ساعت پخش و تکرار سریال کیمیاگر از شبکه تماشا

ساعت پخش و تکرار سریال کیمیاگر از شبکه تماشا

سریال کره ای کیمیاگر بزودی روی آنتن شبکه تماشا می رود که در ادامه، زمان و ساعت پخش تکرار سریال کیمیاگر را برای علاقه مندان به سریال های  کره ای قرار دادیم.

ساعت پخش و تکرار سریال کیمیاگر از شبکه تماشا

سریال کیمیاگر محصول سال ۲۰۱۱ کره جنوبی می باشد که از شبکه پنج سیما پخش شد و حالا شبکه تماشا نیز آن را در کنداکتور خود قرار داده است.

سریال کره‌ای «کیمیاگر» روایتی از فساد و انهدام ارزش‌های اجتماعی و اخلاقی در بازار رقابت پول و اقتصاد، بعد از اتمام سریال دختر امپراطور روی آنتن شبکه تماشا می‌رود.

این سریال جایگزین سریال نوش جان می شود.

«کیمیاگر»  از یکشنبه 10 اسفند 99 هر شب  ساعت 19:00 پخش می شود و تکرار آن هم ساعات 1 بامداد، 7 صبح و 13 روز بعد خواهد بود.

داستان این فیلم روایت زندگی کیم دو هیون است؛ پسری که در خانواده ای فقیر به دنیا آمده و بزرگ شده و سختی های بسیاری را پشت سر گذاشته است ولیپدر دانشگاه به عنوان یکی از بهترین دانشجویان مشغول تحصیل می شود. او به دنبال شغلی آینده دار است و طی همین مسیر با خانواده ای بسیار متمول آشنا می شود؛ بعد از مدتی به عنوان وکیل این خانواده آغاز بکار می کند ولی در می یابد آنها ثروت خود را به وسیله کارهای خلاف و پول شویی به دست می آورند.

خانواده پیل سانگ چند ماه بعد برای این که کسی از خلافکاری ها و زد و بندهایشان با سیاستمداران باخبر نشود، کیم دو هیون را اخراج می کنند و او هم تصمیم می گیرد این خانواده را نابود کند.

سریال «کیمیاگر» در ۲۱ قسمت تولید و توسط سعید مقدم منش دوبله شده است.

زمان پخش سریال کیمیاگر از شبکه تماشا

زمان پخش سریال کیمیاگر از شبکه تماشا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *