اخبار

صحرا اسداللهی بازیگر سریال دلدار: «دل‌دار» قصه پرکششی دارد

دوست عزیز، لطفا از ما حمایت کنید

صحرا اسداللهی بازیگر سریال دلدار: «دل‌دار» قصه پرکششی دارد

صحرا اسداللهی بازیگر سریال دلدار درباره همکاری با برادران محمودی و همچنین استقبال مخاطبان از سریال‌های مناسبتی توضیحاتی ارائه داده است که در ادامه این پست میتوانید به صورت کامل بخوانید.

گفتگو با صحرا اسداللهی بازیگر سریال دلدار

صحرا اسداللهی بازیگر سریال دلدار در گفت‌وگویی که انجام داده، درباره همکاری با برادران محمودی و بازخورد مخاطبان از تماشای این سریال گفته:
شروع فعالیت کاری ام با برادران محمودی در برنامه ترکیبی مثبت من بود که در آنجا قصه های کوتاهی را برای برنامه تعریف می کردم. در این سریال هم نوید محمودی تماس گرفت و از من دعوت کرد تا در کنار آن ها باشم.

وی ادامه داد: کار کردن با برادران محمودی برای من اینقدر لذت بخش است که درباره بلندی و کوتاهی نقش اصلا سوالی مطرح نکردم و بلافاصله پذیرفتم که در این سریال حضور پیدا کنم.
برادران محمودی استعداد و کاراکتر بسیار جذابی دارند که نام آن ها خیال شما را راحت می کند.

گفتگو با صحرا اسداللهی بازیگر سریال دلدار

بازیگر سریال «دل‌دار» با اشاره به اینکه بیشتر بازی های من با بهزاد فراهانی و همایون ارشادی بود، تصریح کرد:
جو پشت صحنه سریال به اندازه ای حال شما را خوب می کرد که کمتر جایی چنین حال مثبتی به شما دست می دهد. در حال حاضر از هر 10 کار که من انجام می دهم شاید یکی از آن ها این حس و حالی داشته باشد.

وی عنوان کرد: به نظر من در سریال های مناسبتی مثل سریال های ماه مبارک رمضان به دلیل اینکه تمرکز مخاطب روی تلویزیون بیشتر است، بازخوردها هم به مراتب قابل توجه است، این درحالی است که «دل‌دار» قصه پرکششی دارد و تا پایان مخاطب را همراه خود نگه می دارد.

اسداللهی با بیان اینکه بازخوردها از سریال دلدار به اندازه ای بود که من در صفحه شخصی خودم هم متوجه آن شدم، اضافه کرد: من دقیقا قبل از این کار هم در سریال «شرایط خاص» حضور داشتم اما این میزان اقبال، مخاطب را با اینکه نقش کوتاه تری دارم تصور نمی کردم.

باشگاه خبرنگاران جوان/

[divider style=”dotted” top=”20″ bottom=”20″]

[irp posts=”4016″ name=”اسامی بازیگران سریال دلدار + نقش بازیگران”]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا