها و آرزوهایش می رساند و همین امر سبب می شود که به فرمان خداوند در جامعه جایگاه و منزلتی عالی داشته باشد.

در صورتی که بیننده در خواب خود را در حال خوردن خربزه ببیند، علامت آن است که با بسیاری از مردم بد صحبت می کند و با سخنان سنگین آنان را شرمنده می کند.

اگر فردی در خواب خربزه زرد ببیند، نشانه آن است که بیننده خواب از تمام مشکلات سلامتی که در دوره های گذشته دچار آن شده بود، خلاص می شود.

اگر بیننده خواب خود را در حال خوردن خربزه زرد در خواب ببیند، بیانگر آن است که به دلیل ناتوانی در دستیابی به اهدافی که همیشه دنبال می کرد، احساس شکست و سرخوردگی زیادی می کند.

اگر شخصی در خواب با یکی از دوستان خود خربزه ای زرد رنگ ببیند، این نشانه آن است که خداوند زندگی او را پر از برکات و خوبی ها می کند که باعث می شود زندگی آرام و پایداری داشته باشد.

خواب خربزه برای دختر مجرد

دیدن خربزه در خواب برای دختر مجرد، مژده ای برای ازدواج او با فردی بسیار ثروتمند است و برای دختری که خربزه سبز می خرد، در یکی از زمینه ها به موفقیت های بزرگی دست خواهد یافت که باعث شادی می شود.

در مورد دختر مجردی که خربزه گندیده می خورد و بی وقفه به خوردن آن ادامه می دهد، این هشداری است از ادامه رابطه ای که از نظر روحی و جسمی به او آسیب می رساند و ترک آن و دور شدن از آن برایش سخت است.

دختری که خربزه را با پوست بیرونی آن می خورد، باید در منبع رزق و روزی خود تحقیق کند و به دنبال کسب حلال باشد.

خواب خربزه برای زن باردار

زن حامله ای که در خواب با حرص و تند خربزه سبز می خورد آنگاه پسری دلیر به دنیا می آورد که در آینده از نعمت یاری و حمایت برخوردار خواهد بود. 

در مورد کسی که می بیند خربزه زرد می خورد، باید آن عادات بد بهداشتی و تغذیه ای را ترک کند و دستورات پزشک را به ویژه برای دوره آینده کاملاً رعایت کند. به دلیل مشکلاتی که ممکن است در دوران بارداری با آنها مواجه شود که ممکن است بر او یا جنین تأثیر منفی بگذارد.

زن بارداری که ببیند شوهرش به او مقدار زیادی خربزه می دهد، نشانگر این است که دوقلو به دنیا می آورد.

وقتی زن بارداری در خواب ببیند که خربزه حمل می‌کند، بیانگر این است که خداوند او را در زندگی‌اش برکت می‌دهد و او را سرشار از فیض و برکاتی می‌گرداند که روح او را بهبود می‌بخشد.

خواب دیدن خربزه برای زن متاهل

دیدن خربزه در خواب برای زن متاهل، بیانگر این است که زن متاهل زندگی زناشویی خوشی دارد که در آن دوران دچار اختلاف یا مشکلی بین او و شریک زندگی اش نمی شود.

اگر زن متاهلی در خواب خربزه ای گندیده ببیند، بیانگر این است که او به شدت احساس خستگی می کند و آن هم به دلیل مسئولیت های زیادی است او که بر عهده دارد.

دیدن خربزه در فصول خارج از فصل در خواب بیانگر بروز مشکلات و بحران های فراوانی است که باعث می شود دائماً دچار استرس و اضطراب شود و باید با خرد و عقل با این موضوع برخورد کند.

اگر زن متاهلی خود را در حال خوردن خربزه ببیند، دلیل بر آن است که در معرض یک بحران سلامتی قرار می گیرد که باعث وخامت حال جسمی و روانی او می شود.

هنگامی که یک زن متاهل می بیند که در حال خواب در حال خرید خربزه است، این نمادی است که او به سختی گرفتار می شود که بیرون آمدن از آن برای او دشوار است.

خواب خربزه برای زن مطلقه

اگر زن مطلقه ای در خواب ببیند که شخصی در مقابل خانه اش خربزه می فروشد، این نشان می دهد که با مرد ثروتمندی ازدواج می کند که تمام روزهای بد و غمگینی را که از همسر سابقش گذرانده به او جبران می کند.

هنگامی که زنی در خواب خود را در حال چیدن خربزه از روی زمین می بیند، بیانگر آن است که در روزهای آینده خبرهای خوشحال کننده زیادی دریافت خواهد کرد.

خواب خربزه برای مرد

دیدن خربزه در خواب برای مرد، نشان از ورود شخصیتی ممتاز به زندگی اوست که باعث تغییرات زیادی برای او خواهد شد. با خوشحالی فراوان در روزهای آینده، ممکن است شاهد اتفاقی باشد که آرزو داشت اتفاق بیفتد یا آرزوی عزیزی را که همیشه به دنبال رسیدن به آن بوده برآورده کند.

مجردی که می بیند شخصی به او میوه خوشبو خربزه می دهد، این بدان معناست که او در شرف ازدواج با دختر خوب و خوشنامی است و در بین مردم جایگاهی ستودنی دارد که با او خوشبخت و با ثبات خواهد بود. اما مردی که خربزه می خورد فاسد است و بوی تند دارد. او باید از دوستان بدی که در مقابل او تظاهر به محبت و دینداری می کنند، اما در حقیقت نسبت به او نفرت دارند و علیه او توطئه می کنند دوری کند.

دیدن چیدن خربزه در خواب

اگر شخصی در خواب ببیند که در حال چیدن خربزه است، این نشان می دهد که او وارد پروژه های زیادی می شود که در آنها به موفقیت های بزرگی دست می یابد.

تعبیر این خواب از معبرین معروف

در ادامه می توانید تعبیر خواب خربزه را از نظر امام جعفر صادق، ابراهيم کرمانی و منوچهر مطيعی تهرانی بخوانید.

امام جعفر صادق

ديدن خربزه در خواب بر پنج وجه است.

 • اول: بيماري.
 • دوم: زن.
 • سوم: غم.
 • چهارم: منفعت.
 • پنجم: عيش خوش

ابراهيم کرمانی

خربزه شيرين درخواب ديدن در وقت خويش و خوردن آن، دليل بر زوال غم و اندوه بود. اگر بي وقت بود، بدان قدر گرفتار شود كه آن را علاج نداند.

منوچهر مطيعی تهرانی

ديدن خربزه در خواب بستگي به وضع خربزه دارد و با تغييراتي که در رنگ و مزه و کيفيت آن پيدا مي شود تعابير متعارف مي گردند. خربزه کلا عيش است و تمتعي است که ما از چيزهاي مختلف مي بريم. اين عيش و تمتع و لذت گاه کام ما را شيرين مي کند و گاه تلخي مي آورد.

چنانچه بيننده خواب ببيند که خربزه مي خورد و آن خربزه شيرين است کامياب مي شود به اندازه خربزه اي که خورده و به قدر شيريني آن. اگر خربزه اي که مي خوريد بزرگ باشد بهتر از اين است که کوچک و محقر باشد. اگر در خواب ديديد که خربزه مي خوريد و فصل خربزه است نيکو است و خواب شما مي گويد غم و اندوه شما از بين مي رود و اگر چيزي از خربزه باقي بماند به همان مقدار غم شما باقي مي ماند که با اين وصف اگر تمام خربزه را بخوريد بهتر است.

اگر ببينيد که خربزه زيادي داريد با انبوهي از مشکلات رو به رو مي شويد و اگر يکي از خربزه ها را برداريد کاميابي است به همان اندازه که برگرفته ايد. ديدن خربزه لکه دار در خواب خوب نيست. در غير فصل نيز خوردن خربزه خوب نيست و نشان غم و اندوه است.

خواب های رایج دیگر

 • خربزه سبز نارس در خواب مشکلات سلامتی و بدتر شدن وضعیت مالی را پیش بینی می کند. 
 • یک خربزه رسیده رفاه و موفقیت را پیش بینی می کند. 
 • خربزه گندیده در خواب هشداری در مورد یک اتفاق ناخوشایند است.
 • کاشت خربزه شادی را از پایان موفقیت آمیز برخی از تلاش ها پیش بینی می کند.
 • آبیاری و مراقبت از خربزه به این معنی است که شما باید سخت کار کنید، تا به هدف خود برسید.
 • چیدن خربزه در خواب نماد مشکلات مالی بزرگ است.
 • اگر رشد آن را تماشا کردید، به زودی مشکلات شما برطرف می شود.
 • فروش خربزه در خواب نمادی از شکست از نظر مالی است.
 • اگر زن جوانی در خواب خربزه ببیند، این می تواند وعده ازدواج با مردی باشد.
 • نوشیدن آب خربزه در خواب نشان دهنده طلاق و اختلاف در ازدواج شما است.

پیشنهاد:

تعبیر خواب هندوانه

حتما ببینید

تعبیر خواب فندق | دیدن فندق در خواب چه تعبیری دارد؟

تعبیر خواب فندق | دیدن فندق در خواب چه تعبیری دارد؟

تعبیر خواب فندق در مجموع مثبت است و نشان دهنده‌ی خیر، برکت، و موفقیت است. …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *