سه‌شنبه , جولای 7 2020
خانه > اخبار > ساعت پخش برنامه فرمول یک علی ضیا

ساعت پخش برنامه فرمول یک علی ضیا

ساعت پخش برنامه فرمول یک علی ضیا

ساعت پخش فصل جدید برنامه فرمول یک با تهیه‌کنندگی و اجرای سید علی ضیا  ، که از شنبه 24 اسفند ماه روی آنتن شبکه یک سیما رفته است را در این پست قرار دادیم.

ساعت پخش برنامه فرمول یک علی ضیا

ویژه برنامه «فرمول یک» ویژه تحویل سال ۹۹ شبکه یک، با اجرای علی ضیا خواهد بود. این برنامه که در گروه اجتماعی شبکه یک تهیه شده است از شنبه ۲۴ اسفند روی آنتن رفته است.

در برنامه ویژه سال تحویل «فرمول یک» آیتم‌ها و گفتگوهای جذاب و شادی پیش بینی شده است که با حضور هنرمندان، ورزشکاران و خوانندگان همراه خواهد بود. در این ویژه برنامه از حضور افرادی که در ایام شیوع ویروس کرونا در حوزه های مختلف زحمت و تلاش بسیار می کشند از جمله کادر پزشکی و درمانی‌اند بیمارستان ها و مراکز درمانی نیز بهره خواهد برد. هرچند علیرغم اینکه بیماری کرونا مانع از معرفی چهره‌های مردمی سال شد، اما «فرمول یک» قصد دارد کسانی که در این ایام به میدان آمده‌اند و به طور مثال ماسک و مواد ضدعفونی کننده رایگان به مردم اهدا کردند، نیز به این برنامه دعوت کند.

ویژه برنامه سال تحویل «فرمول یک»  هر شب حوالی ساعت یازده به طور زنده روی آنتن می رود. روز جمعه اول فروردین و در آستانه سال تحویل هم، این ویژه برنامه از ساعت ۶ صبح و به مدت ۱۷۰ دقیقه از شبکه یک پخش می شود.

این برنامه در ایام نوروز هر شب  ساعت ۲۳ پخش و روز بعد حدود ساعت ۷ تکرار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *