تصویربرداری سریال بوی باران در روزهای پایانی

دوست عزیز، لطفا از ما حمایت کنید

تصویربرداری سریال بوی باران در روزهای پایانی

تصویربرداری سریال تلویزیونی بوی باران به تهیه کنندگی محمدرضا تخت‌کشیان و کارگردانی محمود معظمی  در حالی روزهای پایانی خود را پشت سر می‌گذارد که بازی بازیگران اصلی به پایان رسیده است.

تصویربرداری سریال بوی باران در روزهای پایانی

پایگاه اطلاع رسانی صدا و سیما نوشت: تصویربرداری سریال «بوی باران» در حالی روز‌های پایانی خود را پشت سر می‌گذارد که بازی تمام بازیگران اصلی بجز چند نفر به اتمام رسیده است.

به گفته مجتبی وحیدی دستیار تهیه کننده این مجموعه، به غیر از سیدمهرداد ضیایی (در نقش بازرس پرونده)، حمیرا ریاضی (در نقش وکیل مدافع) و بهزاد داوری (مامور)، کار سایر بازیگران این پروژه به اتمام رسیده است.

او با اشاره به سختی کار تصویربرداری در روز‌های پایانی، یادآور شد: کار همزمان در چند تیم در حال پیگیری است؛ به طوری که تقریبا می‌توانم بگویم ۲۴ ساعته در تلاشیم و مدتی است شب کار هستیم و بازیگران تا صبح درگیر فیلمبرداری هستند.

وحیدی تصریح کرد: شبانه روز در لوکیشن‌های متفاوتی هستیم؛ هم خیابانی و هم دادسرا و امیدوارم تا پایان همین هفته با ضبط سکانس‌های پایانی، تصویربرداری این پروژه سنگین به اتمام برسد.

او در پایان اظهار داشت: از آنجایی که سریال بوی باران در حال پخش است، برای رسیدن کار به آنتن، تدوین، صداگذاری، موسیقی، جلوه‌های ویژه و اصلاح رنگ همزمان با تصویربرداری با تلاش همه دوستان در این پروژه در حال انجام است.

گفتنی است در خلاصه داستان سریال «بوی باران» آمده است:

فرشته در شب عروسی اش به قتل می‌رسد. نامزد سابق فرشته، جوانی به نام پیمان است که طبق شواهد و مدارک، متهم به قتل است و دستگیر می‌شود. پس از برگزاری مراسم چهلم فرشته، دختر جوانی به نام ترانه …

مجموعه تلویزیونی ۷۵ قسمتی «بوی باران» به تهیه کنندگی محمدرضا تخت‌کشیان و کارگردانی محمود معظمی کاری از گروه فیلم و سریال شبکه یک سیماست که این شب‌ها حوالی ساعت ۲۲:۱۵ روی آنتن می‌رود.

پیشنهاد: بیوگرافی بازیگران سریال بوی باران

حتما ببینید

زمان پخش و تکرار سریال آسمان همیشه ابری نیست از شبکه آی فیلم

زمان پخش و تکرار سریال آسمان همیشه ابری نیست از شبکه آی فیلم

سریال تلویزیونی آسمان همیشه ابری نیست از روز یکشنبه چهاردهم خردادماه در جدول پخش سریال …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *