تعبیر خوابسرگرمی

تعبیر خواب دزد یا دیدن دزد در خواب چه معنی دارد؟

5/5 - (1 امتیاز)

تعبیر خواب دزد یا دیدن دزد در خواب چه معنی دارد؟

معمول است که در مورد یک دزد خواب ببینید. به طور کلی ، تعبیر دزد در خواب شما نوعی، موقعیت، شهرت و جنبه های دیگر را نشان می دهد. دزد در رویای شما به معنای از دست دادن پول و اشیاء با ارزش نیست ، بلکه نشانگر ترس شما از دست دادن عشق ، زمین ، شهرت و غیره است. همچنین ، خواب در مورد یک دزد دلالت بر این دارد که شما اخیراً در یک وضعیت ناپایدار قرار داشته اید و شانس شما در کسب درآمد بالا و پایین بوده است.

پس از آن که در شرایط واقعی زندگی احساس  ناراحتی کرده اید احساس می کنید که می خواهید از آن خارج شوید. دزد شخصی است که هیچ  قانونی را رعایت نمی کند و در اولین فرصت آنها را می شکند.

یک دزد همیشه درگیر دستیابی به طرز حیرت انگیز چیزهای با ارزش است که متعلق به دیگران است. وقتی دزدی را در خواب می بینید ، نشان می دهد که ممکن است شما چیزی در زندگی واقعی خود داشته باشید که شخصی می خواهد بدون اطلاع شما آن را از بین ببرد. اگر در حد کافی مراقب نباشید و از آنها گرامی داشته باشید و از آنها در زندگی واقعی خود مراقبت کنید ، از دست دادن وقت و انرژی ، از دست دادن رابطه می تواند اتفاق بیفتد. اگر نسبت به آنها گاه و بیگاه یا بی احتیاط هستید ، ممکن است شخصی پیش از آنکه متوجه شوید ، همراه آنها بیاید و آنها را از شما دور کند.

تعبير خواب دزد یا دیدن دزد در خواب چه معنی دارد؟

دیدن یک دزد در خواب شما یک هشدار برای شماست ، بنابراین باید به اندازه کافی مراقب باشید که از این سرقت جلوگیری کنید. ممکن است در شرایط واقعی زندگی احساس محدودیت در محیط اطراف خود داشته باشید. این محدودیتها ممکن است شما را وادار کند که از مخفیکاری برای یافتن فرصتهایی که به بهترین وجه مناسب شما هستند استفاده کنید.

دزد در رویاهای شما به شما می گوید که از بندهای دنیوی خود جدا شوید.

اگر در خواب دیدید که شما دزد هستید و توسط پلیس تحت تعقیب قرار گرفته اید ، به این معنی است که در زندگی واقعی با مشکلاتی روبرو هستید که می خواهید از آن جلوگیری کنید اما قادر نیستید. پیگیری همچنین می تواند نشانگر این باشد که شما در زندگی واقعی خود با برخی مشکلات اجتماعی روبرو هستید که ممکن است برای شما ناخوشایند باشد و شما سعی در فرار از آنها دارید.

دزد در رویاهای شما ممکن است ترسی باشد که از آن بهره می برید. این ترس به تصویری از دزد در خواب تبدیل می شود که می بینید سرقت در اطراف شما اتفاق می افتد. بعضی اوقات احساس می کنید در زندگی واقعی خود با یک کار بزرگ روبرو هستید. تلاش برای گذر از نوعی از این موانع غیر قابل عبور ، آنقدر زیاد می شود که می خواهید مانند دزد یک رویکرد خفاگونه اتخاذ کنید و بدون اینکه متوجه شوید ، مانع آن شوید و این آرزو در رویاهای شما منعکس می شود.

هنگامی که یک دزد در خواب شما ظاهر می شود ، ممکن است به این معنی باشد که شما در رابطه با شخص دیگری مانند یک دزد در ورود به خانه شخصی ، برخی از مرزهای خیالی را پشت سر گذاشته اید.

خانه داری توسط یک دزد در خواب

رویای خانه داری توسط یک دزد نمادی از احساس نادیده گرفتن در خانه است. اگر متاهل نیستید ، این رویا حاکی است که احساس می کنید والدین شما به اندازه فرزندانتان اهمیتی نمی دهند و شما را دوست ندارند. اگر متاهل هستید ، این رویا حاکی است که احساس می کنید شریک زندگی شما به اندازه گذشته عاشق شما نیست. خواب همچنین دلالت بر از دست دادن دارد و ترس شما از از دست دادن خوشبختی که اکنون دارید. در عین حال، رویا به شما یادآوری می کند که در آینده نزدیک مراقب باشید و خانواده شما ممکن است از یک فاجعه رنج ببرند.

 • یک دزد از خانه شما بازدید کرد اما چیزی را سرقت نکرد

این نشان می دهد که شما از خطری خارج خواهید شد و ترس از صدمه دیدن هستید. همچنین ، رویا نشانه روابط پنهانی شما و ترس شما از  دست دادن چیزی است.

 • در خانه ی شما توسط یک سارق باز شد

این خواب نگرانی شما از چیزی را که باید با آن روبرو شوید نشان می دهد.

 • تعبیر خواب دزد شدن خودمان

اگر در خواب یک دزد بودید ، بدان معنی است که شما مشتاقانه منتظر یک عشق کامل، یک موقعیت شناخته شده و ثروت بیشتر هستید. این رویا همچنین به شما یادآوری می کند که برای به دست آوردن خوشبختی تلاش کنید، یا خیال غیرواقعی یک آرزو خواهد ماند. رویا همچنین حاکی از ثروت خوب و دستاوردهای غیر منتظره است.

 • شما دزد بودید که توسط پلیس تعقیب شدید
این رویا نشان می دهد شغل و روابط اجتماعی شما ممکن است دچار مشکل شود.
 • ضرب و شتم یک دزد
این نشان دهنده روانشناسی با اعتماد به نفس و تلاش شماست. در واقعیت ، شما می توانید پیشرفت کنونی را کنترل کنید و هرگز از هرگونه مشکل و مقاومت نترسید. با تلاشهای بی وقفه می توانید دستاوردهای بزرگی کسب کنید. این رویا همچنین می تواند یک دوست جدید و وفادار را نشان دهد.
 • گرفتن یک دزد
اگر دزد را در خواب گرفتید ، نشان می دهد توانایی کنترل خوبی دارید. این یک رویا خوب است که نشان می دهد می توانید با افراد یا رویدادهایی که منافع شخصی شما را نقض می کند مقابله کنید و از ملک و شهرت خود در برابر آسیب ها به شیوه ای مؤثر محافظت کنید.
 • گرفتن دو دزد
این نشان دهنده شانس ضعیف در کمک گرفتن است و چیزی که از کسی می خواهید برای کمک بخواهد به پایان نمی رسد.
 • تعقیب یا گرفتن یک دزد
یعنی در نهایت احترام حریف خود را در این مسابقه کسب خواهید کرد.
 • تعبیر خواب تعقیب دزد اما از دست دادن در بازار شلوغ

این رویا یک شخصیت باطل را در اطراف شما نشان می دهد.
 • قدم زدن با یک دزد
خواب نشان می دهد که ثروتمند خواهید شد.
 • مورد حمله یک دزد قرار گرفتن
خواب حاکی از تصادف احتمالی است.
 • تحت تعقیب یک دزد
این نشان می دهد اتفاق بدی رخ خواهد داد.
 • یک  دزد سعی کرد شما را بکشد
این رویا عدم اعتماد به نفس شماست. شما می خواهید کارهای بهتری را انجام دهید اما به اندازه کافی مطمئن نیستید و از شکست می ترسید. در این زمان ، باید بررسی کنید که آیا هدف شما واقع بینانه است و اهداف منطقی را تنظیم می کنید تا قدم به قدم به موفقیت برسید. علاوه بر این، وقتی خسته، ضعیف و گیج هستید، مستعد چنین رویاهایی خواهید بود. به شما یادآوری می کند که زندگی فعلی خود را به درستی تنظیم کنید.

تعبير خواب دزد به روايت منوچهر مطيعي تهراني

دزد در خواب يا دوست است يا مهمان است و يا مسافر و از اين سه خارج نيست. در خواب هاي ما آنچه دزد مي دزدد مهم نيست و هيچ تعبيري ندارد بلکه برداشت ما از ديدن دزد اهميت دارد و تعابير مختلفي به وجود مي آورد. در علم تعبير ترس نيز شادي است. يک صاحب خانه وقتي در خانه خويش با دزد رو به رو شود مي ترسد. اين ترس فطري است و در خواب شادي تعبير مي شود و عينا حالتي است که ما از مشاهده يک دوست فراموش شده، يک مسافر از راه رسيده يا ديدار يک مهمان عزيز احساس مي کنيم.

اگر در خواب ديديد دزدي به خانه شما آمده مهماني براي شما مي رسد يا مسافري مي آيد.

اگر مسافري در راه دور نداريد منتظر مهمان نا خوانده باشيد.

اگر به شما خبر دادند که دزد آمده از دوستي به شما خبر مي رسد و يا نامه اي دريافت مي کنيد به هر حال در خواب دزد بد نيست بر خلاف بيداري که از دزد متنفريم.

تعبیر خواب دزد به روایت امام صادق

دیدن دزد در خواب بر 4 وجه است:

 • جنگ کردن
 • زیان مال
 • غم و اندوه
 • نرخ های ارزان

تعبیر خواب دزد به روایت حضرت دانیال

 •  در کاری که بیم رسوایی در آن وجود دارد شرکت نکنید.
 • مواظب آبروی خود باشید.
 • از دوستان ناباب و ریاکار خود دوری کنید.
 • به شایعات و حرفهای بی اساس دیگران توجهی نکنید.

 تعبیر خواب دزد به روایت آنلی بیتون

 • اگر خواب دیدید دزدها در جستجوی شما هستند، دلالت بر آن دارد که دشمنان خطرناکی با شما رقابت می‌کنند، در حشر و نشر خود با دیگران نهایت احتیاط را به خرج بدهید.
 • اگر خواب دیدید دزدی مشغول سرقت چیزی است، نشانه عقده‌ها و کمبودهای روانی و بداقبالی شماست.
 • اگر خواب دیدید متهم به دزدی چیزی شده‌اید، نشانه آن است که تعبیری خطا از رفتار شما می‌کنند و این امر باعث آزار شما می‌شود. اما بعد به این نکته پی خواهید برد، که این سوء تعبیر به نفع شما تمام خواهد شد.
 • اگر خواب دیدید کسی را متهم به دزدی کرده‌اند، علامت آن است که در اثر استدلالی شتابزده باکسی درگیر خواهید شد.
 • اگر خواب دیدید دزد هستید و مأموران در تعقیب شما هستند، نشانه آن است که درگیر روابط اجتماعی نامطلوبی خواهید شد.
 • اگر خواب دیدید دزدی را تعقیب می‌کنید یا او را دستگیر می‌سازید، نشانه آن است که بر دشمنان خود چیره می‌شوید.
 • اگر خواب دیدید دزد خانه یا محل کار شما را زده است، نشانه آن است که به شهرت اجتماعی شما حمله می‌شود و شما با شجاعت از حیثیت خود در مقابل دیگران دفاع خواهید کرد.

لوک اویتنهاو: 

دزدیدن طلا در خواب: خبرهای بد
دزدیدن پول در خواب: مراقب دزدها باشید

 تعبیر خواب دزد به روایت محمد ابن سیرین

ابن سیرین می‌گوید: تعبیر راهزن، مردی است که با مردم دعوا و درگیری می‌کند.

اگر ببینی راهزنی مال و اموال بسیاری از تو برده است، یـعـنـی با شخصی ارتباط و پیوند برقرار می‌کنی و تو را عزیز و گرامی می‌دارد و به اندازۀ مال و اموالی که از تو برده است، به تو سود و منفعت می‌رساند.

 تعبیر خواب دزد به روایت یوسف نبی

 دیدن دزد فتنه بود.

منبع: yourchineseastrology.comauntyflo.com

[divider style=”dotted” top=”20″ bottom=”20″]

پیشنهاد: تعبیر خواب طلا ، تعبیر خواب گربه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا