پنج‌شنبه , آگوست 6 2020

زمان پخش و تکرار سریال حلقه سبز از شبکه چهار

زمان پخش و تکرار سریال حلقه سبز از شبکه چهار

سریال حلقه سبز یکی از مجموعه های به یاد ماندنی سیماست که در زمان پخش با استقبال بسیار خوب مخاطبان همراه بود و حال بار دیگر شبکه چهار سیما آن را روی آنتن برده و به صورت روزانه به نمایش می گذارد.

زمان پخش و تکرار سریال حلقه سبز از شبکه چهار

مجموعه تلویزیونی “حلقه سبز” به نویسندگی و کارگردانی ابراهیم حاتمی‌کیا از امشب (شنبه 10 خرداد) پخش می‌شود.

“حلقه سبز” دومین مجموعه تلویزیونی ابراهیم حاتمی‌کیا است که در سال 1386 از شبکه سه سیما پخش شد. این سریال داستان سفری جالب به اعماق معنا و مفهوم واقعی حیات است. داستان آن درباره جوانی است معلول(حسن) که دچار مرگ مغزی شده و پزشکان درصدد انتقال قلب او به یک گیرنده قلب برمی‌آیند. روح حسن مخالف این کار است؛ زیرا می‌داند در این صورت باید به عالم دیگری هجرت کند. یک دانشجوی پزشکی به نام گلبهار قادر به ارتباط با روح حسن است. او در قبال درخواست حسن برای انتخاب گیرنده قلبش، به حسن کمک می‌کند…

حمید فرخ‌نژاد نقش حسن را در این سریال ایفا کرده و سیما تیرانداز نقش گلبهار و از دیگر بازیگران این مجموعه می‌توان به محمد حاتمی، حمیرا ریاضی،آتش تقی پور،محمدعلی ساربان،حسین افشار، مارال فرجاد، فرحناز منافی‌ظاهر، لعیا باستانی، نعیمه نظام دوست، ناهید مسلمی، افسانه ناصری، ویدا شهشهانی، طوفان مهردادیان، نسیم ادبی و بهرام علیان اشاره کرد.

 سریال حلقه سبز به همت واحد تامین برنامه شبکه چهار سیما هر شب ساعت 24 پخش و ساعت 18 بازپخش می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *