اخبار

مجید نوروزی بازیگر سریال گاندو: ایفای نقش رسول برای من چالش زیادی داشت

5/5 - (1 امتیاز)

مجید نوروزی بازیگر سریال گاندو: ایفای نقش رسول برای من چالش زیادی داشت

مجید نوروزی بازیگر نقش رسول در سریال «گاندو» درباره چالش های ایفای نقش در این مجموعه  تلویزیونی که این روزها از شبکه سه سیما پخش می شود توضیحاتی داده است که می خوانید.

مجید نوروزی بازیگر سریال گاندو

مجید نوروزی بازیگر نقش «رسول» در سریال «گاندو» در خصوص چگونگی پذیرش این نقش، گفت: من چند سال پیش سریال ۲۴ را دیدم و عاشق شخصیتِ “کلوئى ابرایان” شدم؛ شخصیتی که مغز متفکر یک سازمان ضد جاسوسی بود و گره گشاى داستان. خیلی دوست داشتم بازی در این نوع نقش‌ها را تجربه کنم.

وقتی بازی در نقش «رسول» سریال گاندو به من پیشنهاد شد و دیدم تشابهاتی با کاراکتر مورد علاقه ام دارد، خیلی زود قبول و با افتخار آن را بازی کردم. درست است شباهت این دو کارکتر کم است، ولی هر دو در حل معما‌ها در برخی موارد مشابه عمل می کنند و گره هاى داستان را باز می کنند.

مجید نوروزی بازیگر سریال گاندو: ایفای نقش رسول برای من چالش زیادی داشت

ایفای نقش رسول برای من چالش زیادی داشت

وی افزود: البته ایفای نقش رسول برای من چالش زیادی داشت؛ چون علاوه بر اینکه در اداره کار می کرد، عملیات‌های اجرایی هم می رفت و در عملیات‌ها هم شرکت می کرد. در داستان، رسول وارد مأموریتِ ناخواسته اى می شود و اتفاقات جذابى برایش رخ می دهد و به مرور دچار یک استرس و هیجانِ درونى می شود که این حالت برایم بسیار جذاب بود.

این بازیگر جوان درباره سختی حضور در این سریال اظهار کرد: گاندو کار سختی بود؛ چون جا به جایی لوکیشن زیاد داشتیم. اما در کنار آن به خاطر درایت کارگردان حال خوبی داشتیم که از سختی کار کم می کرد. اوایل سن پلیس‌ و ماموران امنیتی داستان برای خودم هم تعجب برانگیز بود؛ ولى در شرایط کنونی بسیاری از جوان‌هایی که از ما کم سن و سال‌تر هستند وظیفه تامین امنیت کشور را بر عهده دارند و این جوانگرایی برای من جذاب است.

نوروزی در پایان درباره اینکه باز هم چنین نقش هایی را بازی می کند یا نه گفت: هیچ وقت دنبال تکرار نیستم. نقش رسول برایم بسیار دوست داشتنی و جذاب است؛ ولی دوباره اگر چنین نقشی به من پیشنهاد شود، آن را نمی پذیرم.

باشگاه خبرنگاران/

[divider style=”dotted” top=”20″ bottom=”20″]

بیشتر بخوانید: آزیتا ترکاشوند بازیگر سریال گاندو: گلی ثابتی نقش منفی پرچالشی است

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا