آموزش

سریال نفوذ چند قسمت است؟

دوست عزیز، لطفا از ما حمایت کنید

سریال نفوذ چند قسمت است؟

سریال نفوذ چند قسمت است؟ فصل دوم مجموعه تلویزیونی نفوذ به کارگردانی جواد شمقدری و تهیه کنندگی محسن علی اکبری برای پخش در دهه فجر 1398 آماده می شود.

سریال نفوذ چند قسمت است؟ + بازیگران فصل دوم سریال نفوذ

فصل دوم مجموعه تلویزیونی نفوذ به کارگردانی جواد شمقدری و تهیه کنندگی محسن علی اکبری برای پخش در دهه فجر 1398 آماده می شود.

داستان سریال نفوذ و ماجراهایی که در آن رخ می‌دهد بر اساس واقعیت شکل گرفته است؛ نمایش نفوذ آمریکایی‌ها در عرصه‌های مختلف رژیم ستمشاهی و بحث قانون کاپیتولاسیون ازجمله محورهای مضمونی این سریال است که بر اساس مستندات موجود، به‌ تصویر کشیده می‌شود؛ درواقع، سریال “نفوذ” به بازسازی بخشی از حوادث تاریخ کشور که کمتر به آن توجه شده می‌پردازد.

فصل دوم این مجموعه به حوادث حین گروگان‌گیری تا کودتای نوژه و آغاز جنگ تحمیلی می‌پردازد.

مجموعه «نفوذ» به تهیه کنندگی محسن علی اکبری و کارگردانی و نویسندگی جواد شمقدری  تاریخ انقلاب از بهمن ۵۷ تا آبان ۵۸ را در ۴۰ قسمت نشان می‌دهد.

گفتنی است، ده قسمت از سریال  «نفوذ» تحت عنوان «خط تماس»  در دهه فجر سال گذشته روی آنتن رفت.

سریال نفوذ چند قسمته

امین اسکندریان، کیمیا اکرمی، احمد نجفی، حمید گودرزی، رحیم نوروزی، علیرام نورایی، صالح میرزا آقایی، شهره لرستانی، زهرا سعیدی، حجت‌الاسلام سیدمحسن هاشمی، جلیل فرجاد، ماشاله شاه مرادی، کاوه سماک باشی، امیرمحمد زند، یلدا افشارنیا، شیوا بلوچی، نجوا صاحب الزمانی، فاطمه بیگی، محمد جواد جعفرپور، جلال فاطمی بازیگران ایرانی این سریال و فیلیپ ساترکین و سامی بابو از بازیگران خارجی سریال نفوذ هستند.

سریال نفوذ چند قسمت دارد؟

[divider style=”dotted” top=”20″ bottom=”20″]

پیشنهاد: سریال دنیای گمشده چند قسمت است؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا