تعبیر خواب کلاغ سیاه از حضرت یوسف و امام صادق

5/5 - (1 امتیاز)
تعبیر خواب کلاغ سیاه از حضرت یوسف و امام صادق

تعبیر خواب کلاغ سیاه از نظر معبرین معروفی چون حضرت یوسف و امام صادق و تعبیر دیدن این خواب را برای دختر مجرد و زن باردار در مجله پیک نت آماده کرده ایم.

در برخی از فرهنگ ها، کلاغ ها را عامل مرگ و بدشانسی می دانند. در مسیحیت، آنها نماد شیطان یا نیروهای تاریک هستند. با این حال، در فرهنگ بومیان آمریکا، کلاغ ها به عنوان پیام رسان بین روح و جهان انسانی دیده می شوند که نشان دهنده هوش و محافظت هستند. دیدن کلاغ در خواب نمادهایی مختلفی دارد که می‌تواند مثبت یا منفی باشد. به طور کلی، کلاغ نمادی از مرگ، بدشانسی، و ناامیدی است. اما می‌ تواند نمادی از خرد، آگاهی، و قدرت نیز باشد.

فهرست این محتوا:

تعبیر خواب کلاغ سیاه از حضرت یوسف و امام صادق

تعبیر خواب‌ ها معمولاً بستگی به شرایط فرد و متن خوابی که دیده شده دارد و نمی‌ توان آن را به‌ صورت قطعی و یکسان تفسیر کرد. اما در فرهنگ‌ های مختلف، برخی تعبیرهای خاص برای برخی از عناصر خواب وجود دارد. در مورد خواب کلاغ نیز می‌ توان به تعبیرهای مختلفی اشاره کرد که ممکن است به شرایط خاصی که در خواب دیده شده است، بستگی داشته باشد.

برخی از معانی رایج تعبیر خواب کلاغ عبارتند از:

 • نماد بدبختی و غم: کلاغ در بسیاری از فرهنگ‌ها نشانه‌ای از بدبختی، غم و مرگ است. اگر در خواب کلاغ ببینید، ممکن است نشان دهنده این باشد که شما در زندگی واقعی با مشکلات و محن روبرو هستید یا به زودی خبری ناگوار خواهید شنید .
 • نماد حکمت و دانش: کلاغ همچنین می‌تواند نمادی از حکمت، دانش و توانایی حل مسائل باشد. کلاغ‌ها جزو پرندگان هوشمند و باهوش هستند که می‌توانند ابزارهای ساده را بسازند و استفاده کنند. اگر در خواب کلاغ ببینید، ممکن است نشان دهنده این باشد که شما دارای ذهنی تیز و قابلیت‌های خلاق هستید یا به زودی فرصتی برای یادگیری چیز جدید پیدا خواهید کرد.
 • نماد تغییر و تحول: کلاغ همچنین می‌تواند نمادی از تغییر و تحول در زندگی باشد. کلاغ‌ها به عنوان پرندگان سفر کرده شناخته می‌شوند که معمولاً در گروه‌های بزرگ حرکت می‌کنند. اگر در خواب کلاغ ببینید، ممکن است نشان دهنده این باشد که شما در حال رفتار با چالش‌های جدید یا فرصت‌های جذاب هستید یا به زودی تغییرات عمده‌ای در زندگی شخصی یا حرفه‌ای خود خواهید دید.

برای تعبیر دقیق‌تر خواب خود، لازم است به جزئیات بیشتری در مورد خواب خود توجه کنید. برای مثال:

تعداد کلاغ‌ ها:

تعداد کلاغ‌ هایی که در خواب می‌بینید، معنای خواب را تأثیر می‌دهد. اگر یک کلاغ ببینید، ممکن است نشان دهنده تنهایی، افسردگی یا عزلت باشد.

 • اگر دو یا سه کلاغ ببینید، ممکن است نشان دهنده همکاری، دوستی یا شراکت باشد.
 • اگر چهار کلاغ ببینید، ممکن است نشان دهنده سعادت، شادمانی یا آسایش باشد.
 • اگر پنج کلاغ ببینید، ممکن است نشان دهنده مشکلات، نگرانی‌ها یا تهدیدها باشد.
 • اگر شش کلاغ ببینید، ممکن است نشان دهنده موفقیت، ثروت یا قدرت باشد.
 • اگر هفت کلاغ ببینید، ممکن است نشان دهنده تغییرات، تحولات یا انقلاب‌ها باشد.
 • اگر هشت کلاغ ببینید، ممکن است نشان دهنده عدالت، توازن یا هماهنگی باشد.
 • اگر نه کلاغ ببینید، ممکن است نشان دهنده خلاقیت، الهام یا روحانیت باشد.
 • اگر ده کلاغ ببینید، ممکن است نشان دهنده کامل بودن، تکامل یا اتمام باشد.

رفتار کلاغ‌ ها:

رفتار کلاغ‌هایی که در خواب می‌بینید، هم معنای خواب را تأثیر می‌دهد.

 • اگر کلاغ‌ها در حال پرواز باشند، ممکن است نشان دهنده آزادی، سفر یا رسیدن به اهداف باشد.
 • اگر کلاغ‌ها در حال جستجو یا جمع‌آوری چیزی باشند، ممکن است نشان دهنده حرص، طمع یا بخل باشد.
 • اگر کلاغ‌ها در حال خوردن چیزی باشند، ممکن است نشان دهنده رضایت یا شفایابی باشد.
 • اگر کلاغ‌ها در حال صحبت کردن باشند، ممکن است نشان دهنده پیام‌دهی، اطلاع‌رسانی یا هشدار دادن باشد.
 • اگر کلاغ‌ها در حال جار و جنجال باشند، ممکن است نشان دهنده درگیری، ستیزه یا تعارض باشد.
 • اگر کلاغ‌ها در حال حمله به شما یا کس دیگری باشند، ممکن است نشان دهنده خطر، تهدید یا آسیب باشد.

مهم است به این نکته توجه کنید که تعبیر خواب برای هر فرد ممکن است متفاوت باشد و بستگی به شرایط و تجربه هر فرد دارد.

تعبیر خواب کلاغ امام صادق

تعبیر خواب کلاغ از نظر امام صادق حکایت از کینه و حسد دارد. اگر کسی در خواب کلاغی را در اطراف خود ببیند، بیانگر چشم بد و حسادت برخی از دوستانش است که خیر خواب بیننده را نمی پسندند و قصد آسیب رساندن به او را دارند. اگر صاحب خواب کلاغ را بگیرد، نشان دهنده این است که او تحت تأثیر این حسادت قرار می گیرد و این امر باعث از هم پاشیده شدن زندگی او می شود و او را دچار بحران ها و مشکلات زیادی می کند، بنابراین صاحب خواب باید مراقب باشد.

تعبیر خواب کلاغ حضرت یوسف

تعبیر خواب کلاغ از نظر حضرت یوسف به معنای داشتن ارتباط با کسی است که در واقع با شما دوستی ندارد و قصد دارد به شما آسیب بزند. این فرد ممکن است در پشت پرده با شما دشمنی داشته باشد و در حضور شما با رفتار دوستانه خود، تلاش می کند تا شما را به خود نزدیک کند و سپس در فرصت مناسب از شما بهره ببرد. همچنین، کلاغ در خواب به نماینده‌ای از دروغ و تزویر هم معروف است، بنابراین این رویا هم می‌تواند نشان دهنده این باشد که فردی که با آن در ارتباط هستید، به شما دروغ‌ های بسیاری می‌ گوید.

تعبیر خواب کلاغ سیاه ابن سیرین

دیدن کلاغ سیاه در خواب یکی از زویاهایی است که باعث وحشت بسیاری می شود، اما تعبیر خواب ابن سیرین در مورد کلاغ چیست؟ این معبر معتقد است که دیدن کلاغ در خواب بیانگر وجود دشمنان در زندگی واقعی بیننده خواب است و بیانگر این است که زندگی او پر از افراد خیانتکار است که ویژگی آنها دروغ، فریب و خیانت است.

دیدن کلاغ سیاه در خواب به این معنی است که دشمنانی هستند که قصد آسیب رساندن به صاحب خواب را دارند و او باید به آنها توجه کند و اطمینان روحی خود را حفظ کند و امنیت و سلامت خود را در اولویت قرار دهد. اگر دید که کلاغ سیاهی به او حمله می کند، بیانگر این است که دوران سختی پر از نگرانی و مشکلات روحی را پشت سر می گذارد و برای غلبه بر این ناملایمات باید قدرت و صبر داشته باشد.

به طور کلی دیدن کلاغ سیاه در خواب برای افرادی که اکثرا احساس ناامنی می کنند و می ترسند که اتفاقات بدی در زندگی شان بیفتد، امری رایج است، بنابراین توصیه می شود اعتماد به نفس، خوش بینی و رسیدن به ثبات روانی و عاطفی را افزایش دهند.

تعبیر خواب کلاغ از منوچهر مطیعی تهرانی

منوچهر مطیعی معتقد است که دیدن کلاغ در خواب شوم و بد يمن نيست، اما از جمله پرندگاني است که ديدنش خوب شناخته نشده است.

 • صداي کلاغ خبر از غربت و تنهائي و غم و اندوه است. اگر صداي کلاغ را بشنويد و خودش را نبينيد نشان آن است که کسي پشت سر شما بد مي گويد. اگر در خواب صداي کلاغ هاي بسياري را بشنويد ولي آن ها رانبينيد به غربت و تنهائي دچار مي گرديد.
 • اگر در خواب ببينيد کلاغي بر شاخه درخت يا بام خانه شما نشسته در صورتي که احساس کنيد آن درخت و آن خانه به شما تعلق دارد خبري ناراحت کننده به شما مي رسد.
 • اگر در خواب ببينيد گوشت کلاغ مي خوريد مال حرام بدست مي آوريد که خود شما به ناروا بودن آن معترف هستيد.
 • اگر در خواب ببينيد کلاغي را کشتيد دشمن ياوه گوئي را از خود مي رانيد.
 • اگر ببينيد کلاغي را در قفس نگه داشته ايد جلوي دهان بد گوئي را گرفته ايد.
 • اگر دیدید که زاغ یا کلاغی بر بام خانه شما نشسته خبری بد به شما می‌رسد.
 • چنان چه در خواب دسته ای از کلاغ‌ها را ببینید که دور از شما روی قلوه سنگ‌های بیابان نشسته‌اند شاهد اجتماع مردمی بد کار می‌شوید بی آن که با آن‌ها بیامیزید ولی اگر آن زاغ‌ها گرد شما حلقه زدند یا شما به آن‌ها نزدیک شدید با چنان مردمی آشنا می‌شوید که به سودتان نیست.
 • اگر در خواب دیدید که زاغی چیزی به نوک یا منقار داشت و هنگام پرواز در خانه شما افکند مال دزدی می‌خرید به هر حال زاغ در خواب انسانی است فاسد و دروغ گو و خلاف کار و سیاه روی و بد دهن.

تعبیر خواب کلاغ از نابلسی

نابلسی معتقد است که اگر فردی در خواب کلاغ های زیادی ببیند، نشانه آن است که در طول زندگی، برکات و فواید بسیاری نصیب او خواهد شد. اگر خواب ببیند که در حال کشتن کلاغ است، بیانگر پیروزی او بر دشمنانش است. هر کس در خواب ببیند که کلاغی ذبح شده، نشانه آن است که به چیزی که می خواهد می رسد. اگر شخصی در خواب ببیند که خانه اش پر از کلاغ است در خواب بیانگر برخورداری از قدرت و اعتبار و نفوذ است.

سایر معبرین

 • تعبیر خواب کلاغ از کرمانی 

اگر بیند که کلاغی را پوست برکند، دلیل است که با زن غریب زنا کند.

 • تعبیر خواب کلاغ از جابر مغربی

اگر در خواب ببینی کلاغی را معالجه و درمان می‌کنی، یـعـنـی مرد دزدی را نصیحت خواهی کرد. اگر در خواب ببینی در شلوار تو هم کلاغ رفته است و هم قرقاول، یعنی فرزند تو با کنیزت فساد خواهد کرد. اگر خواب ببینی زاغی را به دست آورده‌ای و پنهان نموده‌ای، یعنی به دنبال کارهای بیهوده و باطل, و هوی و هوس خواهی بود. اگر خواب ببینی کلاغی با منقار از خانۀ تو چیزی برداشته است، یعنی شخصی هندو یا فاسق, از خانه تو چیزی میدزدد.

 • تعبیر خواب کلاغ از آنلی بیتون

دیدن کلاغ در خواب، علامت آن است که دچار اختلاف و جروبحث خواهید شد.

تعبیر خواب کلاغ سیاه

تعبیر خواب کلاغ برای زن باردار

تعبیر خواب کلاغ برای زن باردار نشان دهنده مشکلاتی است که در دوران بارداری و زایمان می کشد و در جای دیگر نشان دهنده راحتی او در دوران بارداری و زایمان است و ممکن است نشان دهنده رنج سلامتی فرزندش باشد. این خواب بیانگر سعادتی است که او در آینده نزدیک به دست خواهد آورد و ممکن است اشاره به پسر نیکویی باشد که خداوند به او عطا خواهد کرد.

تعبیر خواب کلاغ برای دختر مجرد

اگر دختر مجردی در خواب کلاغ را ببید، نشان می دهد که ممکن است با یک مرد بیمار ازدواج کند. همچنین علامت آن است که در زمان حال به چیزهایی که آرزو می کند، نمی رسد. برخی از معبرین بر این باورند که این خواب بیانگر وجود فرد بدی است که سعی می کند به او نزدیک شود تا آبروی او را ببرد و صدمات بسیار زیادی به او وارد کند. در حالی که اگر دختر نامزد بود و کلاغ را هنگام خواب دید، نشان دهنده این است که مشکلات و اختلافات عمده ای بین او و نامزدش وجود دارد که منجر به قطع کامل رابطه آنها می شود. اگر در خواب ببیند که کلاغی را شکار می کند، نماد گناهان و اعمال زشتی است که انجام می دهد و همچنین نشان دهنده نگرانی ها و غم هایی است که احساس می کند.

تعبیر خواب کلاغ سیاه در حال حمله

دیدن حمله کلاغ در خواب نماد احساسات منفی مانند خشم، ترس و نفرت است. این خواب می تواند نشانه ای از احساسات منفی خواب بیننده نسبت به شخص یا چیزی باشد. همچنین، حمله کلاغ می تواند نماد یک تهدید یا خطر در زندگی خواب بیننده باشد.

اگر خواب ببینید که کلاغ سیاه در حال حمله به شما است، می تواند نشان دهنده ضرر مالی باشد که ممکن است متحمل شوید یا ممکن است به دلیل یک سرمایه گذاری اشتباه پول را از دست بدهید. همچنین می تواند به این معنی باشد که می ترسید شریک یا شخصی که در امور مالی به او اعتماد دارید، علیه شما توطئه کند.

تعبیر خواب کلاغ سیاه در حال حمله برای زن باردار:

اگر زن بارداری در خواب ببیند که کلاغ سیاهی به او حمله می کند، ممکن است به زایمان سخت او اشاره داشته باشد.

تعبیر خواب کلاغ سیاه در حال حمله برای زن متاهل:

تعبیر این خواب می تواند هشداری برای او در مورد مشکلاتی باشد که ممکن است در زندگی زناشویی با آن مواجه شود و همچنین ممکن است این خواب نمادی از اخلاق بد شوهرش باشد.

تعبیر خواب کلاغ سیاه در حال حمله برای زن مطلقه:

اگر زنی مطلقه در خواب ببیند که کلاغی به او حمله می کند، ممکن است به این معنی باشد که افرادی هستند که سعی می کنند به او آسیب برسانند یا اقدامات ناخوشایند علیه او انجام می دهند.

تعبیر خواب کلاغ سیاه در حال حمله برای دختر مجرد:

اگر دختر مجردی در خواب ببیند که کلاغ سیاهی به او حمله می کند، به این معنی است که شخصی در زندگی او وجود دارد که می خواهد به او آسیب برساند یا شادی او را بر هم بزند و باید مراقب باشد.

تعبیر خواب کلاغ سیاه در حال حمله برای مرد:

اگر مردی در خواب ببیند که کلاغ سیاهی به او حمله می کند، در زندگی کاری و عاطفی با مشکلات بزرگی مواجه می شود و برای غلبه بر آنها باید قوی و صبور باشد.

تعبیر خواب کلاغ سیاه در خانه

دیدن خواب کلاغ سیاه در خانه یکی از ترسناک ترین و نگران کننده ترین خواب هاست. کلاغ سیاه نماد فسق و مصیبت ها و مشکلاتی است که بیننده در زندگی خود با آن روبرو خواهد شد بنابراین هرک س کلاغ سیاه را در خانه خود ببیند با آن روبرو خواهد شد.

تعبیر خواب کلاغ سیاه در خانه برای زن مطلقه:

اگر زن مطلقه در خواب کلاغی سیاه را در خانه اش ببیند و هر چه در توان دارد برای بیرون راندن آن انجام می دهد، نشانه آن است که گرفتار غم و اندوه و نگرانی از زندگی خود می شود.

تعبیر خواب کلاغ سیاه در خانه برای زن باردار:

اگر زن باردار در خواب کلاغی سیاه را در خانه اش ببیند، ممکن است نشان دهنده وجود مشکلات در زندگی خانوادگی و اختلافات موجود بین او و شوهرش و خانواده اش باشد.

تعبیر خواب کلاغ سیاه در خانه برای مرد:

برخی از معبرین بر این باورند که اگر مردی در خواب کلاغی سیاه را در خانه اش ببیند، نشانه حضور فردی از خانواده اوست که می خواهد هرج و مرج ایجاد کند و مشکلات زیادی ایجاد کند.

تعبیر خواب کلاغ سیاه در خانه برای دختر مجرد:

اگر دختر مجردی در خواب کلاغی سیاه را در خانه اش ببیند، ممکن است نشانه این باشد که او افرادی را به عنوان دوست در کنار خود دارد که بعضی از آنها می توانند به او آسیب برسانند. ببننده خواب باید در انتخاب دوست هوشیار باشد تا بعدا پشیمان نشود.

تعبیر خواب کلاغ سیاه در حال نوک زدن

اگر خواب ببینید که کلاغ سیاه در حال نوک زدن است، این خواب می تواند به عنوان نشانه بدشانسی تعبیر شود. این می تواند به عنوان یک هشدار در نظر گرفته شود که یک اتفاق منفی در شرف وقوع است. کلاغ اغلب به عنوان نمادی از مرگ، نابودی و بدبختی دیده می شود. اعتقاد بر این است که کلاغ سعی می کند شما را از خطر یا بدبختی قریب الوقوع هشدار دهد.

کلاغ همچنین با دگرگونی و تغییر همراه است. این می تواند به عنوان نشانه ای در نظر گرفته شود که شما در شرف ایجاد تغییرات اساسی در زندگی خود هستید. ممکن است در آستانه گرفتن برخی تصمیمات بزرگ یا شروع یک سفر جدید باشید. نوک زدن کلاغ می تواند نشانه ای از این باشد که باید احتیاط کنید و قبل از هر تصمیمی به دقت فکر کنید.

خواب دیدن نوک زدن توسط یک کلاغ همچنین می تواند نشان دهنده این باشد که شما از چالش ها و موانع زندگی خود غرق شده اید. کلاغ ممکن است سعی کند به شما بگوید که وقت آن رسیده است که یک قدم به عقب بردارید و وضعیت خود را دوباره ارزیابی کنید. این می تواند به شما بگوید که کمی برای خودتان وقت بگذارید و راه هایی برای مقابله با استرس و فشاری که احساس می کنید پیدا کنید.

تعبیر خواب کلاغ سیاه در دست

تعبیر خواب کلاغ سیاه در دست به طور کلی منفی است و نشانه‌ای از بدشانسی، ناامیدی، و مشکلات است. این خواب می‌تواند نشان‌دهنده‌ی این باشد که شما در حال حاضر با مشکلات و چالش‌هایی در زندگی خود روبرو هستید.

تعبیر خواب کلاغ سیاه در دست از نظر منفی

 • نشانه‌ای از خبر بد یا رویداد ناگواری است که در آینده نزدیک رخ خواهد داد.
 • نشانه‌ای از غم، اندوه، و افسردگی است.
 • نشانه‌ای از بیماری یا مرگ است.
 • نشانه‌ای از دشمنی و بدخواهی دیگران است.
 • نشانه‌ای از مشکلات مالی یا شغلی است.

عوامل موثر در تعبیر خواب کلاغ سیاه در دست

 • رفتار کلاغ
 • موقعیت خواب بیننده

برای مثال، اگر کلاغ سیاه در دست شما آرام و بی‌حرکت باشد، این خواب می‌تواند نشان‌دهنده‌ی این باشد که شما در حال حاضر با مشکلات و چالش‌هایی در زندگی خود روبرو هستید که کنترل آنها را در دست دارید. اما اگر کلاغ سیاه در دست شما پرخاشگر و مضطرب باشد، این خواب می‌تواند نشان‌دهنده‌ی این باشد که شما در حال حاضر با مشکلات و چالش‌هایی در زندگی خود روبرو هستید که کنترل آنها را از دست داده‌اید.

تعبیر خواب کلاغ سیاه در دست از نظر مثبت

در برخی موارد، خواب کلاغ سیاه در دست می‌تواند نشانه‌ای از مثبت باشد. این خواب می‌تواند نشان‌دهنده‌ی این باشد که شما در حال حاضر در حال غلبه بر مشکلات و چالش‌هایی در زندگی خود هستید.

مثال

اگر خواب دیدید که یک کلاغ سیاه را در دست خود گرفته‌اید و آن را به آسمان می‌فرستید، این خواب می‌تواند نشان‌دهنده‌ی این باشد که شما در حال حاضر بر مشکلات و چالش‌هایی در زندگی خود غلبه کرده‌اید و به دنبال آینده‌ای بهتر هستید.

تعبیر خواب کلاغ با توجه به رنگ آن

تعبیر خواب کلاغ می تواند با توجه به رنگ آن متفاوت باشد که ما در ادامه به همه رنگ های آن ها می پردازیم.

 • تعبیر خواب کلاغ سیاه

خواب دیدن یک کلاغ سیاه نشانه بدبختی است و نشان می دهد که می توانید به راحتی تحت تأثیر دیگران قرار بگیرید و ممکن است متحمل ضررهای مالی غیرمنتظره شوید.

 • تعبیر خواب کلاغ سفید

1. دید مثبت: دیدن یک کلاغ سفید در خواب ممکن است به معنای مثبت باشد و نشان دهنده ظهور فرصت های جدید در زندگی شما باشد.
کلاغ سفید ممکن است نماد خلوص و آرامش درونی باشد و در پروژه ها و کسب و کار خود به موفقیت های بزرگی دست یابید.

2. دید منفی: دیدن کلاغ سفید در خواب ممکن است نشان دهنده خطری باشد که زندگی شما را تهدید می کند و باید مراقب باشید.
این همچنین ممکن است به این معنی باشد که شما احساس انزوا و گوشه گیری از دیگران می کنید.

 • تعبیر خواب کلاغ قهوه ای

دیدن کلاغ های قهوه ای در خواب اغلب نشانه بدشانسی در نظر گرفته می شوند.

 • تعبیر خواب کلاغ صورتی

دیدن کلاغ صورتی در خواب نشان دهنده ی آن است که دوره ای از غم و اندوه در زندگی شما وجود خواهد داشت.

 • تعبیر خواب کلاغ قرمز

دیدن کلاغ قرمز در خواب به شما می گوید که اختلاف نظر با دیگران در راه است. زمان بحث در مورد نظرات و شهودات فرا رسیده است، بنابراین برای بحث های پرشور از هر دو طرف موضوع آماده شوید.

 • تعبیر خواب کلاغ سبز

یک کلاغ سبز در خواب شما می تواند نشانه ای از مشکلات مهم سلامتی باشد. اگر احساس خوبی ندارید، به این معنی است که یک عدم تعادل یا روند بیماری در بدن در حال انجام است و باید در اسرع وقت به آن رسیدگی شود.

خواب های رایج دیگر

 • اگر در خواب دیدید که کلاغی را شکار کردید، تعبیرش این است که با نیرنگ و فریب مال و اموال مردم را خواهید گرفت.
 • اگر در خواب دیدید که کلاغی از این شاخه به آن شاخه می‌پرید و سر و صدا می‌کرد، تعبیرش این است که به سفری سخت و دشوار خواهید رفت که به زحمت خواهید افتاد.
 • اگر در خواب دیدید که گوشت کلاغ می‌خوردید، تعبیرش این است که از مال و اموال مردی که در بیابان و یا جایی خارج از شهر ساکن است، استفاده خواهید کرد.
 • اگر در خواب ببینی که گوشت کلاغ را کباب می‌کردید و می‌خوردید، تعبیرش به دست آوردن مال حرامی است که حتی خودتان هم به نادرست بودن آن اعتراف خواهید کرد.
 • اگر دیدید که کلاغی را به مانند حیوان خانگی در قفس نگه داشته بودید، تعبیرش این است که شما دهن یک فرد بدگو و ناسزاگو را خواهید بست. احتمال دارد پس از مدتی بخواهد با استفاده از زور و تهدید، آبروی شما را پیش خانواده و دوستانتان ببرد.
 • اگر مسافر هستید، خواب دیدن کلاغ ها در جاده نشان می دهد که ممکن است با یک تصادف رانندگی مواجه شوید.
 • خواب پر کلاغ نشانه بدی است و حاکی از بدشانسی است.
 • خواب یک کلاغ مرده به این معنی است که روزهای بد شما به پایان رسیده و روزهای خوب در راهند.
 • اگر تاجر هستید، خواب کلاغ به این معنی است که ممکن است متحمل شکست‌ها و زیان‌های متوالی شوید و حتی ورشکست شوید.
 • دیدن کلاغ زخمی در خواب، نشانه مشکل است. مشکل پیش روی شما می تواند در یک رابطه یا خانواده باشد.
 • اگر خواب بیننده در خواب ببیند که به کلاغ غذا می دهد، ممکن است نشان دهنده حضور افراد کینه توز و سلطه جو در زندگی شما باشد.
 • اگر شخصی در خواب ببیند که کلاغی به کسی هدیه می دهد، این می تواند نشان دهنده رفع نگرانی و مشکلاتی باشد که از آن رنج می برد و شادی و خوشحالی او در آینده نزدیک است.

پیشنهاد: تعبیر خواب جوجه مرغ

حتما ببینید

تعبیر خواب ساعت مچی و دیواری برای دختر مجرد

تعبیر خواب ساعت مچی و دیواری برای دختر مجرد

در این مطلب، تعبیر خواب ساعت مچی و دیواری برای دختر مجرد و زن باردار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *