سریال 87 متر چند قسمت است؟

5/5 - (1 امتیاز)

سریال 87 متر چند قسمت است؟

سریال 87 متر چند قسمت است؟ مجموعه تلویزیونی «۸۷ متر» به کارگردانی و نویسندگی کیانوش عیاری سریالی پربازیگر، که برای پخش از شبکه یک سیما در دست تولید می باشد.

سریال 87 متر چند قسمت است؟

مجموعه تلویزیونی «۸۷ متر» به کارگردانی و نویسندگی کیانوش عیاری سریالی پربازیگر، که برای پخش از شبکه یک سیما در دست تولید می باشد.

داستان این سریال به اختلاف و درگیری دو خانواده خلیلی و پوردورانی بر سر مالکیت منزل برمی‌گردد. علیرضا پوردورانی به همراه همسر، دو دختر و پسرش، خانه‌ای را از یک فروشنده به نام فرج ناصری خریداری می‌کنند اما روز اسباب کشی متوجه می‌شوند که خانه به فرد دیگری به نام محسن خلیلی فروخته شده است.

علی دهکردی، مهران رجبی، فریبا کامران، شهین تسلیمی، دیبا زاهدی، حسین سلیمانی، فریده سپاه منصور، محمد بحرانی، سعید پیردوست، سونیا سنجری، سلیمه رنگزن، ملیکا نصیری، رضا مسعودی، غزل شجاعی، الهه خادمی، عرفان آصفی، علی طالب‌لو، مهدی دانایی مقدم، سلمان خطی، نیما نوری زاده و عادله دائم پناه از بازیگران سریال ۸۷ متر هستند.

‌مجموعه تلویزیونی «۸۷ متر» کاری از گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما است که در ۴۳ قسمت ۴۵ دقیقه ای در سیما فیلم در دست تولید و برنامه‌ریزی شده که نیمه اول سال 1400 روانه آنتن شود.

سریال 87 متر چند قسمته

عوامل تولید سریال 87 متر عبارتند از مدیر فیلمبرداری: داریوش عیاری، فیلمبردار: حسین قلی‌پور، دستیار اول فیلمبردار: مصطفی امیدی، برنامه‌ریز و دستیار اول کارگردان: شبنم عرفی نژاد، دستیار دوم  کارگردان: رضا مسعودی، منشی صحنه: سهیلا کاشفی، گروه کارگردانی: نیما نوری‌زاده و عرفان آصفی، طراح گریم: نازنین عرفی نژاد و محمدرضا گل‌افشار، طراح لباس: مهسا حسینی، طراح صحنه: سعید رحیمی، صدابردار: سیامک نیازی، دستیار صدا: علیرضا مهابادی و مدیر تدارکات: رضا صادق.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.