گرداننده کانال دوست یابی در کردستان دستگیر شد

گرداننده کانال دوست یابی در کردستان دستگیر شد

رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان کردستان گفت: گرداننده کانال دوست یابی که در تلگرام اقدام به ترویج فساد و فحشا می کرد، در کردستان دستگیر شد.

گرداننده کانال دوست یابی در کردستان دستگیر شد

به گزارش مجله اینترنتی پیک نت و به نقل از روابط عمومی نیروی انتظامی استان کردستان، سرهنگ مهدی دانش‌پور از شناسایی و دستگیری شخصی که با ایجاد و راه‌اندازی گروه تلگرامی با بیش از دو هزار و ۷۰۰ نفر اعضاء اقدام به دوست‌یابی غیرمتعارف و ترویج فساد و فحشاء در فضای مجازی کرده بود، خبر داد.

وی افزود: طی رصد و پایش مستمر صورت گرفته توسط کارشناسان اداره پیشگیری از جرم پلیس فتا استان کردستان مشاهده شد شخص یا اشخاص نامعلومی با ایجاد و راه‌اندازی گروه تلگرامی با نزدیک به سه هزار نفر عضو اقدام به دوست‌یابی غیرمتعارف و ترویج فساد و فحشاء می‌کنند.

رئیس پلیس فتا استان کردستان ادامه داد: پس از تشکیل پرونده قضایی موضوع در دستور کار کارشناسان این پلیس قرار گرفت و در ادامه با برسی‌های فنی انجام‌شده مشخص شد مدیر گروه فردی اهل و ساکن یکی از شهرستان‌های استان است.

سرهنگ دانش پور یادآور شد: وی با راه‌اندازی گروهی در پیام‌رسان تلگرام با بیش از دو هزار و ۷۰۰ عضو در زمینه دوست‌یابی و ارتباط دادن جوانان به شیوه‌های مختلف و غالباً مغایر با فرهنگ و سنت‌های جامعه ما اقدام به ترویج فساد و فحشاء می‌ کرد.

منبع: مهر

بیشتر بخوانید: دستگیری پسر ۲۲ ساله به علت ساخت صفحات مستهجن در اینستاگرام

برای امتیاز دادن به این مطلب کلیک کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *