زمان پخش و تکرار سریال رئیس جمهور موقت از شبکه افق

زمان پخش و تکرار سریال رئیس جمهور موقت از شبکه افق

شبکه افق سریال کره ای به نام رئیس جمهور موقت را برای پخش در نظر گرفته است که قسمت اول آن روز دوشنبه 28 تیر به روی آنتن میبرد.

زمان پخش و تکرار سریال رئیس جمهور موقت از شبکه افق

پخش سریال کره ای «رئیس جمهور موقت» از روز دوشنبه (28 تیر) از شبکه افق آغاز می شود.

این سریال در ژانر سیاسی تولید شده و قرار است برای اولین بار توسط رسانه ملی و از دریچه شبکه افق برابر دیدگان مخاطبین قرار گیرد.

سریال «رئیس جمهور موقت» سال 2019 در کشور کره جنوبی و به کارگردانی یو جونگ سان تولید شده است.

مجموعه تلویزیونی روایتی جذاب از پشت صحنه دسیسه‌ها و سیاسی‌کاری عوامل دولتی را به تصویر می‌کشد. شخصیت اصلی داستان به مسایل اخلاقی اهمیت بسیاری می‌‌دهد تا جایی‌که حاضر نیست به فساد موجود در دولت کره تن دهد یا در آن گرفتار بماند؛ حتی اگر این موضوع به قیمت کنار گذاشتن او از سیاست تمام شود.

روایت داستان به این نحو است که در بازه زمانی که مقامات عالی رتبه دولتی از جمله رئیس جمهور برای جلسه‌ای دور هم جمع می‌شوند، طی اتفاقی در محل جلسه انفجار بزرگی رخ می‌دهد. در این انفجار بسیاری از مقامات دولتی و رئیس جمهور کشته می‌شوند.

درحال حاضر پارک مو جین (جی جین هی) بالاترین مقام دولتی را دارد که زنده مانده است. او این موقعیت را نمی‌خواهد اما باید 60 روز به عنوان رئیس جمهور کشور عمل کند.

ساعت پخش

علاقه‌مندان به سریال «رئیس جمهور موقت» می‌توانند هر شب ساعت 23:30 و تکرار آن را روز بعد 5 صبح، 11 صبح و 17 از شبکه افق به تماشا بنشینند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *