خانه > اخبار > زمان و ساعت پخش تکرار سریال فوق لیسانسه ها

زمان و ساعت پخش تکرار سریال فوق لیسانسه ها

زمان و ساعت پخش تکرار سریال فوق لیسانسه ها

زمان و ساعت پخش تکرار سریال فوق لیسانسه ها به کارگردانی  سروش صحت مشخص شد و این سریال بزودی با هنرنمایی هوتن شکیبا، امیرحسین رستمی و بیژن بنفشه‌ خواه به روی آنتن شبکه سه سیما می رود.

زمان و ساعت پخش تکرار سریال فوق لیسانسه ها

 سریال تلویزیونی «فوق لیسانسه‌ها» به کارگردانی سروش صحت  و تهیه کنندگی رضا جودی جایگزین فصل سوم سریال «ستایش» می شود.

گفتنی است سریال «لیسانسه‌ها» به کارگردانی سروش صحت و تهیه‌کنندگی رضا جودی در دو فصل به تولید رسید و از شبکه سه سیما پخش شد. فصل سوم آن با نام «فوق لیسانسه‌ها» برای تولید در این شبکه تصویب شد و این سریال فروردین ماه در دانشگاه خوارزمی واقع در خیابان مفتح کلید خورد.

سروش صحت: قصه به لحاظ ماهیت و رویكرد تفاوت چندانی با فصل‌های قبلی‌اش ندارد. آدم‌ها همان‌ها هستند، اما اتفاقات تازه‌ای برایشان می‌افتد و دوستی و مشكلات زندگی‌شان را در این فصل هم می‌بینیم. ضمن این‌كه برخی نقدهای اجتماعی و نگاهی به زندگی جوانان و زندگی‌های خانوادگی‌شان هم داریم.

همه بازیگرانی که در دو فصل گذشته بازی کردند، در سریال «فوق لیسانسه‌ها» نیز حضور دارند. هوتن شکیبا، امیرحسین رستمی، کاظم سیاحی، بیژن بنفشه‌خواه، امیر کاظمی، متین ستوده، رویا میرعلمی، عزت‌الله مهرآوران، پریسا مقتدی، افشین سنگ چاپ، سیاوش چراغی‌پور، مریم سرمدی، فرخنده فرمانی‌زاده و عرفان برزین از بازیگران این سریال هستند.

فوق لیسانسه ها بعد از پایان فصل سوم سریال ستایش هر شب ساعت 20:45 از شبکه سه پخش و تکرار سریال نیز ساعات 01:30  بامداد ، 10:00 صبح و 14:30 بعد از ظهر روز بعد  خواهد بود.

تکرار سریال فوق لیسانسه ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *