بیوگرافی

بیوگرافی مجید نوروزی و همسرش + عکس های اینستاگرام مجید نوروزی بازیگر

3.9/5 - (7 امتیاز)

بیوگرافی مجید نوروزی و همسرش + عکس های اینستاگرام مجید نوروزی بازیگر

مجید نوروزی بازیگر تئاتر و تلویزیون متولد 20 فروردین 1370 در تهران است. در ادامه به معرفی و بیوگرافی کامل مجید نوروزی بازیگر خوش آتیه در عرصه تلویزیون و سینما می پردازیم

بیوگرافی مجید نوروزی بازیگر

مجید نوروزی بازیگر خوش آتیه ای است که بازیگری را بی نهایت می داند. او بازیگری را از کودکی تجربه کرده و بعد به صورت آکادمیک به این حرفه و هنر پرداخته است. کارشناسی بازیگری دارد و دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد کارگردانی است. با این که چند سالی است تئاتر حرفه ای کار می کند، اما چهره اش در سریال «زیر پای مادر» شناخته شد.

وی در جدیدترین کارش نیز در سریال گاندو به کارگردانی جواد افشار بازیگر نقش رسول بوده است.

بیوگرافی مجید نوروزی و همسرش + عکس های اینستاگرام مجید نوروزی

شروع فعالیت هنری

از سال ۸۱ و وقتی فقط ۱۱ ساله بوده، از طریق آقای حسینی وارد عرصه تئاتر شده اند و به گفته خودش: ایشان به مدرسه ما آمدند و از بچه ها تست بازیگری گرفتند و من در آن تست قبول شدم. بعد از آن به کانون حر معرفی و زیر نظر سید جواد هاشمی دوره دیدم. محیط آنجا برایم بسیار عجیب بود، جو دوستانه و استاد خیلی خوبی داشتم.

بیوگرافی مجید نوروزی و همسرش + عکس های اینستاگرام مجید نوروزی

اولین فعالیت در تلویزیون و تئاتر

مجید نوروزی: سال ۸۳ اولین سریالم، کار آقای جواد مردآبادی (ژانر دفاع مقدس) بود که من در آن کاراکتر حسن ریزه را داشتم. این سریال از شبکه پنج پخش شد که خوشبختانه در زمان پخش بازخورد خیلی خوبی داشت.

سال ۸۴ اولین تجربه بازی ام در تئاتر، نمایش تعزیه در تالار هنر، به کارگردانی آقای میثم یوسفی بود که من نقش اصلی بودم و بقیه عروسک گردان بودند.

بیوگرافی مجید نوروزی و همسرش + عکس های اینستاگرام مجید نوروزی

بازیگر  ایرانی و خارجی مورد علاقه  نوروزی

از خارجی ها بی شک جانی دپ و از ایرانی ها آقای شهاب حسینی، آن هم به خاطر خلاقیت شان در ایفای نقش های متفاوت است که بازیگری ایشان را خیلی دوست دارم. کارهای آقای عطاران را هم به شدت پیگیری می کنم. راحتی بازی و زندگی کردن آقای عطاران جلوی لنز دوربین چیزی نیست که هر کسی بتواند داشته باشد.

بیوگرافی مجید نوروزی و همسرش + عکس های اینستاگرام مجید نوروزی

شهرت را دوست ندارم

شهرت را اصلا دوست ندارم و همیشه از آن فرار می کنم. دوست ندارم مردم در خیابان من را بشناسند که موجب شود خودم نباشم و مجبور باشم جور دیگری رفتار کنم.

بیوگرافی مجید نوروزی و همسرش + عکس های اینستاگرام مجید نوروزی

ملاک انتخاب نقش برای مجید نوروزی

مجید نوروزی: هر نقشی که خوب و مطابق سلیقه من باشد را می پذیرم. طول و عرض نقش برایم مهم نیست. همه نوع نقشی را بازی کردم؛ نقش اول، دوم و حتی نقشی که دیالوگی نداشته است. برای من فقط حضور در کاری که دوست دارم مهم است. وقتی نقشی را قبول می کنم به این فکر می کنم که چه وجهی از نقش را می توانم نشان بدهم که مخاطب تا به حال ندیده باشد

و این نوعی خلاقیت محسوب می شود. مثلا اگر قرار است نقش قصاب را بازی کنم چه وجهی به نقش بدهم تا با هزاران نقش قصابی که تا به حال دیده شده متفاوت شود و برای مخاطب جذاب باشد. برای قبول یک نقش باید همه عوامل از قبیل سناریو، کارگردانی، پارتنر و … برایم مطلوب باشد تا آن نقش را قبول کنم.

مجید نوروزی بازیگر

ازدواج و همسر

مجید نوروزی تاکنون ازدواج نکرده است و مجرد می باشد.

پرشین وی

[divider style=”dotted” top=”20″ bottom=”20″]

[irp]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا