ساعت پخش و تکرار سریال سایه آفتاب از شبکه آی فیلم

دوست عزیز، لطفا از ما حمایت کنید

ساعت پخش و تکرار سریال سایه آفتاب از شبکه آی فیلم

سریال سایه آفتاب از روز پنج شنبه 21 شهریور ماه روی آنتن شبکه آی فیلم می رود و ما در این بخش ساعت پخش و تکرار  سایه آفتاب را برای علاقه مندان به سریال های قدیمی قرار دادیم.

ساعت پخش و تکرار سریال سایه آفتاب از شبکه آی فیلم

«سايه آفتاب» ، عنوان سريالي به کارگرداني محمدرضا آهنج می باشد که در سال 1383 از شبکه سه سیما پخش شد و بار دیگر شبکه آی فیلم نیز بازپخش آن را در کنداکتور پخش قرار داده است.

این سریال از روز پنج شنبه 21 شهریور ماه روی آنتن شبکه آی فیلم خواهد رفت.

سریال سایه آفتاب در سه زمان مختلف اتفاق می افتد؛ زمان حال، پیروزی انقلاب و اواخر دهه 30 و قصه جوانی به نام علی را روایت می کند که بر اثر اتفاقی ناخواسته سر از زندان در می آورد و رفته رفته پی می برد که خانواده او آن کسانی که او فکر می کرده اند نیستند و تلاش او برای یافتن این هویت گمشده، اتفاقاتی را باعث می شود که او را در مسیر تازه ای قرار می دهند.

پژمان بازغی، حامد بهداد، رضا سعیدی، آناهیتا نعمتی، مجید مظفری، منصور سهراب پور، چنگیز وثوقی، خسرو فرشید زارعی، آهو خردمند، رزیتا غفاری، شیوا بلوریان و… بازیگرانی هستند که در این سریال به ایفای نقش پرداخته اند.

مجموعه تلویزیونی «سایه آفتاب»، در 26 قسمت 45 دقیقه‌ای ساخته شده است که هر شب  ساعت 19 پخش و تکرار اول آن ساعت 3 بامداد و تکرار دوم ساعت 11 صبح  روی آنتن شبکه آی فیلم می رود.

زمان پخش سریال سایه آفتاب

حتما ببینید

زمان پخش و تکرار سریال آسمان همیشه ابری نیست از شبکه آی فیلم

زمان پخش و تکرار سریال آسمان همیشه ابری نیست از شبکه آی فیلم

سریال تلویزیونی آسمان همیشه ابری نیست از روز یکشنبه چهاردهم خردادماه در جدول پخش سریال …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *