زمان پخش و تکرار سریال اولین شب آرامش از شبکه آی فیلم

دوست عزیز، لطفا از ما حمایت کنید

زمان پخش و تکرار سریال اولین شب آرامش از شبکه آی فیلم

بازپخش سریال تلویزیونی اولین شب آرامش در جدول پخش شبکه آی فیلم قرار گرفته است و اولین قسمت آن روز شنبه (3 اسفند) ساعت 22:00 به نمایش گذاشته می شود.

زمان پخش و تکرار سریال اولین شب آرامش از شبکه آی فیلم

با پایان سریال ملکاوان از شبکه آی فیلم، مجموعه تلویزیونی «اولین شب آرامش» جایگزین آن می شود.

اولین شب آرامش یک مجموعه تلویزیونی محصول سال ۱۳۸۵–۱۳۸۴ به کارگردانی احمد امینی، نویسندگی سعید شاهسواری، عباس نعمتی و تهیه‌کنندگی سعید شاهسواری می‌باشد که در سال 1385 در ۲۶ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای از شبکه سه سیما پخش شد.

این سریال روایتگر زندگی و ازدواج «آذر» و «علیرضا» دو هم کلاسی است. دوست نزدیک آذر «نوشین» به دلیل علاقه زیاد به علیرضا سعی می کند مانع ازدواج آن ها شود و از برادر خود «فرزاد» (که زمانی به آذر علاقمند بود) می خواهد به کشور بازگردد. درست در روز عقد آذر و علیرضا، نوشین به آذر خبر می دهد که فرزاد در حال بازگشت به کشور است و با او ازدواج خواهد کرد. آذر به علیرضا جواب منفی می دهد و آیین آغازگر ماجراهایی می شود.

 پرویز پورحسینی، مهدی پاکدل، شبنم قلی خانی، یکتا ناصر، امیر آقایی، شهروز ابراهیمی، اکرم محمدی و مهتاج نجفی در «اولین شب آرامش» به ایفای نقش پرداخته اند.

ساعت پخش و تکرار سریال اولین شب آرامش

سریال «اولین شب آرامش» از شنبه 3 اسفند هر شب  (به غیر از پنج شنبه ها) ساعت 22:00 از شبکه آی فیلم پخش و تکرار سریال نیز در دو نوبت ساعت های  ۰۶:۰۰ صبح و ۱۴:۰۰ به روی آنتن می رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *