اخبار

زمان پخش سریال خانواده دکتر ماهان مشخص شد

دوست عزیز، لطفا از ما حمایت کنید

زمان پخش سریال خانواده دکتر ماهان مشخص شد

زمان پخش سریال خانواده دکتر ماهان به کارگردانی  راما قويدل و علی محمد قاسمی  برای پخش از شبکه دو مشخص شد. «خانواده دکتر ماهان» داستانی است در ستایش زندگی و خوشبختی خانوادگی که بازیگران نام آشنای سینما و تلویزیون همچون امین زندگانی، لاله اسکندری، شیوا ابراهیمی و .. در آن به ایفای نقش پرداختند.

زمان پخش سریال خانواده دکتر ماهان

سریال خانواده دکتر ماهان بعد از اتمام مجموعه تلویزیونی دلدار به کارگردانی برادران محمودی روی آنتن شبکه دو سیما خواهد رفت.  شنبه تا چهارشنبه «خانواده دکتر ماهان» پخش می‌شود و روز پنج‌شنبه خلاصه قسمت‌های این سریال روی آنتن میرود.

«خانواده دکتر ماهان» داستانی در ستایش زندگی و خوشبختی خانوادگی است و مخاطبش را به ساده زیستی داوطلبانه دعوت می‌کند. این مجموعه روایتگر نگاهی تازه در جهت تشویق جسارت تغییر و شکستن عادت‌هایی است که انسان امروز را تنهاتر از همیشه، خسته و ملول کرده است.

از منظر دکتر ماهان زندگی یک راه نرفته و ناشناخته است از همین رو امیر عطش و التهابی دارد تا همسر و فرزندان نوجوانش را با خود در ماجراجویی شنیدن نوای اسرارآمیز طبیعت و پاسداری از زیست بوم همراه کند.

زمان پخش سریال خانواده دکتر ماهان مشخص شد

امین زندگانی، لاله اسکندری، شیوا ابراهیمی، ارسطو خوش‌ رزم، بهرام شاه‌ محمدلو، سعید امیرسلیمانی، رویا افشار، شهروز ابراهیمی و فریده دریامج به همراه کیمیا حسینی، عرفان برزین و ژیار محمدزاده (بازیگران خردسال) از جمله بازیگرانی هستند که در بخش تهران این سریال ایفای نقش کرده‌اند.

[divider style=”dotted” top=”20″ bottom=”20″]

[irp posts=”5052″ name=”زمان پخش سریال گیله وا از شبکه سه سیما مشخص شد”]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا