اخبار

تیزر سریال خانواده دکتر ماهان منتشر شد

دوست عزیز، لطفا از ما حمایت کنید

تیزر سریال خانواده دکتر ماهان منتشر شد

تیزر سریال خانواده دکتر ماهان به کارگردانی راما قویدل که به زودی روی آنتن شبکه دو سیما میرود منتشر شد. «خانواده دکتر ماهان» داستانی است در ستایش زندگی و خوشبختی خانوادگی مخاطبش را به ساده زیستی داوطلبانه دعوت می کند. در ادامه میتوانید تیزر سریال را مشاهده نمایید.

تیزر سریال خانواده دکتر ماهان

تهیه و تولید مجموعه تلویزیونی «خانواده دکتر ماهان»  به کارگردانی علی محمد قاسمی در استان مازندارن بوده و تصویربرداری و کارگردانی بخش های مربوط به تهران را  راما قویدل بر عهده داشته است.

این سریال از شنبه هجدهم خرداد ماه شنبه تا چهار شنبه هر شب ساعت ۲۱:۳۰ از شبکه دو سیما پخش میشود.

«خانواده دکتر ماهان» داستانی است در ستایش زندگی و خوشبختی خانوادگی؛ داستانی که مخاطبش را به ساده زیستی داوطلبانه دعوت می کند؛ این مجموعه روایتگر نگاهی تازه و الهام بخش برای تشویق جسارت تغییر و شکستن عادت هایی است که انسان امروز را تنهاتر از همیشه، خسته و ملول کرده است.

امین زندگانی، لاله اسکندری، شیوا ابراهیمی، ارسطو خوش رزم، بهرام شاه محمدلو، سعید امیرسلیمانی، رویا افشار، شهروز ابراهیمی، فریده دریامج، به همراه کیمیا حسینی، عرفان برزین و ژیار محمدزاده (بازیگران خردسال) بازیگران سریال تلویزیونی «خانواده دکتر ماهان» هستند که در تهران جلوی دروبین رفتند.

تیزر سریال

علاوه بر این بازیگران که برخی از آنان این روزها در استان مازندران حضور دارند، بازیگرانی همچون داوود فتحعلی بیگی، خیام وقارکاشانی، فهیمه امن زاده، ملیحه گلشن موسوی، امیر سفیری، حسین پرستار، مهدیه نساج، اسماعیل موحدی، لبخند بدیعی، سامرند معروفی، ابوالفضل شاه کرم، آوا دارویت، حمیدرضا محمدی، امیر حامد، حدیث نیک رو، فراز محمدی تبار، محمدحسن حسینیان، کیوان محمدی نژاد، کمیل علیپور، میلاد عرب عامری و سعید ترکمان جلوی دوربین رفته اند.

منبع: صفحه رسمی مهدیه نساج

[divider style=”dotted” top=”20″ bottom=”20″]

[irp posts=”5522″ name=”تیزر سریال عروس تاریکی منتشر شد | پخش از شبکه یک”]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا