تعبیر خواب مژه از ابن سیرین و امام صادق

5/5 - (1 امتیاز)

تعبیر خواب مژه از ابن سیرین و امام صادق  

مژه ها اغلب توسط خانم ها در خواب دیده می شود و بسته به طبیعی یا مصنوعی، متراکم یا نازک، بلند یا کوتاه و غیره تعبیر متفاوتی دارد. به عنوان مثال، اگر کسی در خواب ببیند که مژه‌های بلند و پرپشتی دارد، این خواب نشانه‌ای از خوشبختی، موفقیت، و ثروت است. اما اگر کسی در خواب ببیند که مژه‌های او ریخته است، این خواب نشانه‌ای از غم و اندوه است. در ادامه به برخی از تعابیر رایج خواب مژه اشاره می‌ کنیم.

تعبیر خواب مژه از ابن سیرین و امام صادق

 

مژه ها در خواب نماد محافظت، زیبایی، و احساسات هستند. آنها می توانند نشان دهنده محافظت از خود در برابر آسیب های جسمی یا احساسی باشند، یا می توانند نشان دهنده زیبایی و جذابیت باشند. در برخی موارد، مژه ها می توانند نماد احساسات پنهان یا ناخودآگاه باشند.

تعبیر خواب مژه به روایت ابن سیرین

 

ابن سیرین معتقد است که دیدن مژه در خواب، نشانه‌ای از حفظ دین و ایمان است. اگر کسی در خواب ببیند که مژه‌های او ریخته است، نشانه‌ای از فساد دین و ایمان او است. اگر کسی در خواب ببیند که مژه‌های او تکان می‌خورد، نشانه‌ای از بیماری او است.

تعبیر خواب مژه به روایت امام صادق

 

امام صادق معتقد است که دیدن مژه در خواب، می‌تواند به چهار شکل تعبیر شود:

 • نگه داشتن دین
 • دوست
 • مال
 • خرمی (شادی و خوشحالی)

 منوچهر مطیعی تهرانی

 

منوچهر مطیعی تهرانی معتقد است که مژه‌ها در خواب، نمادی از نزدیکان و عزیزان ما هستند. اگر کسی در خواب ببیند که هر دو چشم او مژه ندارد، نشانه‌ای از تنهایی و انزوا او است. اگر کسی در خواب ببیند که مژه‌های پرپشتی دارد، نشانه‌ای از شلوغی و ازدحام اطراف او است. اگر کسی در خواب ببیند که چشم راست او مژه دارد و چشم چپ او فاقد مژه است، نشانه‌ای از بی‌مهری و دوری از جانب پدر و مادر و برادر و خواهر او است.

تعبیر خواب مژه به روایت سایر منابع

 

 • دیدن مژه‌های بلند و پرپشت در خواب، نشانه‌ای از خوشبختی، موفقیت، و ثروت است.
 • دیدن مژه‌های کوتاه و کم‌پشت در خواب، نشانه‌ای از مشکلات و سختی‌ها است.
 • دیدن مژه‌های ریخته در خواب، نشانه‌ای از غم و اندوه است.
 • دیدن مژه‌های مصنوعی در خواب، نشانه‌ای از ریا و دروغ است.
 • دیدن مژه‌های کثیف و چرب در خواب، نشانه‌ای از بیماری و ناراحتی است.
 • دیدن مژه های سرسبز، بلند و طبیعی نماد عشقی بزرگ و غیرمنتظره است که می تواند در آینده نزدیک ظاهر شود.
 • مژه های نازک و کوتاه نشانه ورشکستگی است.
 • اگر زنی در خواب مژه های شادابی ببیند که خیلی زود می ریزند، به این معنی است که مورد خیانت محبوبش قرار می گیرد، خیانت غیرمنتظره و بی اساس است.
 • اگر در خواب مژه هایی ببینید که دارای طولی فوق العاده هستند، به این معنی است که سود، ثروت و فراوانی غیرمنتظره به شما دست خواهد یافت. گاهی اوقات پول به سرعت و از جایی به دست می آید.
 • مژه های ضخیم، براق و مرتب به این معنی است که پیشنهادی در مورد کسب و کار پرسود یا ازدواجی شاد دریافت خواهید کرد که سال ها ادامه خواهد داشت.
 • اگر دختری آرایشی انجام دهد و در نتیجه مژه ها را به شدت رنگ کند، در آینده با فریب و ریاکاری عزیزان روبرو خواهد شد که زندگی با آن دشوار خواهد بود.

خواب دیدن ریختن مژه ها

  اگر خواب ببینید مژه هایتان می ریزد، معمولاً بیانگر احساسات درونی شما در مورد ظاهرتان است. شما به احتمال زیاد معتقدید که جذابیت خود را از دست داده اید یا در حال از دست دادن هستید. این می تواند نشان دهنده نگرانی شما از پیر شدن و از دست دادن جذابیت باشد. این خواب همچنین می تواند نشانه این باشد که شما توسط معشوق خود فریب خورده اید. در شرایط خاصی، این رویا ممکن است به این معنی باشد که شما به اهداف خود خواهید رسید، اما برای رسیدن به آن باید تلاش زیادی کنید. این به شما انگیزه می دهد تا برای رسیدن به اهداف خود کار کنید.

خواب دیدن مژه مصنوعی

  اگر خواب دیدید که مژه مصنوعی می‌بینید، می‌تواند نشانه‌ای از عزت نفس و اعتماد به نفس پایین باشد. متأسفانه، ممکن است فکر کنید که به اندازه کافی خوب نیستید و دائماً به دنبال تأیید دیگران از رفتار خود هستید. این می تواند نشانه ای از ناراحتی و تمایل شما برای جعل هویت شخص دیگری باشد.این خواب ممکن است دلالت بر این داشته باشد که شما ساده لوح هستید و بیش از حد به دیگران اعتماد دارید، و شما را طعمه ای آشکار برای کسانی می کند که دارای اهداف بد هستند. محتاطانه است که از احتیاط استفاده کنید و هر چیزی را که دیگران می گویند دوباره بررسی کنید، این خواب اغلب نشان دهنده احتمال فریب است. وقتی دختری این خواب را می بیند، می تواند نشان دهنده این باشد که می خواهد ظاهر خود را تغییر دهد و همچنین می تواند نشان دهنده تمایل او برای انجام این کار باشد. این خواب همچنین می تواند به این معنی باشد که این دختر عادت دارد چیزها را حتی از نزدیک ترین افراد پنهان نگه دارد. از طرف دیگر، رویای مردی که مژه مصنوعی می بیند، ممکن است نشان دهنده بی تفاوتی او نسبت به عزیزترین افراد باشد.

خواب مژه نداشتن

  اگر در خواب دیدید که مژه ندارید، آن خواب علامت بدی است. این می تواند نشان دهنده خیانت کسی باشد که به او بسیار اهمیت می دهید، یا اینکه به زودی چنین خیانتی را تجربه خواهید کرد. این خواب همچنین می‌تواند نشان‌دهنده اطلاع از رازهای کسی باشد، اما نگه داشتن آن‌ها برای خود و محتاط بودن در مورد آن.  

خواب مژه های بلند

  اگر خواب مژه های بلند را دیدید، آن خواب می تواند نشان دهنده این باشد که چیزی در حال حاضر مانع پیشرفت شما شده است. ممکن است کسی مانعی در مسیر شما برای دستیابی به اهدافتان ایجاد کند یا ممکن است موقعیت یا شرایطی حرکت شما را به جلو کند کند. این خواب در برخی موارد می تواند نشانه ای از معاملات تجاری سودآور و درآمد پایدار باشد. همچنین می تواند نشانه زودباوری باشد. پیشنهاد: تعبیر خواب دوغ

حتما ببینید

تعبیر خواب پول از حضرت یوسف و ابن سیرین + امام صادق

تعبیر خواب پول از حضرت یوسف و ابن سیرین + امام صادق

پول یکی از مهم‌ ترین نمادهای زندگی امروزی است و به همین دلیل، خواب پول …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *