سریال ترور خاموش شهریور ماه به روی آنتن می رود

دوست عزیز، لطفا از ما حمایت کنید

سریال ترور خاموش شهریور ماه به روی آنتن می رود

سریال تلویزیونی ترور خاموش به کارگردانی احمد معظمی و تهیه کنندگی ابوالفضل صفری شهریور ماه به روی آنتن تلویزیون می رود. «ترور خاموش» به جنبه بین‌المللی و مافیایی مواد مخدر می‌پردازد.

سریال ترور خاموش شهریور ماه روی آنتن می رود

سریال «مرگ خاموش» یک پرداخت امنیتی دیگر تلویزیون به شمار می‌رود که در داخل و خارج از ایران تصویربرداری شده و این روزها در مراحل فنی سپری می‌کند. احمد معظمی کارگردان این سریال گفت: نام این مجموعه تغییر کرده و با نام «ترور خاموش» از اواسط شهریورماه روی آنتن خواهد رفت.

هنوز شبکه آن مشخص نیست و با تصمیم سیما فیلم و تشخیص سیما بر روی کنداکتور، پخش می‌شود.

مجموعه «مرگ خاموش» جلوه‌های ویژه و پست پروداکشن سنگینی دارد که حمید قربانی تدوین آن را انجام می‌دهد. کارگردان سریال «سارق روح» تأکید کرد: این سریال تلویزیونی به جنبه بین‌المللی و مافیایی مواد مخدر می‌پردازد و هدف کلی آن، کاهش آسیب‌های اجتماعی است و در عین حال به واکاوی پشت پرده‌های آسیب و ناهنجار اجتماعی می‌پردازد و کارکرد رسانه را در پیشگیری از معضل اعتیاد نشان می‌دهد.

وی با اشاره به حضور سعید راد در «ترور خاموش» افزود: سعید راد جزو بازیگرانی است که برای اولین بار در تلویزیون سریال بازی می‌کند و نقش‌آفرینی ویژه‌ای هم داشته است.

معظمی با اشاره به نگارش فصل دوم «ترور خاموش» گفت: این سریال تلویزیونی فصل‌ دوم خواهد داشت که نگارش آن در حال انجام است.

زمان پخش سریال ترور خاموش

سعید راد، جلال فاطمی ، حمید عطایی، امیرمحمد زند، پرویز فلاحی‌پور، پریوش نظریه، ستاره اسکندری، رضا مولایی، سامیه لک ، مهدخت مولایی ، ژیلا آل ارشاد، مریم بوبانی، نازنین فراهانی، رویا میرعلمی، حمید شریف‌زاده، شایسته ایرانی ، حسین سحرخیز و سمیرا حسینی بازیگران سریال ترور خاموش را تشکیل می دهند.

منبع: تسنیم

حتما ببینید

ساعت بازی یوونتوس و اینتر

ساعت بازی یوونتوس و اینتر؛ دو مدعی در یک نبرد نزدیک

بازی‌ های بین یوونتوس و اینتر، که به عنوان دربی شناخته می‌ شود، همواره یکی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *