اسامی بازیگران سریال بیگانه ای با من است + خلاصه داستان

اسامی بازیگران سریال بیگانه ای با من است + خلاصه داستان

بیگانه ای ای با من است نام سریال جدیدی به کارگردانی احمد امینی، برای پخش از شبکه دو سیما تولید می شود که در ادامه به معرفی بازیگران، زمان پخش و خلاصه داستان این مجموعه تلویزیونی می پردازیم.

اسامی بازیگران سریال بیگانه ای با من است + خلاصه داستان

 بیگانه ای با من است به نویسندگی فروغ فروهیده و کارگردانی احمد امینی عنوان مجموعه‌ای در گونه ملودرام اجتماعی است که قرار است از شبکه دو سیما روانه آنتن شود. داستان این مجموعه در ۶۰ قسمت نگاشته شده که طی دو فصل ۳۰ قسمتی پخش خواهد شد.

تهیه کنندگی این سریال را بهروز مفید بر عهده دارد.

بهروز مفید تهیه‌کنندگی سریال‌های «هشت و نیم دقیقه»، «محکومین»، «کوبار» و احمد امینی سریال‌های «ماه و پلنگ»، «داوران»، «بی‌گناهان»، «اولین شب آرامش»، «باران عشق»، «تصویر یک رویا» و … را کارگردانی کرده است.

بیمارستان عمل، خانه‌ای واقع در کرج، خانه‌ای حوالی میدان هروی و … از مناطقی هستند که به عنوان لوکیشن‌های این سریال تلویزیونی انتخاب شده و سکانس‌هایی در اینها مقابل دوربین رفته است.

پژمان بازغی در سریال بیگانه ای با من است

پژمان بازغی در این سریال نقش «صادق» پسر خانواده ای را ایفا می کند که برادر بزرگترش با همسر خود دچار سانحه ای می شود و اتفاقاتی را رقم می زند که خانواده را تحت تاثیر قرار می دهد.

از بازیگران این سریال می‌توان به شبنم قلی خانی، پژمان بازغی، پوراندخت مهیمن، مهران رجبی، میلاد میرزایی، پرویز پورحسینی، نگار عابدی، ایوب آقاخانی، سوگل‌ طهماسبی، دنیا مدنی، شیوا ابراهیمی، نسرین بابایی، لیلی فرهادپور، فرهاد شهریزی، فریبا ترکاشوند، مهرداد ضیایی، مهدیه نساج، مینا دلشاد، امیریل ارجمند و مهدی فقیه اشاره کرد.

بازیگران سریال بیگانه ای با من است

در خلاصه داستان این مجموعه آمده است: نساء قهرمان داستان، دختریست از طبقه پایین اجتماع که با جعل هویت خود عروس یک خانواده مرفه می‌شود. این جابجایی که با فریب یک خانواده متدین همراه است، عواقبی در پی دارد که دامن‌گیر مسببان آن می‌شود.

بهروز مفید راجع به زمان پخش مجموعه تلویزیونی بیگانه ای با من است، گفته: پیش‌بینی‌مان این است فصل اول این سریال را در قالب 30 قسمت به پخش امسال شبکه دو برسانیم.

عوامل سریال

عوامل سریال

عوامل  سریال  بیگانه ای با من است عبارتند از:

  • دستیار اول کارگردان: سامان تفرشی
  • مدیر تولید: حسین باقریان
  • مدیر برنامه‌ریزی: امین پیرحیاتی
  • مدیر فیلمبرداری: علیرضا رنجبران
  • مدری صدابرداری: علیزاده
  • طراح گریم: شهرام خلج
  • طراح صحنه و لباس: حسین مجد

پیشنهادها:

 بازیگران سریال ترور خاموش

بازیگران سریال بانوی سردار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *