ساعت پخش و تکرار سریال سال های ابری از شبکه آی فیلم

برای امتیاز دادن به این مطلب کلیک کنید!

ساعت پخش و تکرار سریال سال های ابری از شبکه آی فیلم

سریال تلویزیونی سال های ابری به کارگردانی  محمود معظمی در جدول پخش کانال فارسی شبکه آی فیلم قرار گرفته‌ است و از چهارشنبه 24 مهرماه  ساعت 19:00 به نمایش گذاشته می‌شود.

ساعت پخش و تکرار سریال سال های ابری از شبکه آی فیلم

مجموعه تلویزیونی «سال های ابری» که در سال 1393 از شبکه دو سیما پخش شد، بار دیگر با پایان مجموعه تلویزیونی «گارد ساحلی»  روانه آنتن شبکه آی فیلم  می‌شود.

در خلاصه داستان این مجموعه آمده است که زندگی حسین سالار از روزی به هم می‌ریزد که جاسم پرده از سال‌های ابری ذهن سالار برمی‌دارد. دیری نمی‌گذرد که سالار می‌ فهمد این فقط بخشی از هجمه بزرگی است که کیان زندگی او را هدف گرفته. او باید تصمیمی بزرگ بگیرد. مصالحه با مهاجمان، یا آغاز جنگ برای اثبات شرافتی که سال‌ها برای آن جنگیده است …

علی عمرانی، حمید ابراهیمی، لیندا کیانی، لیلا برخورداری، علی صالحی، علی اوجی، سعید آرمند، سینا رازانی، سپیده علایی، مصطفی پروین، صامد رمضانی، ارسلان قاسمی، پژمان جمشیدی، علی اوسیوند، اسماعیل شنگله، امید روحانی، عاطفه رضوی و فرزاد حسنی بازیگران اصلی «سال‌های ابری» هستند.

«سال‌های ابری» در 20 قسمت 40 دقیقه‌ای از چهارشنبه 24 مهرماه  هر شب ساعت 19:00 از شبکه آی فیلم پخش و تکرار آن ساعت 3 بامداد و  11 روز بعد می باشد.

تکرار سریال سال های ابری

پیشنهاد: ساعت پخش و تکرار سریال یوسف پیامبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.