اخبار

زمان و ساعت بازی استقلال و گل گهر سیرجان

5/5 - (1 امتیاز)
زمان و ساعت بازی استقلال و گل گهر سیرجان

تیم های استقلال تهران و گل گهر سیرجان در یکی از بازی های هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال ایران به مصاف هم خواهند رفت. این مسابقه می‌ تواند برای طرفداران فوتبال و علاقه‌ مندان به این دو تیم جالب باشد. در ادامه این مطلب، زمان و ساعت دقیق بازی استقلال و گل گهر سیرجان آورده شده است.

بازی استقلال تهران و گل گهر سیرجان از هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال ایران در روز یکشنبه 3 آذر 1402 در ورزشگاه گل گهر سیرجان برگزار خواهد شد. این بازی یکی از حساس ترین بازی های هفته خواهد بود چرا که هر دو تیم در کورس قهرمانی قرار دارند. مسابقه بین تیم های استقلال و گل گهر از ساعت 15 آغاز خواهد شد.

استقلال تهران در حال حاضر با 28 امتیاز در صدر جدول قرار دارد و گل گهر سیرجان با 18 امتیاز در رتبه هفتم قرار دارد.

استقلال در هفته های اخیر نتایج خوبی کسب کرده است و توانسته است 5 بازی متوالی را بدون شکست پشت سر بگذارد. این تیم در بازی های اخیر خود توانسته است تیم های بزرگی مانند نساجی و تراکتور را شکست دهد.

گل گهر سیرجان نیز در هفته های اخیر نتایج خوبی کسب کرده است و توانسته است 2 بازی متوالی را بدون شکست پشت سر بگذارد. این تیم در بازی های اخیر خود توانسته است تیم های بزرگی مانند صنغت نفت آبادان و مس را شکست دهد.

پیش بینی می شود این بازی یک بازی جذاب و پرگل باشد. هر دو تیم انگیزه زیادی برای پیروزی در این بازی دارند و هر دو تیم می خواهند با پیروزی در این بازی فاصله خود را با سایر تیم ها افزایش دهند.

نتیجه این بازی می تواند در کورس قهرمانی تاثیر زیادی داشته باشد. اگر استقلال بتواند در این بازی پیروز شود، فاصله خود را با سایر تیم ها افزایش خواهد داد و شانس خود را برای قهرمانی افزایش خواهد داد. اگر گل گهر بتواند در این بازی پیروز شود، می تواند به صدر جدول نزدیک شود و شانس خود را برای قهرمانی افزایش دهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا