زمان و ساعت پخش تکرار سریال عشق گمشده از شبکه آی فیلم

4.2/5 - (5 امتیاز)

زمان و ساعت پخش تکرار سریال عشق گمشده از شبکه آی فیلم

سریال عشق گمشده  به کارگردانی حسین سهیلی زاده از شبکه آی فیلم پخش خواهد شد و ما در این بخش زمان و ساعت پخش تکرار سریال تلویزیونی عشق گمشده را قرار دادیم.

زمان و ساعت پخش تکرار سریال عشق گمشده از شبکه آی فیلم

سریال عشق گمشده به کارگردانی حسین سهیلی‌ زاده می باشد که در سال ۱۳۸۳ از شبکه سه سیما  به روی آنتن رفت و حالا شبکه آی فیلم نیز، این مجموعه تلویزیونی را در کنداکتور پخش قرار داده است.

پخش مجموعه تلویزیونی «عشق گمشده» به کارگردانی حسین سهیلی‌ زاده از سه‌شنبه ۲۵ تیر ماه از شبکه آی‌ فیلم آغاز می‌شود.

عشق گمشده هر روز ساعت ۱۸:۰۰ از شبکه آی‌ فیلم پخش می‌شود و تکرار آن نیز رأس ساعت‌های ۲:۰۰ بامداد و ۱۰:۰۰ صبح روز بعد خواهد بود.

متن  سريال عشق گمشده به وسيله  مينو كريم زاده بر اساس نوشته اي از فرهاد عليزاده آهي به نگارش درآورده است. داستان زندگي زني جوان به نام سيما را روايت مي كند كه پس از چند سال زندگي مشترك احساس مي كند به بن بست فكري و روحي رسيده است. او به خانه پدري باز مي گردد تا دوباره خودش را بازيابد.

در خانه پدري اتفاقاتي براي سيما به وقوع مي پيوندد كه وي ريشه آنها را در گذشته ها مي داند. براي همين تصميم مي گيرد رجعت و سفري به گذشته داشته باشد تا ريشه مسايل و مشكلات امروز خود را بيابد و به حل آنها بپردازد.

اتفاقاتي كه سيما درگذشته به آنها رجوع مي كند به  حدود سال هاي 1340 بر مي گردد و دوره اي از زمان را به تصوير مي كشد كه روابط اجتماعي و رفتاري افراد در جامعه با يكديگر تفاوت قابل توجهي نسبت به مردم امروز دارد.

جمشید مشایخی، بهناز توکلی، بهنوش طباطبایی،  فرهاد مهادیان، علی دهکردی، نیکو خردمند، مریم بوبانی، رامین پرچمی، داریوش اسدزاده، ستاره اسکندری، آتیلا پسیانی، حمیدرضا پگاه، فرهاد بشارتی و زهرا مه آبادی  بازیگران سریال عشق گمشده را تشکیل می دهند.

زمان پخش سریال عشق گمشده از شبکه آی فیلم

زمان پخش سریال عشق گمشده از شبکه آی فیلم

منبع: آی فیلم

بیشتر بخوانید: زمان پخش سریال هوش سیاه از شبکه آی فیلم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.