زمان و ساعت پخش تکرار سریال روزگار جوانی از شبکه آی فیلم

دوست عزیز، لطفا از ما حمایت کنید

زمان و ساعت پخش تکرار سریال روزگار جوانی از شبکه آی فیلم

سریال روزگار جوانی در کنداکتور پخش شبکه آی فیلم قرار می گیرد، و ما در این بخش، زمان و ساعت پخش تکرار این مجموعه تلویزیونی را برای علاقه مندان به سریال های تلویزیونی قرار دادیم.

زمان و ساعت پخش تکرار سریال روزگار جوانی از شبکه آی فیلم

روزگار جوانی نام یک مجموعهٔ تلویزیونی  به کارگردانی «شاپور قریب» و «اصغر توسلی» است که طی سال‌های ۱۳۷۸-۱۳۷۷ تولید و از شبکه تهران پخش شد.

فصل اول سریال در سال ۱۳۷۷ به تهیه‌کنندگی اصغر توسلی، کارگردانی شاپور قریب و اصغر توسلی، و فصل دوم آن در سال ۱۳۷۸ به تهیه‌کنندگی و کارگردانی اصغر توسلی برای شبکه تهران ساخته شد. فیلمنامه‌نویس فصل نخست اصغر فرهادی بود که در فصل دوم سریال، «علی‌اکبر محلوجیان» و «فرهاد نقدعلی» جایگزین وی گردیدند.

داستان این سریال درباره پنج جوان دانشجو که چهار نفرشان شهرستانی است، با یکدیگر خانه‌ای را اجاره می‌کنند و با هم زندگی می‌کنند. هر یک از این پنج نفر، شخصیت متفاوتی دارند و در هر قسمت با ماجرای تازه‌ای روبه رو می‌شوند، اما در نهایت با کمک هم بر مشکلات غلبه می‌کنند.

امین حیایی، کیهان ملکی، نصرالله رادش، بهزاد خداویسی، مهدی صبایی، زهره فکورصبور و سحر صباغ‌ سرشت بازیگران اصلی سریال روزگار جوانی را تشکیل می دهند.

مجموعه تلویزیونی  روزگار جوانی از روز سه شنبه سوم مهر ماه هر روز ساعت 16 از شبکه آی فیلم پخش و بازپخش سریال نیز ساعت 12 نیمه شب و  8 صبح روز بعد خواهد بود.

تکرار سریال روزگار جوانی

پیشنهاد: ساعت پخش و تکرار سریال نوشدارو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *