خانه > اخبار > زمان واریز یارانه دی 97 + یارانه دریافتی هر نفر تا این مرحله

زمان واریز یارانه دی 97 + یارانه دریافتی هر نفر تا این مرحله

زمان واریز یارانه دی 97  + یارانه دریافتی هر نفر تا این مرحله
زمان واریز یارانه دی 97 
یارانه دی 97 طبق روال ماه های قبل بر اساس اعلام سایت هدفمندی یارانه ها که هر ماه بیست و ششم می باشد یارانه دی ماه 97 هم در این ماه چهارشنبه در تاریخ 97/10/26 واریز می شود و یارانه را می توان در همان ساعت واریز برداشت کرد.

زمان واریز یارانه آذر 97

یارانه دی 97 طبق روال ماه های قبل بر اساس اعلام سایت هدفمندی یارانه ها که هر ماه بیست و ششم می باشد یارانه دی ماه 97 هم در این ماه چهارشنبه در تاریخ 97/10/26 در ساعت 24 بامداد واریز می شود و یارانه را می توان در همان ساعت واریز برداشت کرد.

مبلغ یارانه این ماه هم طبق ماه ها و سالهای گذشته نفری 45.500 تومان می باشد.

همزمان با واریز یارانه دی ماه 97، افزایش مستمری خانوارهای تحت پوشش شامل کمیته امداد امام خمینی(ره) و سازمان بهزیستی نیز پرداخت می‌شود.

گفتنی است که یارانه دریافتی خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی از ابتدای سال 96 افزایش پیدا کرده است.

یارانه دریافتی هر نفر تا این مرحله

از آغاز اجرای قانون هدفمندی یارانه ها در آذر ماه سال ۱۳۸۹ تاکنون ۹4 مرحله یارانه نقدی به متقاضیان پرداخت شده و این در حالی است که با یارانه نقدی دی ماه 97 که چهارشنبه ۲۶ واریز می شود به ۹5 مرحله می رسد و یارانه دریافتی هر نفر که از ابتدا تاکنون در لیست سازمان هدفمندی قرار داشته  ۴ میلیون و 322 هزار و پانصد تومان می شود.

قطع یارانه را چگونه پیگیری کنیم؟

یارانه بگیرانی که به هر دلیل یارانه شان قطع شده است باید به سایتی که وزارت رفاه اعلام کرده مراجعه کنند.

در این باره وزارت رفاه اعلام کرده است سامانه اعتراض به قطع یارانه نقدی دائمی شد و شهروندانی که یارانه آنها قطع شود می‌توانند به مدت ۲ ماه پس از قطع یارانه به سایت www.yaraneh10.ir/prs مراجعه و درخواست خود را ثبت نمایند.

وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی در اطلاعیه ای اعلام کرد: درباره قطع یارانه افراد غیر نیازمند به اطلاع می رساند، بدلیل اینکه برخی از شهروندان موفق به ارسال درخواست بررسی علت قطع یارانه در سایت یارانه 10 نشده اند ، به منظور ایجاد فرصت برای این دسته از هموطنان اعلام می گردد ، هموطنانی که یارانه آنها قطع شده است تا مدت 2 ماه پس از قطع یارانه می توانند به سایت یارانه 10 مراجعه و درخواست خود را ثبت نمایند .

بر اساس این اطلاعیه، شهروندانی که یارانه آنها در ماه های آتی هم قطع شود می‌توانند به مدت 2 ماه پس از قطع یارانه به سایت یارانه 10 مراجعه و درخواست خود را ثبت نمایند. نکته مهم این است که فرآیند بررسی اعتراض ( از ثبت درخواست تا پاسخ ) کاملاً غیر حضوری صورت خواهد گرفت.

بیشتر بخوانید:بازیگران سریال ممنوعه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *