اخبار

«دنگ و فنگ روزگار» بهترین سریال از نظر مردم شناخته شد

دوست عزیز، لطفا از ما حمایت کنید

«دنگ و فنگ روزگار» بهترین سریال از نظر مردم شناخته شد

«دنگ و فنگ روزگار» بهترین سریال از نظر مردم شناخته شد

مرکز تحقیقات سازمان صداوسیما در نظرسنجی سریال‌های تلویزیون به نام «دنگ و فنگ روزگار» به عنوان پربیننده‌ترین سریال رسید و مجموعه‌های تکراری همچون «علی‌البدل»، «در چشم باد» و حتی «دزد و پلیس» و «شکرستان» هم دوباره پربیننده شدند.

«دنگ و فنگ روزگار» بهترین سریال از نظر مردم

تسنیم نوشت : مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما در نظرسنجی از کل کشور نظر مردم را درباره سریال‌های درحال پخش رسانه ملی جویا شد که براین اساس ،بیش از 60 درصد مردم بیننده حداقل یکی از سریالهای درحال پخش تلویزیون بوده‌اند و سریال «دنگ و فنگ روزگار» از شبکه یک سیما در رتبه نخست این نظرسنجی قرار گرفته است.

براساس این نظرسنجی بعد از سریال دنگ و فنگ روزگار، سریال‌ ‎های شرایط خاص شبکه سه و روزهای بی‌ قراری 2 شبکه دو سیما در رتبه‌های دوم و سوم قرار گرفته‌اند.

نظرسنجی مرکز تحقیقات رسانه ملی نشان می‌دهد که زنان با 65.3 درصد بیشتر از مردان با 54.2 درصد بیننده سریال‌های تلویزیونی در حال پخش از شبکه‌های مختلف سیما هستند.

براین اساس سریال‌های تکراری “در چشم باد” از شبکه چهار، “دلدادگان” و “علی‌البدل” از شبکه تماشا، “شکرستان” از شبکه آی فیلم و “دزد و پلیس” از شبکه نسیم در رتبه‌های بعدی انتخاب مردم درمیان سریال‌های درحال پخش قرار گرفته‌اند.

نظرسنجی مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما نشان می دهد که 34.9 درصد از مردم بیننده سریال‌های شبکه نمایش خانگی و 20.1 درصد هم بیننده سریال‌های شبکه‌های ماهواره‌ای هستند .

انتهای پیام/

[divider style=”dotted” top=”20″ bottom=”20″]

بیشتر بخوانید: ساعت تکرار سریال برادر جان + ساعت پخش و تیزر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا