تاریخ و ساعت بازی استقلال تهران و شمس آذر قزوین

5/5 - (1 امتیاز)
تاریخ و ساعت بازی استقلال تهران و شمس آذر قزوین

بازی تیم های فوتبال استقلال تهران و شمس آذر قزوین از هفته نهم لیگ برتر فوتبال ایران کی و ساعت چند است؟ برای اطلاع از تاریخ و زمان دقیق این مسابقه حساس با پیک نت همراه باشید.

تاریخ و ساعت بازی استقلال تهران و شمس آذر قزوین آبان ۱۴۰۲

بازی فوتبال بین استقلال تهران و شمس آذر قزوین در روز پنجشنبه 11 آبان 1402 ساعت 14:45 دقیقه به میزبانی شمس آذر قزوین برگزار خواهد شد. این بازی از هفته نهم لیگ برتر فوتبال ایران است که در حال حاضر استقلال تهران با 18 امتیاز در رده اول و شمس آذر قزوین با 7 امتیاز در رده دهم قرار دارند.

استقلال تهران تیمی با سابقه و پرطرفدار در فوتبال ایران است که تاکنون 9 بار قهرمان لیگ برتر و 7 بار قهرمان جام حذفی شده است. تیم استقلال تحت نظارت سرمربی جدید خود، جواد نکونام، که از ۳۰ خرداد ۱۴۰۲ به جای ریکاردو ساپینتو منصوب شده است، سعی دارد بازی خود را بهبود بخشد و به رقابت با پرسپولیس، رقیب همشهری خود بپردازد.

شمس آذر قزوین نیز تیمی جوان و پویا است که در فصل گذشته به صورت صعود مستقیم از لیگ دسته اول به لیگ برتر راه یافت. تیم شمس آذر تحت نظارت سرمربی خود، سعید دقیقی، که از سال 1398 به عنوان سرمربی انتخاب شده است، سعی دارد با بازی های خوب خود در لیگ برتر جایگاه خود را حفظ کند و از منطقه پایین جدول فاصله بگیرد.

با توجه به رده بندی فعلی و عملکرد تیم ها در بازی های قبل، می توان گفت که استقلال تهران مزیت بیشتری نسبت به شمس آذر قزوین دارد و شانس بالاتری برای کسب سه امتیاز دارد. اما فوتبال پر از شگفتی های ناخوشایند و خوشایند است و هر دو تیم مطمئنا با تلاش و انگیزه زیاد به میدان خواهند آمد. پس منتظر بازی جذاب و دیدنی بین استقلال تهران و شمس آذر قزوین باشید.

حتما ببینید

تاریخ سال نو میلادی 2024 به تقویم شمسی

تاریخ سال نو میلادی 2024 به تقویم شمسی

سال نو بر اساس تقویم میلادی، آغاز سال جدید (اول ژانویه) است و یکی از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *