اسامی بازیگران فیلم جانان + خلاصه داستان فیلم جانان

اسامی بازیگران فیلم جانان + خلاصه داستان فیلم جانان

در آستانه اکران فیلم سینمایی جانان به کارگردانی کامران قدکچیان و تهیه کنندگی محمد نجیبی، به معرفی بازیگران و موضوع یا خلاصه داستان فیلم جانان با هنرنمایی امین حیایی می پردازیم.

اسامی بازیگران فیلم جانان + خلاصه داستان 

«جانان» به کارگردانی کامران قدکچیان و تهیه‌کنندگی محمد نجیبی، به زودی اکران خود را در سینماهای سراسر کشور آغاز خواهد کرد.

کامران قدکچیان در کارنامه کارگردانی خود فیلم های پس‌ کوچه‌های شمرون، دختر شاه پریون، فاصله، سوغات فرنگ، زخمی و… را دارد.

«جانان» روایت عاشقانه درباره تلاقی نسل هاست.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «جانان روایت عشق و وفاداری است. عشقی ناب از گذشته‌های دور و تلاقی این عاشقانه با داستان عشق دختر و پسری از نسل امروز…»

جانان روایتی از داستان زندگی دختری جوان از یک خانواده فرهنگی و شاعر مسلک است که به طور اتفاقی از دیوان حافظ قدیمی نامه ای پیدا می کند که حکایت از عشقی دیرین در سال های بسیار دور دارد. جانان حس غریبی به نامه دارد، نمی داند چه کند، پس تفألی به حافظ می زند و…

امین حیایی، مژگان بیات، پروانه معصومی، بیژن بنفشه‌خواه، سحر زکریا، مهران رجبی و چنگیز وثوقی از جمله بازیگران «جانان» هستند.

خلاصه داستان فیلم جانان

عوامل فیلم عبارتند از: مدیر تولید و برنامه‌ریز: مجید کرباسیان، طراح گریم: سودابه خسروی، مدیر صدابرداری: محمود سماک‌باشی، دستیار یک کارگردان: بهزاد غلامی، مدیر فیلمبرداری: کامیار فاروقی، طراح صحنه و لباس: کیوان ذوالفقاری و دفتر پخش: هدایت فیلم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *