شادی مختاری بازیگر سریال دلدار: دارم از حقم دفاع می‌کنم

دوست عزیز، لطفا از ما حمایت کنید

شادی مختاری بازیگر سریال دلدار: دارم از حقم دفاع می‌کنم

شادی مختاری بازیگر سریال  عاشقانه ی دلدار به کارگردانی برادران محمودی که نقش ندا را در این سریال بازی می‌کند، از حضورش در این سریال و کسب تجربه بازی در تلویزیون گفت. او تاکید کرد به نظرش ندا شخصیتی با وجوه منفی نیست و در حال دفاع از حق خود و حفظ زندگی مشترک اش است.

شادی مختاری بازیگر سریال دلدار

شادی مختاری، نقش ندا در سریال «دل‌دار» را ایفا می‌کند. او قبل‌تر در تئاتر و عرصه فیلم کوتاه فعالیت داشته است. این بازیگر، علاوه بر سریال «دل‌دار»، در فیلم سینمایی «هفت و نیم» به کارگردانی نوید محمودی هم ایفای نقش کرده است.

مختاری که با «دل‌دار»، نخستین کار تلویزیونی خود را تجربه کرده است.

او درباره تفاوت‌های خود با شخصیت ندا گفت:

« من قبول ندارم ندا در سریال «دل‌دار» خاکستری تیره است. اول از همه این‌که قصه و فیلمنامه «دل‌دار» خیلی به روز است و امروزه در جامعه، مابه‌ازای هر کاراکتر یک مصداق خارجی وجود دارد. چیزی که درمورد ندا برای من جالب بود، این بود که شخصیت او با شخصیت من بسیار متفاوت است.
ندا یک شخصیت کاملا جنگنده است و دائما در حال مشاجره و بحث در زندگی زناشویی است و می‌خواهد حق خود را به هر شیوه و روش بگیرد. اما من یک شخصیت آرامی دارم و هیچ وقت وارد زندگی زناشویی نشدم که بخواهم چنین اتفاقاتی را تجربه کنم  و همین تفاوت رفتاری و شخصیتی باعث شد این نقش برای من چالش برانگیز باشد.»

او ادامه داد: «تفاوت نقش من در سریال با شخصیت رونا این بود که او اساسا یک آدم درونگرا تعریف شده بود و من یک شخصیت برونگرای پرخاشگر. حتی حجم عصبانیتی که در فیلمنامه برای ندا نوشته شده بود، خیلی بیشتر بود و من خودم مقداری  از آن را کم کردم، زیرا به نظرم ضرورتی نداشت؛ به دلیل اینکه هر چه قدر هم او شخصیت پرخاشگری داشته باشد، در نهایت با آن خانواده و با پدرشوهر و مادر شوهرش زندگی می‌کند و باید احترام را رعایت کند.»

شادی مختاری: من در این سریال زن بدی نیستم، فقط دارم از حقم دفاع می‌کنم تا زندگی‌ام را حفظ کنم.»

شادی مختاری: من در این سریال زن بدی نیستم، فقط دارم از حقم دفاع می‌کنم تا زندگی‌ام را حفظ کنم.»

این بازیگر افزود: «اما نکته اصلی این است که ندا بیشتر برای زندگی‌ و نگه داشتن آن تلاش می‌کند تا بیشتر برای خودش. اگر این فرد بیشتر برای خودش تلاش می‌کرد، شاید می‌توانستیم او را مورد انتقاد قرار دهیم، اما او در حال کشمکش برای حفظ زندگی‌اش است.

شوهر او یک بار در کارش شکست خورده، در زندگی با مشکل مواجه شده‌ و حالا نمی‌خواهد اجازه دهد که دوباره زندگی‌اش وارد بحران شود. من در این سریال زن بدی نیستم، فقط دارم از حقم دفاع می‌کنم تا زندگی‌ام را حفظ کنم.»

شادی مختاری درباره همکاری‌اش با برادران محمودی گفت:

«جدای آن سه سالی که دوره‌های بازیگری را گذراندم و تجربه‌هایی داشتم، کار کردن با برادران محمودی هر لحظه و هر ثانیه آن برای من یک درس جدید بود. یک‌ سری از نکات و ریزه‌کاری‌ها بود که در هیچ کلاس درسی آموزش داده نمی‌شود، اینکه با کارگردان‌هایی کار کنی که خبره باشند، خیلی در پیشرفت بازیگر موثر است. فعالیت من در فیلم سینمایی «هفت و نیم» و سریال «دل‌دار»، هر لحظه‌اش درس بود که بسیار به من کمک کرد.
من هر سکانسی را که بازی می‌کردم، می‌گفتند شادی کاش تو این کار را در سکانس قبلی هم بلد بودی و این رویه تا آخرین لحظه ثبت سکانس ادامه داشت.»

شادی مختاری بازیگر سریال تلویزیونی دلدار در واکنش به این سوال که دوست دارد بیشتر در چه زمینه‌ای فعالیت کند و کار خود را ادامه دهد، پاسخ داد:

شادی مختاری بازیگر سریال تلویزیونی دلدار در واکنش به این سوال که دوست دارد بیشتر در چه زمینه‌ای فعالیت کند و کار خود را ادامه دهد، پاسخ داد:

«من الان در نقطه‌ای که هستم زیاد برای خودم مرزبندی ندارم . من تئاتر را برای شروع بازیگری  و اساسا آموزش بازیگری بسیار قبول دارم و شروع بازیگری خودم هم از تئاتر و فعالیت‌های آن بود و معتقدم تئاتر ریشه هربازی و بازیگر است. به نظر من اگر بازیگری بخواهد خودش را به روزرسانی کند تا بتواند درست به نقش برسد باید کار در تئاتر را در کارنامه خود داشته باشد.

من تئاتری را که صرفا به‌خاطر چهره بودن افراد، یک هفته تمرین می‌شود و بعد می‌رود روی صحنه را نمی‌گویم، منظورم تئاتری است که چند ماه به‌خاطر آن زحمت می‌کشند و فعالیت می‌کنند. به همین دلیل تئاتر را همیشه دوست داشته‌ام. سینما را هم که همه بازیگرها دوست دارند.»

شادی مختاری بازیگر نقش ندا در سریال دلدار، درباره بازی در تلویزیون هم توضیح داد:

«به‌نظرم تلویزیون همیشه مخاطب خودش را دارد و در هیچ کجای دنیا نمی‌توانیم نقش این رسانه را انکار کنیم. نقشی که تلویزیون در پرورش بازیگر دارد، انکار نشدنی است.  حالا هرچه قدر بگوییم فضای مجازی غالب است و  تلویزیون ریزش مخاطب دارد، باز هم تلویزیون در ایران، رسانه ملی است.

به نظرم من باید در هر سه زمینه سینما، تئاتر و تلویزیون فعالیت داشته باشم تا جای پای خودم را محکم کنم و بعد از آن ببینم در کدام زمینه بهتر و موفق‌تر هستم.»

خبرآنلاین/

[irp posts=”5227″ name=”صحرا اسداللهی بازیگر سریال دلدار: «دل‌دار» قصه پرکششی دارد”]

حتما ببینید

زمان پخش و تکرار سریال آوای باران از شبکه آی فیلم

زمان پخش و تکرار سریال آوای باران از شبکه آی فیلم

سریال آوای باران در کنداکتور شبکه آی فیلم قرار گرفته است؛ سریالی که در زمان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *