ساعت پخش و تکرار سریال نون خ از شبکه تماشا

ساعت پخش و تکرار سریال نون خ از شبکه تماشا

سریال تلویزیونی نون خ از روز سه شنبه به روی آنتن شبکه تماشا می رود که در ادامه زمان و ساعت پخش تکرار مجموعه تلویزیونی نون خ به کارگردانی  سعید آقاخانی را برای علاقمندان به سریال های طنز قرار دادیم.

زمان و ساعت پخش  تکرار سریال نون خ از شبکه تماشا

سریال تلویزیونی نون خ به کارگردانی سعید آقاخانی ساخته شده که در نوروز ۱۳۹۸ از شبکه یک پخش شد و شبکه تماشا نیز بازپخش آن را در کنداکتور پخش قرار داده است.

این سریال، داستانی اجتماعی و آمیخته با طنز دارد. نورالدین خانزاده (سعید آقاخانی) صاحب یک کارگاه فرآوری تخمهٔ آفتاب‌گردان است. کشاورزان هم‌محلی نورالدین، محصول تخمهٔ آفتاب‌گردان خود را به نورالدین فروخته‌اند. نورالدین این محصول را به شخصی ساکن تهران به نام میرزایی فروخته‌ است تا او این محصولات را در کشور ترکیه به فروش برساند.

در همین حین، خبر می‌رسد که میرزایی از دنیا رفته ‌است و کشاورزان که از این خبر مطلع می‌شوند هر یک به نحوی سعی می‌کنند تا پول محصولاتی را که به نورالدین خانزاده فروخته‌اند، از او بگیرند. نورالدین هم طی گفتگوهای متفاوت با اطرافیان میرزایی متوجه می‌شود که او در اواخر زندگی‌اش آه در بساط نداشته‌ است و …

سعید آقاخانی، حمیدرضا آذرنگ، فریده سپاه منصور، علی صادقی، هومن حاج عبداللهی، نعیمه نظام دوست، سیروس میمنت، علی صالحی، پاشا جمالی، نسرین مرادی، هدیه بازوند، ندا قاسمی، علیرضا ابراهیمی، صبا ایزدپناه، شیدا یوسفی، وحید قاضی زاهد، سیروس سپری، صابر ناصری، علیرضا حنیفی، وریا امینی، عابدین رضایی، رضا پشابادی، کیوان شیخ احمدی، افشین ملکی، کاظم نوربخش، حسین مرادی، دین عزیززاده، سیدحسین موسوی، محمد زارع زاده، حسین بوربوری، پرویز کولیوند، رضا رشیدی، ماشاالله بروایی و … از جمله بازیگران اصلی  سریال  نون خ  هستند.

زمان پخش سریال نون خ از شبکه تماشا

سایر عوامل سریال نون خ:

سایر عوامل اصلی سریال نون خ عبارتند از: مجرى طرح: حسن مصطفوى،مدیر تصویربردارى: امیر معقولى، صداگذاری:علیرضا علویان، تدوین:امیرشیبان خاقانی، صدابردار: محمد شاهوردى،طراح گریم: عباس عباسى،طراح صحنه: امین جهانی، طراح لباس: پگاه ترکىی، سرپرست گروه کارگردانی: مصطفى تنابنده، مدیر برنامه ریزی: ساناز بصیر، عکاس: کوروش جوان، دستیار تولید: محمدرضا دلنوازى، مدیر تدارکات: مجید لعل سنجیان و مشاور رسانه ای:هادی اعتمادی مجد.

زمان پخش سریال نون خ از شبکه تماشا

سریال نون خ از روز سه شنبه 28 بهمن هر شب ساعت 21 از شبکه تماشا پخش خواهد شد و تکرار سریال نیز ساعات 3 بامداد، 9 صبح و 15 روز بعد می باشد.

پیشنهاد: زمان پخش سریال دختر امپراطور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *