اخاذی سیاه با فیلم 3 دقیقه‌ای توسط مرد شیشه ای و همسرش

دوست عزیز، لطفا از ما حمایت کنید

اخاذی سیاه با فیلم 3 دقیقه‌ای توسط مرد شیشه ای و همسرش

مرد شیشه‌ای و همسرش با تشكیل باندی، دو مرد را در خانه‌شان حبس كرده و با تهیه فیلم سیاه سه دقیقه‌ای از آنها اخاذی می‌كردند.

اخاذی با فیلم سیاه 3 دقیقه‌ای توسط مرد شیشه ای و همسرش

 جام‌جم نوشت : چندی پیش مردی با حضور در شعبه پنجم بازپرسی دادسرای ناحیه 34 تهران از یك زن و دو مرد به اتهام حبس غیرقانونی، اخاذی میلیونی و تهیه فیلم سیاه سه دقیقه‌ای شكایت كرد.

پس از این شكایت، با دستور بازپرس علی ایردموسی، پرونده برای ادامه تحقیقات در اختیار ماموران پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران قرار گرفت.

شاكی به افسر تحقیق گفت: در زمینه تهیه كانكس‌های گلخانه‌ای در اطراف كرج فعالیت دارم، یك روز یك زن سفارش كانكس گلخانه‌ای داد. برای دیدن فضای نصب آن به خانه‌اش در تهران رفتم، شوهرش و مرد دیگری به بهانه این‌كه من مزاحم آن زن شدم، مرا كتك زدند و در حمام لباس‌هایم را در آوردند. آنها دست و پایم را به ستونی بستند و آن زن سه‌دقیقه فیلم غیراخلاقی از من تهیه كرد. آنها كارت بانكی‌ام و رمز آن را گرفته و با آن از یك طلافروشی 62 میلیون تومان طلا خریدند و تهدید كردند اگر شكایت كنم فیلم را برای همسرم و دوستانم ارسال و در كانال‌های تلگرامی و اینستاگرام منتشر می‌كنند. آنها دو‌روز قبل دوباره تماس گرفته و با تهدید درخواست صد میلیون تومان دیگر كردند.

هفته گذشته زن جوان در مخفیگاهش بازداشت شد. او مدعی بود شاكی مزاحمش بوده و برای انتقام وی را تهدید كرده‌اند. سرانجام شیوا اعتراف ‌های جدیدی را مطرح كرد و به افسرتحقیق گفت: دو فرزند دارم و ده  سال قبل ازدواج كردیم. گل و نهال در گلخانه‌مان در اطراف كرج پرورش می‌دادیم. شوهرم معتاد شده بود و برای اخاذی شاكی را به خانه‌مان كشاند و از او فیلم سیاه گرفت. تحقیقات ادامه داشت تا این‌كه دو روز پیش شوهر زن متهم به نام مسعود بازداشت شد و به افسرتحقیق گفت: معتاد به شیشه‌ام و وضع مالی‌ام بد شده بود. با طرح نقشه اخاذی، همسرم، شاكی را به بهانه خرید كانكس گلخانه‌ای به خانه‌مان كشاندیم. به دوستم گفتم آن مرد مزاحم همسرم شده و باید تنبیه‌اش كنم. او هم بدون اطلاع از نقشه‌ام با من همراه شد. آن مرد را شكنجه داده و با تهیه فیلم سیاه از او 62 میلیون تومان اخاذی كردیم .

وی افزود: چند ماه بعد با فروشنده گل و گیاه در شمال كشور آشنا شدیم. 25 اسفند سال گذشته مرد گل فروش برای معامله به خانه‌مان آمد. این‌بار كارگر افغانم همراهمان بود. خریدار گل را با دست و پای بسته در خانه حبس كرده، شكنجه‌اش دادیم و زنم از او سه‌دقیقه فیلم سیاه گرفت. او پول زیادی نداشت. با دوستانش تماس گرفتیم و به بهانه این‌كه تصادف كرده 30 میلیون تومان از آنها گرفتیم. وی را دو شبانه‌روز حبس کرده و شكنجه دادیم، روز سوم آن مرد شیشه پنجره اتاق خواب را شكست كه همسایه مان متوجه او شد و به پلیس خبر داد. ماموران كه آمدند، زنم به آنها گفت دعوای خانوادگی بوده و حل شده كه ماموران رفتند. بعد از آن گروگان را به محله‌ای برده و رهایش كرده و تهدید كردیم اگر شكایت كند فیلم سیاه را منتشر می‌كنیم.
پس از این اعترافات، دو همدست زوج اخاذ تحت تعقیب پلیس قرار گرفتند.

[irp posts=”4006″ name=”دستگیری پسر ۲۲ ساله به علت ساخت صفحات مستهجن در اینستاگرام”]

حتما ببینید

زمان پخش و تکرار سریال امپراطور بادها از شبکه تماشا

زمان پخش و تکرار سریال امپراطور بادها از شبکه تماشا

سریال کره ای «امپراطور بادها» برای پخش از شبکه تماشا در نظر گرفته شده است …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *