اخبار

سریال مانکن چند قسمت است؟

3/5 - (2 امتیاز)

سریال مانکن چند قسمت است؟

سریال مانکن چند قسمت است؟ مانکن به کارگردانی حسین سهیلی‌ زاده و تهیه کنندگی ایرج محمدی و با هنرنمایی بازیگران بنام کشور، برای پخش در شبکه نمایش خانگی تولید می شود.

سریال مانکن چند قسمت است؟

مانکن به کارگردانی حسین سهیلی‌ زاده و تهیه کنندگی ایرج محمدی و با هنرنمایی بازیگران بنام کشور، برای پخش در شبکه نمایش خانگی تولید می شود.

سهیلی‌زاده و محمدی برای اولین بار در شبکه نمایش خانگی سریالی را تهیه و تولید کردند.

محمدرضا فروتن، مریلا زارعی و نازنین بیاتی، امیرحسین آرمان، حسین پاکدل، الهام پاوه نژاد، عارفه معماریان، رضا توكلي، بهشاد شریفیان، پانته ا کی قبادي، رابعه مدنی، بهزاد خلج ، بهزاد محسنی، مائده محمدی، محمد صادقی،  فرزاد فرزین و لیندا کیاني بازیگران سریال مانکن را تشکیل می دهند.

سریال نمایش خانگی “مانکن” به تهیه کنندگی ایرج محمدی در ۲۶ قسمت به قلم بابك كايدان نگاشته شده و در خلاصه داستان این مجموعه آمده است: «همیشه عشق های بزرگ و زیبا، دشمنان بزرگ و مخوف داشته اند.»

سریال مانکن چند قسمته

محوریت قصه  سریال مانکن کاملا عاشقانه و خانوادگی است و در کنار دو زوج عاشق، بر سر راه قهرمان‌های قصه مشکلاتی بوجود می‌آید و این شرایط را فراهم می‌کند که تبدیل به مانکن شوند، اما درباره کاراکترهای «مانکن» این اتفاق نمی‌افتد. اینها احساس مسئولیت دارند و در جایگاه خودشان با کسانی که مانکن هستند و نسبت به مسائل پیرامونشان بی تفاوت هستند تفاوت دارند.

[divider style=”dotted” top=”20″ bottom=”20″]

پیشنهاد: سریال ریکاوری چند قسمت است؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا