بیوگرافی ستاره جعفری بازیگر نقش لیلا در سریال گل پامچال + تصاویر

2/5 - (1 امتیاز)

بیوگرافی ستاره جعفری بازیگر نقش لیلا در سریال گل پامچال + تصاویر

بیوگرافی و عکس های جدید و قدیمی ستاره جعفری بازیگر نقش لیلا در سریال تلویزیونی گل پامچال ، که این شبها مهمان مخاطبان شبکه آی فیلم شده است.

بیوگرافی ستاره جعفری بازیگر نقش لیلا در سریال گل پامچال

ستاره جعفری بازیگری است که با سریال گل پامچال مهمان مخاطبان شبکه آی فیلم شده است و در این سریال ایفاگر نقش لیلا می باشد.

او متولد سال 58 در اهواز می باشد و در زمان جنگ تحمیلی به تهران نقل مکان کردند. وی تا مقطع دکترا تحصیل کرده است.

تحصیلات:

لیسانس مهندسی کشاورزی را در ایران گرفتم با گرایش علوم دامی اما فوق لیسانس را در یکی از دانشگاه های هلند گرفتم با گرایش شیلات، و برای دکترا اقدام کرده ام.

جعفری تنها همین یک تجربه بازی را در کارنامه هنری اش ثبت کرده است. آن زمان که سریال را بازی کرد، 12 ساله بود و اکنون حدود 40 سال سن دارد.

ستاره جعفری

وی از بین بازیگران فاطمه معتمد آریا و سوسن تسلیمی را دوست دارد.

ستاره جعفری، در سال‌های پخش این مجموعه در گفتگویی  که انجام داده گفت: «گل پامچال» نخستین تجربه بازی‌ام بود. نحوه انتخابم به این شکل بود که آقایی که مدیر تدارکات بودند و با خانواده ما دوستی داشت از من دعوت کرد تا برای بازی در این پروژه بروم. من هم بعد از دادن تست قبول شدم.

بیوگرافی ستاره جعفری

وی درباره بازی در کنار بازیگران حرفه‌ای گفت: از اینکه اشتباه‌های من باعث می‌شد کار بازیگران حرفه‌ای خراب شود یا روحیات‌شان به هم بریزد، ناراحت می‌شدم؛ چون تعداد برداشت‌ها زیاد می‌شد و دیگران به این شکل خسته می‌شدند. من خیلی سعی می‌کردم کار بازیگران حرفه‌ای را خراب نکنم.

ستاره جعفری بازیگر نقش لیلا

 سریال گل پامچال داستان دختری به نام لیلا (با بازی ستاره جعفری) را روایت می‌کرد که در جنوب کشور زندگی می‌کند. تا اینکه در اثر بمباران خانواده‌اش را از دست می‌دهد. یکی از اقوام برای پیدا کردن خواهر لیلا به تهران سفر می‌کند و در این مسیر اتفاقاتی برای آنها رخ می‌دهد، سپس به شمال کشور می‌روند و..

ستاره جعفری در سریال گل پامچال

پیشنهاد: بیوگرافی سامیه لک

حتما ببینید

بیوگرافی میترا رفیع بازیگر نقش گلنار در سریال گیلدخت + عکس ها

بیوگرافی میترا رفیع بازیگر نقش گلنار در سریال گیلدخت + عکس ها

میترا رفیع یکی از بازیگران جوان جویای نام است که با بازی در سریال بی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *