اخبار

ارسطو خوش رزم: بازیگر نقش کاظم در سریال خانواده دکتر ماهان

دوست عزیز، لطفا از ما حمایت کنید

ارسطو خوش رزم: بازیگر نقش کاظم در سریال خانواده دکتر ماهان

ارسطو خوش رزم بازیگر نقش کاظم دستیار دکتر ماهان در سریال خانواده دکتر ماهان، گفت: این نقش خلاف اغلب کارهایی که بازی کردم منفی نیست و درون‌ مایه‌ای طنز دارد.

بازیگر نقش کاظم در سریال خانواده دکتر ماهان

فارس نوشت: «ارسطو خوش رزم» که این شب‌ها سریال «خانواده دکتر ماهان» را در شبکه دو سیما دارد، در گفت‌وگویی که انجام داده، درباره تفاوت نقش کاظم با دیگر کاراکترهایی که بازی کرده است، گفت:  من به غیر از سریال «در میان خاکستر» هیچ وقت نقش مثبت را بازی نکرده‌ام و همیشه کاراکتر منفی داشته‌ام. این نقش‌ها طنز و بامزه نبودند.

وی ادامه داد: برای اولین بار است که وقتی بازی خودم در سریال را می‌بینم، خنده‌ام می‌گیرد. برای من که در زندگی شخصی نیز اصولا جدی هستم، این نقش جذاب است. امیدوارم که مردم هم آن را دوست داشته باشند.

وی اظهار داشت: به نظر من برای اطلاع رسانی و آگاهی‌بخشی به مردم رسانه‌ها خصوصاً تلویزیون که رسانه ملی ما است، حرف اول را می‌زنند. متاسفانه این روزها نه تنها در فضای رسانه‌ای بلکه در فضای اجتماعی و مجازی نیز بیشتر دنبال حاشیه‌ها و مسائلی با کمترین حد اهمیت هستیم. به موضوعاتی که مهم‌تر باشند مانند محیط زیست، بیماری‌های خاص و… کمتر توجه می‌کنیم.

ارسطو خوش رزم: بازیگر نقش کاظم در سریال خانواده دکتر ماهان

ارسطو خوش رزم: محیط زیست به عنوان محور اصلی سریال خانواده دکتر ماهان

خوش‌رزم با اشاره به محیط زیست به عنوان محور اصلی سریال «خانواده دکتر ماهان»، اظهار داشت: برخی از مدیران هم درگیر حاشیه‌ها شده‌اند و فکر می‌کنند که مسائلی مانند محیط زیست جذابیت خود را از دست داده‌اند. مسائل از مهم‌ترین سازمان مرتبط شروع می‌شود و بعد به سطوح پایین‌تری در مدیریت می‌رسیم. این صرفاً مشکل محیط زیست و سریال خانواده دکتر ماهان نیست بلکه یک مشکل و معضل اجتماعی است که بیشتر پی‌گیر حاشیه‌ها هستیم و اصل را رها می‌کنیم.

ارسطو خوش رزم در سریال خانواده دکتر ماهان

وی ادامه داد: به نظر من نیاز به یک فرهنگ سازی وسیع داریم. ما سال‌ها است که شعار حفاظت از محیط زیست را می‌دهیم و کمتر به آن عمل می‌کنیم. امیدوارم که بالاخره این فرهنگ سازی از یک جایی شروع شود و پشت شعارها و تصمیم گیری‌ها اراده‌ای راسخ و مطمئن باشد.

سریال خانواده دکتر ماهان، شنبه تا چهارشنبه ساعت ۲۱:۳۰ از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

[divider style=”dotted” top=”20″ bottom=”20″]

[irp posts=”5963″ name=”آزیتا ترکاشوند بازیگر سریال گاندو: گلی ثابتی نقش منفی پرچالشی است”]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا