زمان پخش سریال مرضیه از شبکه دو + ساعت پخش تکرار

دوست عزیز، لطفا از ما حمایت کنید

زمان پخش سریال مرضیه از شبکه دو + ساعت پخش تکرار

بازپخش سریال مرضیه با هنرمندی زنده یاد ماه چهره خلیلی  در کنداکتور پخش شبکه دو سیما قرار گرفته است. در ادامه زمان و ساعت پخش تکرار آن را می خوانید. با ما همراه باشید…

زمان پخش سریال مرضیه از شبکه دو + ساعت پخش تکرار

شبکه دو سیما از شنبه ۲۵ مرداد، سریال «مرضیه» به کارگردانی فلورا سام، تهیه‌کنندگی زنده یاد مجید اوجی و با هنرمندی زنده یاد ماه چهره خلیلی را روانه آنتن می کند.

سریال «مرضیه» ملودارمی خانوادگی است و  محور داستانی آن پیرامون مساله مهم انتخاب می شود.

در خلاصه داستان این سریال آمده: «مرضیه در تعارض کار و مذهب مجبور به انتخاب می شود. انتخاب این مسیر اتفاقات جدیدی را برایش رقم می‌زند و …»

در این سریال بازیگرانی چون داریوش ارجمند، گوهر خیراندیش، مجید مظفری، پژمان بازغی، امیرحسین صدیق، علی اوجی، حسن زارعی، شیوا خسرومهر، نیلوفر شهیدی و … به ایفای نقش می پردازند.

زنده یاد ماه چهره خلیلی نیز در شخصیت مرضیه به عنوان نقش اصلی این سریال بازی ای به یادماندنی از خود بر جای گذاشته که مرور این هنرنمایی دیدنی است.

این سریال 16 قسمتی کاریست از گروه فیلم و سریال شبکه دو که از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۲۱:۳۰ روانه آنتن می‌شود و خلاصه هفتگی آن پنجشنبه‌ها همین ساعت پخش خواهد شد. علاقمندان به سریال‌های تلویزیونی می توانند بازپخش این سریال را  ساعت‌ ۱۲:۰۰، ۱۶:۱۵ و ۱:۳۰ بامداد روز بعد مشاهده کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *