اخبار

زمان واریز یارانه اسفند 97 مشخص شد|یارانه دریافتی هر نفر تا این مرحله

5/5 - (1 امتیاز)
زمان واریز یارانه اسفند 97 مشخص شد|یارانه در یافتی هر نفر تا این مرحله
زمان واریز یارانه اسفند 97 مشخص شد

[box type=”shadow” align=”” class=”” width=””]زمان واریز یارانه اسفند 97 ، آن طور که پیشتر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه اعلام کرده بود یارانه اسفند ماه 97 و حقوق اسفند نیز زودتر از موعد واریز شود.[/box]

زمان واریز یارانه اسفند 97

زمان واریز یارانه اسفند 97 ، آن طور که پیشتر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه اعلام کرده بود یارانه اسفند ماه 97 و حقوق اسفند نیز زودتر از موعد واریز شود.بر این اساس نود و هفتمین مرحله از یارانه‌های نقدی مربوط به اسفند ماه سال جاری به ازای ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومان به همراه افزایش حداقل مستمری خانوارهای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی  ساعت 24:00 روز دوشنبه ۲۰ اسفند ماه 97 به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود و در همان ساعت می توان یارانه نقدی اسفند ماه را برداشت کرد.

مبلغ یارانه‌های نقدی همان طور که در ابتدای اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها یعنی آذرماه ۱۳۸۹ حدود ۴۵ هزار و ۵۰۰ بوده است تاکنون نیز تغییری نکرده و برای سال آینده نیز به همین روال پرداخت خواهد شد.

گفتنی است که یارانه دریافتی خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی از ابتدای سال 96 افزایش پیدا کرده است.

[irp posts=”3040″ name=”توزیع «سبد کالا» و «عیدی» مددجویان ظرف هفته آینده”]

[divider style=”dotted” top=”20″ bottom=”20″]

یارانه دریافتی هر نفر تا این مرحله

از آغاز اجرای قانون هدفمندی یارانه ها در آذر ماه سال ۱۳۸۹ تاکنون ۹6 مرحله یارانه نقدی به متقاضیان پرداخت شده و این در حالی است که با یارانه نقدی اسفند ماه 97 که دوشنبه ۲0 اسفند واریز می شود به ۹7 مرحله می رسد و یارانه دریافتی هر نفر که از ابتدا تاکنون در لیست سازمان هدفمندی قرار داشته  ۴ میلیون و 413 هزار و پانصد تومان می شود.

[divider style = “dotted” top = “20” bottom = “20”]

زمان واریز یارانه بهمن ماه 97

یارانه بهمن ماه 97  بر اساس اعلام سایت هدفمندی یارانه ها ساعت 24:00 روز پنج شنبه تاریخ 1397.11.25 یارانه بهمن 97 به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود و در همان ساعت می توان یارانه نقدی بهمن ماه را برداشت کرد.

مبلغ یارانه این ماه هم طبق ماه ها و سالهای گذشته نفری 45.500 تومان می باشد.

همزمان با واریز یارانه بهمن 97، افزایش مستمری خانوارهای تحت پوشش شامل کمیته امداد امام خمینی(ره) و سازمان بهزیستی نیز واریز می‌شود.

گفتنی است که یارانه دریافتی خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی از ابتدای سال 96 افزایش پیدا کرده است.

[divider style=”dotted” top=”20″ bottom=”20″]

قطع یارانه را چگونه پیگیری کنیم؟

یارانه بگیرانی که به هر دلیل یارانه شان قطع شده است باید به سایتی که وزارت رفاه اعلام کرده مراجعه کنند.

در این باره وزارت رفاه اعلام کرده است سامانه اعتراض به قطع یارانه نقدی دائمی شد و شهروندانی که یارانه آنها قطع شود می‌توانند به مدت ۲ ماه پس از قطع یارانه به سایت www.yaraneh10.ir/prs مراجعه و درخواست خود را ثبت نمایند.

وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی در اطلاعیه ای اعلام کرد: درباره قطع یارانه افراد غیر نیازمند به اطلاع می رساند، بدلیل اینکه برخی از شهروندان موفق به ارسال درخواست بررسی علت قطع یارانه در سایت یارانه 10 نشده اند ، به منظور ایجاد فرصت برای این دسته از هموطنان اعلام می گردد ، هموطنانی که یارانه آنها قطع شده است تا مدت 2 ماه پس از قطع یارانه می توانند به سایت یارانه 10 مراجعه و درخواست خود را ثبت نمایند .

بر اساس این اطلاعیه، شهروندانی که یارانه آنها در ماه های آتی هم قطع شود می‌توانند به مدت 2 ماه پس از قطع یارانه به سایت یارانه 10 مراجعه و درخواست خود را ثبت نمایند. نکته مهم این است که فرآیند بررسی اعتراض ( از ثبت درخواست تا پاسخ ) کاملاً غیر حضوری صورت خواهد گرفت.

[divider style=”dotted” top=”20″ bottom=”20″]

بیشتر بخوانید:بازیگران سریال ممنوعه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا