اخبار

زمان پخش سریال آچمز مشخص شد

دوست عزیز، لطفا از ما حمایت کنید

زمان پخش سریال آچمز مشخص شد

زمان پخش سریال آچمز به کارگردانی مهرداد خوشبخت و تهیه‌کنندگی حسین آقاهرندی از شبکه سه سیما با بازی هومن برق‌نورد، امیرحسین رستمی، سید مهرداد ضیایی، مهران رجبی و سارا خوئینی‌ها مشخص شد.

زمان پخش سریال آچمز

تصویربرداری مجموعه تلویزیونی «آچمز» به کارگردانی مهرداد خوشبخت که از اواخر آبان ماه سال قبل کلید خورده بود، در روزهای اخیر در شهرستان کبودرآهنگ به پایان رسید.

«آچمز» برای شبکه سه تولید شده است و از گزینه‌های پخش از این شبکه پس از سریال «گاندو» است. البته پیش از این هم اعلام شده سریال «گیله‌وا» که قرار بود بعد از سریال رمضانی به آنتن برسد و «گاندو» این روزها پخش می‌شود بعد از این سریال تلویزیونی، مهمان خانه‌های مردم شود.

اما شاید به دلیل موقعیت‌های طنز «آچمز» و نیاز آنتن تلویزیون به یک سریال طنز در روزهای مملوء از ملودرام، این سریال تلویزیونی زودتر به آنتن برسد و پخش «گیله‌وا» به یک زمان دیگری موکول شود.

در این مجموعه تلویزیونی هومن برق‌نورد، امیرحسین رستمی، سید مهرداد ضیایی، مهران رجبی، سارا خوئینی‌ها، بیتا سحرخیز، مهوش صبرکن، پریسا مقتدی، سهند جاهدی، هادی عطایی‌فر، احمدرضا اسعدی و مونا اسکندری بازی کردند.

زمان دقیق پخش سریال آچمز مشخص شد

سریال آچمز درامی با موقعیت‌های طنز است که در خلاصه داستان  آچمز آمده است: مصیب، تازه پس از 45 سال می‌فهمد که تنها فرزند خانواده نبوده است. برای پیدا کردن گمشده سالیان دور مادرش، راهی تهران می‌شود و اما خودش هم گمشده بزرگ‌تری دارد. عزت و احترام! مجبور است بین این 2 گمشده یکی را انتخاب کند و همین داستان‌های پیچیده‌ای برایش به وجود می‌آورد که او را تبدیل به انسانی دیگر می‌کند.

[divider style=”dotted” top=”20″ bottom=”20″]

[irp posts=”5180″ name=”بازیگران سریال گیله وا| ساعت پخش تکرار سریال گیله وا”]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا