اخبار

زمان و ساعت پخش تکرار سریال سلام آقای مدیر

5/5 - (1 امتیاز)

زمان و ساعت پخش تکرار سریال سلام آقای مدیر

در این بخش، زمان و ساعت پخش تکرار سریال سلام آقای مدیر به تهیه کنندگی منوچهر شاهسواری و کارگردانی علیرضا توانا که از شبکه دو سیما پخش می شود را قرار دادیم.

زمان و ساعت پخش تکرار سریال سلام آقای مدیر

سریال سلام آقای مدیر به تهیه کنندگی منوچهر شاهسواری و کارگردانی علیرضا توانا در گروه فیلم و سریال شبکه دو سیما در 30 قسمت تولید شده که از 22 تیرماه روانه آنتن می شود.

سریال سلام آقای مدیر از شنبه 22 تیر ماه شنبه تا چهارشنبه ساعت 21:30 به روی آنتن شبکه دو سیما می رود و بازپخش سریال نیز 11:30  و 16:15 روز بعد خواهد بود.

گفتنی است پنج شنبه ها هم خلاصه هفتگی پخش می شود.

در  سریال سلام آقای مدیر بازیگران ی بسیاری چون داریوش فرهنگ، کاظم بلوچی، علی اوسیوند، روزبه حصاری، ایوب آقاخانی، سمند جاهدی، اتابک نادری، ارسلان قاسمی، سوگل طهماسبی، سیما خضرآبادی، مهسا هاشمی، وحید نفر، محسن بهرامی، دانیال نوروش، پوریا ایمانی، پوریا رستمی، محمد مختاری، فریبا جدیکار، نیکی مظفری، سولماز نادری، شیدا یوسفی، بهناز بستان دوست و … به ایفای نقش پرداختند.

ساعت پخش تکرار سریال سلام آقای مدیر

در خلاصه داستان «سلام آقای مدیر» آمده: « شخصیت محوری این سریال فردی به نام امیرعلی صدر است که به مدیریت دبیرستانی گماشته می‌شود که همه آن را تبعیدگاه می‌نامند. او که به علت فوت همسرش در شرایط روحی نامناسبی به سر می‌برد خیلی زود درمی‌یابد که برای جلوگیری از تعطیلی مدرسه نیازمند ایجاد اعتماد، وفاق و همدلی میان دانش آموزان، همکاران و اهالی محل است. کاری که در ابتدا غیرممکن به نظر می‌رسد ولی با تلاش او و مسئولیت پذیری همگانی به باز ماندن درهای مدرسه می‌انجامد.

مجموعه دارای قصه‌ای دنباله‌دار است اما در هر قسمت به طور ویژه داستان زندگی یکی از دانش آموزان نیز تعریف می‌شود.»

ساعت پخش تکرار سریال سلام آقای مدیر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا