ساعت پخش برنامه فرمول یک علی ضیا

ساعت پخش برنامه فرمول یک علی ضیا

ساعت پخش فصل جدید برنامه فرمول یک با تهیه‌کنندگی و اجرای سید علی ضیا  ، که از شنبه 24 اسفند ماه روی آنتن شبکه یک سیما رفته است را در این پست قرار دادیم.

ساعت پخش برنامه فرمول یک علی ضیا

 برنامه «فرمول یک» از امشب (12 مرداد) تا عید غدیر هر شب میزبان مردمی ترین مردمان ایران زمین است.
در این برنامه که از امشب تا چهارشنبه شب ساعت 15 : 23 دقیقه پخش می شود، هر بار از 2 یا 3 چهره مردمی دعوت می شود قصه، قهرمانی اش را برای بینندگان روایت کند.
در برنامه امشب (12 مرداد)فرمول یک، زهرا گیتی نژاد، معلم خیری که تاکنون نزدیک به 400 مدرسه در مناطق محروم ساخته است و عنایت آزغ جوان دستفروشی که تیرماه امسال در حادثه آتش سوزی کلینیک ابن سینا تهران، جان 11 نفراز جمله یک کودک را نجات داد، حضور دارند و از قصه مهربانی شان را می گویند.
پخش تعدادی از ویدیوهایی که بینندگان علاقمند به خوانندگی با موضوع «ایران و همدلی» ضبط کرده اند،از دیگر بخش های برنامه فرمول یک در این شب هاست.
برخی از خوانندگان تازه کار هم با حضور در برنامه فرمول یک، آهنگ های همدلی را در استودیوی فرمول یک اجرا می کنند.
گفتنی است اکثر مهمان های برنامه فرمول یک از11 نفری هستند که اسفند 97، به‌عنوان چهره‌های برگزیده به مرحله نهایی انتخاب چهره سال شبکه یک راه پیدا کردند؛ این ۱۱ نفر از بین ۴۰ گزینه مرحله نیمه‌نهایی این برنامه و با رأی هیئت انتخاب و آرای مردمی توانستند بیشترین رأی را کسب کرده و به مرحله پایانی برسند.
برنامه «فرمول یک» کاری از گروه اجتماعی شبکه یک سیماست و سید علی ضیا تهیه کنندگی و اجرای آن را برعهده دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *