زمان ساعت پخش تکرار سریال کره ای جونگ میونگ

4.6/5 - (60 امتیاز)

زمان ساعت پخش تکرار سریال کره ای جونگ میونگ

زمان ساعت پخش تکرار سریال کره ای جونگ میونگ که از شبکه 5 پخش می شود را در این پست برای دوستداران سریال های کره ای آوردیم.” جونگ میونگ”سریال تاریخی محصول 2015 کره جنوبی به کارگردانی سنگ هو کیم است که در 50 قسمت به مدیر دوبلاژی علیرضا باشکندی برای شبکه پنج سیما دوبله شده است.

زمان ساعت پخش تکرار سریال کره ای جونگ میونگ

سریال ” جونگ میونگ” از شنبه تا پنج شنبه هر هفته ساعت 23 پخش و تکرار آن روز بعد ساعت 15خواهد بود.

ساعات پخش جدید

بعد از پایان ماه مبارک رمضان، ساعت پخش و تکرار سریال دچار تغییر شده است و این سریال ساعت 22:45 پخش می شود.

تکرار و بازپخش جونگ میونگ هم ساعات 1:45، 10:00 و 19 روز بعد خواهد بود و جمعه ها نیز خلاصه قسمت های پخش شده هر هفته را روی آنتن شبکه 5 می برد.

این سریال تاریخی محصول ۲۰۱۵ کره جنوبی به کارگردانی سنگ هو کیم است که در ۵۰ قسمت به مدیر دوبلاژی علیرضا باشکندی برای شبکه پنج سیما دوبله شده است.

ساعت پخش سریال شاهزاده جونگ میونگ

در خلاصه داستان سریال کره ای جونگ میونگ آمده است: جونگ میونگ دختری شش هفت ساله فرزند ملکه و امپراطور بزرگ در کشور کوچک جوسان زندگی می کند. او طی چند دهه شاهد تغییرات سیاسی و نظامی کشور خود است و در تمام این سال ها با وجود خطرات بسیار، تلاش می کند تا کشورش را در شرایط دشوار جنگ با کشورهای دیگر و از اختلافات داخلی نجات دهد.

ساعت پخش تکرار افسانه جونگ میونگ

او در این راه برادر کوچک و پدر خود را از دست می دهد و خودش نیز به سرزمین دیگری فرار می کند و مجبور می شود به عنوان کارگر معدن به سختی کار کند. اما بعد از سال ها به کشورش بازمی گردد. او همواره با برادرهای ناتنی خود که یکی بعد از دیگری بر تخت امپراطوری تکیه می زنند، همکاری و گاهی اوقات مخالفت می کند تا بتواند وطن کوچک خود را به کشوری قدرتمند تبدیل کند. جونگ میونگ به مسئول اداره اسلحه سازی به نام هونگ جو وون علاقه مند شده اما …

پیشنهادها:

بازیگران سریال آچمز

بازیگران سریال دنیای گمشده

بازیگران سریال گاندو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *