نحوه بروزرسانی های امنیتی وردپرس

دوست عزیز، لطفا از ما حمایت کنید
بروزرسانی های امنیتی وردپرس
بروزرسانی های امنیتی وردپرس

بروزرسانی های امنیتی وردپرس ، اغلب افرادی که تازه وب سایت وردپرسی را راه اندازی کردند نمی دانند که می توانند برای بروزرسانی های امنیتی در سایت WordPress خود چک کنند. بروزرسانی های امنیتی می تواند به حفاظت از وب  و دیگر تهدیدات امنیتی رایج کمک کند. در این مقاله ما به شما نحوه بررسی برایسایت شما در برابر حملات مخرب، هک ها  بروزرسانی های امنیتی وردپرس را یاد خواهیم داد.

چرا باید بروزرسانی های امنیتی وردپرس را بررسی کنیم؟

امنیت برای هر مالک وب سایت باید اولویت اول باشد. به همین دلیل توصیه می کنیم همیشه وب سایت خود را به روز نگه دارید تا از هکرها، بدافزارها، حملات DDoS و غیره محافظت شود .وردپرس به شما بروزرسانی ها را برای نرم افزار اصلی، تم ها و پلاگین ها در داشبورد شما نشان می دهد . این ۳ چیز با هم مرتبط هستند، بنابراین شما باید آنها را به طور مرتب بروزرسانی کنید تا از هر مساله سازگاری بین نسخه های قدیمی و جدید جلوگیری شود.

بروزرسانی امنیتی نیز از وب سایت شما از تمام تهدیدات جدید و حملات مخرب محافظت می کند.به این ترتیب، نگاهی داریم به چگونگی گام به گام برای بررسی  بروزرسانی های امنیتی وردپرس.

بررسی و بروزرسانی امنیتی وردپرس

  • بررسی و بروزرسانی امنیتی وردپرس

وردپرس دارای یک صفحه اختصاصی برای بروزرسانی هایی است که می توانید از قسمت مدیریت خود دسترسی داشته باشید. به سادگی به حساب کاربری مدیریت وردپرس خود وارد شوید و به صفحه داشبورد «بروزرسانی ها بروید » .در این صفحه، زمانی که سایت وردپرس خود را برای بروزرسانی ها بررسی کردید، بروزرسانی ها خواهید دید. وردپرس به طور مرتب بروزرسانی ها را بررسی می کند، با این حال شما همچنین می توانید بر روی دکمه Check Again کلیک کنید تا به صورت دستی برای بروزرسانی ها بررسی شود.

بعد، شما یک دکمه “Re-install now” را مشاهده خواهید کرد که به شما اجازه می دهد که نسخه فعلی وردپرس را دوباره نصب کنید. اکثر کاربران می توانند با خیال راحت این دکمه را نادیده بگیرند.این تنها برای کسانی است که از یک نسخه پشتیبان تهیه شده وب سایت خود را بازیابی می کنند و ممکن است نیاز به نصب مجدد آخرین نسخه از نرم افزار اصلی WordPress داشته باشند.پس از هسته وردپرس، بخش افزونه هایی را پیدا خواهید کرد که آخرین آپدیت های موجود برای پلاگین های نصب شده شما را نمایش می دهد.

اگر شما به دنبال یک بروزرسانی خاص افزونه هستید و شما آن را در این صفحه پیدا نکردید، همچنین می توانید WordPress را به طور دستی برای بروزرسانی پلاگین را بررسی کنید .شما می توانید پلاگین ها را به صورت جداگانه بروزرسانی کنید یا تمام پلاگین ها را در یک بار انتخاب کنید و سپس بر روی دکمه Update Plugins کلیک کنید.

بیشتر ببینید: نصب وردپرس روی لوکال هاست

بروزرسانی

بروزرسانی قالب ها

هنگامی که پلاگین ها به روز می شوند، بخش بروزرسانی قالب وردپرس زیر را پیدا خواهید کرد. اگر آخرین نسخه موجود برای قالب های نصب شده شما وجود داشته باشد، میتوانید آن را از اینجا به روز کنید. شبیه به پلاگین ها، شما می توانید قالب ها را به صورت جداگانه به روز کنید و یا تمام قالب ها را برای بروزرسانی آنها در ۱ کلیک انتخاب کنید.هنگامی که یک قالب وردپرس را به روز می کنید، تمام فایل های قالب را به روز رسانی می کند و تنظیمات را به طور پیش فرض تغییر می دهد. این به این معنی است که شما سفارشی را که قبلا در موضوع خود ساخته اید از دست می دهید.

پشتیبان گیری از سایت وردپرسی

پشتیبان گیری از سایت وردپرسی

توجه: قبل از انجام هرگونه بروزرسانی، به شدت توصیه می کنیم که یک نسخه پشتیبان کامل از سایت WordPress خود ایجاد کنید .

پشتیبان گیری به شما اجازه می دهد تا به راحتی سایت وردپرس خود را بازگردانید . اگر چه بعید است بعضی اوقات بروزرسانی می تواند مسائل مربوط به سازگاری را ایجاد کند، و این برای بازگرداندن وب سایت کمک میکند.

ما امیدواریم که این مقاله به شما کمک کند تا یاد بگیرید چگونه بروزرسانی های امنیتی وردپرس را بررسی کنید.

بیشتر ببینید: اضافه کردن فونت به قالب صحیفه

حتما ببینید

روش های کسب درآمد از اینترنت در منزل

روش های کسب درآمد از اینترنت در منزل

در این مقاله به روش های کسب درآمد از اینترنت در منزل می پردازیم. با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *